PowerDirector Indir

5/5 - (1 vote)

PowerDirector Indir

PowerDirector  , üstün performans ve gelişmiş düzenleme özelliklerinin benzersiz bir kombinasyonunu sunar  . Kullanımı son derece kolaydır, video düzenlemeyi her beceri düzeyinden yaratıcılar için erişilebilir hale getirir ve benzersiz alfa geçişleri, animasyonlu başlıklar, parçacıklar ve PiP nesneleri dahil olmak üzere çok çeşitli özelleştirilebilir tasarım araçları, yaratıcılığı keşfetme ve onu yansıtma özgürlüğü sağlar. benzersiz video kreasyonları. Bu program,  yüksek kaliteli video prodüksiyonları için kullanımı kolay ve güçlü araçlar  sağlayan harika bir  PC  video düzenleme yazılımıdır . Windows için PowerDirector Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin. PC için PowerDirector ile video düzenleme becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın 

 – bugüne kadarki en hızlı ve en yetenekli düzenleme yazılımı. Kusursuz hassas düzenleme için özel olarak tasarlanmış bir dizi profesyonel sınıf araçla, herhangi bir çekimi minimum çabayla yüksek kaliteli prodüksiyonlara dönüştürebilirsiniz. İster deneyimli bir kullanıcı olun, ister ilk kez video düzenlemeyi deneyin, bu yazılım kesin bir video düzenleme çözümüdür.

CyberLink’in PowerDirector programı,   tüketicilere profesyonel sonuçlar veren bir video düzenleme paketidir. Kısa bir video klibi  veya dijital bir filmi düzenlemek ve geliştirmek için gereken tüm araçları içerir  . Yazılım, kullanıcılara geçişler, efektler, metinler ve daha fazlasını ekleme yeteneği sağlar. 1080p HD ve 4K  çözünürlükte render etmek mümkündür  .

PowerDirector Indir

Gelişmiş düzenleme özellikleriyle dolu

PowerDirector’daki Yenilikler:

Şekil Tasarımcısı
Otomatik sığdırma metni ve ana kare kontrolleriyle videolarınıza tamamen özelleştirilebilir vektör şekilleri uygulayın ve düzenleyin. YouTuber’lar ve video eğitimleri için mükemmel.

Profesyonel Format ve Kamera Desteği
Profesyonel düzeyde kameralarda ve HEVC 10bit HDR10 & HLG, ProRes 10bit 4: 2: 2, XAVC 8bit 4: 2: 0 ve MXF AVC 8bit 4: 2: 0 video uyumluluğunda çekilen videoyu içe aktarın ve düzenleyin.

4K Video Düzenleme Önizlemesi
Projelerinizi 4K kalitesinde önizleyin ve videonuzun siz üretmeden önce nasıl görüneceğini görün.

Ses Düzeltme
İhtiyaç duyduğunuz sahneyi hızlı bir şekilde bulabilmek için, oynatılan bir proje boyunca sürüklenirken sesi duyun.

1: 1 Kare Video Düzenleme ve Prodüksiyon
1: 1 kare videolar oluşturun, düzenleyin ve üretin, böylece sosyal medyaya mükemmel şekilde uyan içerikleri hızla üretebilirsiniz.

Hareketli Grafik Başlıkları
Projelerinizi şık ve modern hale getirmek için animasyonlu hareket başlığı öğelerini videolarınızla birleştirin.

Ayarlanabilir PiP Nesneleri
Olarak İç İçe Projeler Önceki proje dosyalarını yenilerinize yeniden yerleştirin. Bunları ölçeklemek, eğriltmek, döndürmek ve hatta opaklığı ayarlamak için anahtar kare kontrolü ile sahnelere gömün.

Tersine Çevrilebilir Zaman Çizelgesi İzleme Sırası Zaman
çizelgesi izleme sırasını yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yönler arasında iş akışınıza uyacak şekilde değiştirin.

CPU ve GPU Performans Artışları
Tek bir zaman çizelgesi parçasında tam kare olmayan video kliplerin kod dönüştürülmesini destekler. Gelişmiş çoklu iş parçacığı ile 8’den fazla çekirdek işlemcide daha iyi performansın keyfini çıkarın.

Geliştirilmiş Boya Tasarımcısı
Tam kontrol için video karenizdeki boyanmış nesneleri taşıyın, yeniden boyutlandırın ve döndürün.

JPG / PNG Görüntü Sırası
Görüntü dizilerinizi yaygın olarak desteklenen JPG veya PNG biçimlerinde kaydedin.

Geliştirilmiş Title Designer
Daha da yaratıcı seçenekler için Title Designer’da içe aktarılan resimleri kırpın.

Gelişmiş Kırpma, Yakınlaştırma ve Kaydırma Araçları
Geliştirilmiş kırpma, yakınlaştırma ve kaydırma araçları, video üretim  süreciniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlar  .

Ekstra Büyük Küçük Resim Seçeneği Ekstra
büyük küçük resim önizlemeleri ile kitaplığınızdaki içeriği daha hızlı bulun.

Ortam Kitaplığını ve Zaman Çizelgesini
Çıkarın Gelişmiş bir video düzenleme deneyimi için PowerDirector arayüzünün görünümünü ve hissini kontrol edin.

Hacim Ölçer Ekranı
Son videonuzdaki ses seviyesini artırılmış doğrulukla önizleyin.

PowerDirector
Heeere’den Johnny için Cadılar Bayramı Paketi ! Korku filmi tarzı başlıklarla YouTube videolarınızı Cadılar Bayramı’na hazır hale getirin! Ayrıca korkunç PiP’ler, ürkütücü parçacıklar ve kötü menü şablonlarından oluşan devasa bir koleksiyon.

Ses Efekti – Silah Sesleri
Yoğun savaş sahneleri için ses tiyatronuzu şekillendirin. PowerDirector 365 ve Director Suite 365 Abonelerine özel. PowerDirector  alternatifleri

arıyorsanız  , Icecream Video Editor  veya  Adobe Premiere Pro’yu indirmenizi tavsiye ederiz  .

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...