PowerISO Indir

5/5 - (1 vote)

PowerISO Indir

PowerISO yazılım indirme ücretsiz tam sürüm güçlü bir görüntü işleme ve dosya sıkıştırma aracı oluşturmanıza olanak sağlar, ISO / BIN görüntü dosyaları oluşturmak, ayıklamak, sıkıştırmak, düzenlemek ve dönüştürmek ve bu dosyaları dahili sanal sürücü ile monte. Ve en önemlisi, sıkıştırılmış dosyalar sıkıştırılmadan doğrudan kullanılabilir. ISO ve BIN dosyaları dahil olmak üzere neredeyse tüm CD / DVD / BD görüntü dosyalarını işleyebilir. PowerISO Free hepsi bir arada bir çözüm sunar. ISO dosyalarınız ve disk görüntü dosyalarınızla her şeyi yapabilirsiniz. “PowerISO Portable” neredeyse tüm CD / DVD-ROM görüntü dosyası biçimlerini (ISO, BIN, NRG, IMG, DAA vb.) Destekler. Not: DAA (Direct-Access-Archive), görüntü dosyası için sıkıştırma, parola koruması ve birden çok birime bölme gibi bazı gelişmiş özellikleri destekleyen gelişmiş bir biçimdir. Doğrudan diğer formatlarda olduğu gibi kullanılabilir, ISO, BIN gibi. Ayrıca indirebilirsiniz ISO Çalıştayı

PowerISO, ISO dosyalarını açmanıza, çıkarmanıza, yakmanıza, oluşturmanıza, düzenlemenize, sıkıştırmanıza, şifrelemenize, bölmenize ve dönüştürmenize ve ISO dosyalarını dahili sanal sürücüye bağlamanıza olanak tanıyan güçlü bir CD / DVD / BD görüntü dosyası işleme aracıdır. ISO ve BIN dosyaları dahil olmak üzere neredeyse tüm CD / DVD / BD görüntü dosyalarını işleyebilir.

Bu tek programla görüntü dosyalarınızı açabilir, ayıklayabilir, yazabilir, oluşturabilir, düzenleyebilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, bölebilir ve dönüştürebilirsiniz. CD’ler, DVD’ler ve hatta Blu Ray’ler ve BIN dosyaları uyumludur.

PowerISO İndir

PowerISO’nun arayüzü basit ve sezgiseldir. Sürükle ve bırak ve kopyala / yapıştır panosu işlevi gibi diğer Windows programlarıyla aynı komutların çoğunu kullanır, böylece çoğu kullanıcı kullanımı kolay bulacaktır.

Bazı ek kullanışlı özellikler arasında arşivlerinizi parola ile koruma ve bu arşivleri açmadan doğrudan kullanma yeteneği bulunur. Dosyalarınızı monte etmek için 23 adede kadar sanal sürücü oluşturabilir ve bunları önce çıkarmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca, benzersiz bir işlev PowerISO’nun önyüklenebilir USB sürücü özelliğidir, bu da sorun durumunda işletim sisteminizi yedeklemenizi sağlar – başka herhangi bir program varsa birkaç şey.

Programın tüm avantajlarından yararlanmak için ürünü kaydettirmeniz gerekir. Örneğin, kayıtlı olmayan kullanıcılar oluşturabilecekleri ve düzenleyebilecekleri dosyalar üzerinde 300 MB’lık bir sınıra sahipken, kayıtlı kullanıcılar 8 TB’a kadar olan dosyaları işleme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, kayıt yaptırmak, ömür boyu ücretsiz yazılım yükseltmelerine erişmenizi sağlar.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır. ISO dosyaları söz konusu olduğunda PowerISO kraldır. Alternatifleri kontrol etmekte ısrar ediyorsanız, CDBurnerXP ve Daemon Tools iyi seçeneklerdir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu program hem 32 hem de 64 bit işletim sistemleri için aşağıdaki işletim sistemlerinde çalışır: Windows XP ve üzeri.

Bizim almak

PowerISO bugün piyasadaki en iyi işlevsellik, uyumluluk ve kullanım kolaylığı kombinasyonunu sunmaktadır. Bazı yeni alternatifler “daha ​​seksi” olabilir, ancak PowerISO, paketin güvenilir işgücüdür.

İndirmeli misin?

Evet. Kaydolun, onunla oynayın ve onunla yapabileceğiniz her şeyi keşfedin. 

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Hemen hemen tüm CD / DVD / BD-ROM görüntü dosyası formatlarını (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA vb.) Destekleyin.
 • DAA dosyası nedir? DAA dosyası (Direct-Access-Archive), sıkıştırma, parola koruması ve birden çok birime bölme gibi bazı gelişmiş özellikleri destekleyen görüntü dosyası için gelişmiş bir biçimdir.
 • ISO dosyasını açın ve çıkarın. ISO dosyasını tek bir tıklamayla ayıklayabilirsiniz.
 • ISO dosyasını CD, DVD veya Blu-Ray diske yazın. PowerISO profesyonel bir yazma yazılımıdır. Bu araçla Ses CD’si, Veri CD’si, Veri DVD’si, Video DVD’si veya VCD oluşturabilirsiniz. Uygulama ayrıca Blu-Ray yazma özelliğini de destekler.
 • MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarından Ses CD’si yazın.
 • Ses CD’sini MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarına kopyalayın.
 • Sabit disk dosyalarından veya CD / DVD / BD disklerinden ISO dosyası veya BIN dosyası oluşturun.
 • ISO görüntü dosyasını doğrudan düzenleyin.
 • ISO dosyasını dahili bir sanal sürücüyle bağlayın. Program, tüm popüler disk görüntü dosyalarını yerleşik sanal sürücüye bağlayabilir.
 • Görüntü dosyalarını ISO / BIN ve diğer formatlar arasında dönüştürün. Araç sadece BIN’i ISO’ya dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda neredeyse tüm görüntü dosyası formatlarını standart ISO görüntü dosyasına dönüştürür.
 • Önyüklenebilir bir USB sürücü oluşturun. Uygulama, Windows’u USB sürücüsü aracılığıyla kurmanıza izin verir.
 • Önyüklenebilir bir ISO dosyası oluşturun ve önyüklenebilir bir CD, DVD diski oluşturun.
 • Hem 32 bit hem de 64 bit Windows desteği.
 • Kolayca kullanılabilir. Güç ISO kabuk entegrasyonu, bağlam menüsü, sürükle ve bırak, pano kopyala yapıştırma …

Not : Yalnızca 300M boyutunu aşmayan görüntü dosyası oluşturabilir veya düzenleyebilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...