Power & Revolution Indir { GPS4 }

5/5 - (1 vote)

Power & Revolution Indir

Siyasi  partiyi veya yasadışı örgütü seçin  ve güç, devrim ya da demokratik seçim yoluyla güçleri devirmeye çalışın! Muhalefet güçlerini kontrol edin, parti bütçesini yönetin, medyayla konuşun, yasama yasaları üzerinde bir pozisyon alın, protesto hareketlerini başlatın,  bağımsızlık , iktidar alanlarına sızma, yabancı ülkelerin veya yasadışı grupların yardımıyla bir ordu yetiştirme ve tüm toprakları veya başkenti fethetme!

Oyun motoru, Jeopolitik  Simülatör  4, 175 oynanabilir ülkenin her biri için 600’den fazla veri öğesi içerir ve oyuncuların eylemlerine göre oyundaki değişikliklerini gerçek zamanlı olarak hesaplar. Bazı örnekler arasında popülerlik derecelendirmeleri, siyasi ilişkiler ve  ülkeler arasındaki ekonomik alışverişler sayılabilir  . NATO da dahil olmak üzere çeşitli  kuruluşlar , Güç ve Devrim simülatöründeki teknolojileri eğitim ve öğretim için kullanıyor. Binden fazla oynanabilir eylem. Ülkenin dümeninde, oyuncu / devlet başkanı birçok alanda hareket edebilir: bütçe, vergilendirme (yaklaşık otuz vergi türü).

MUHALEFET OLARAK OYNA 
Siyasi partinizi ya da yasadışı organizasyonunuzu seçin ve güç, devrim ya da demokratik seçim yoluyla güçleri devirmeye çalışın! 
Muhalefet güçlerini kontrol edin, parti bütçesini yönetin, medyayla konuşun, yasama organlarında pozisyon alın, protesto hareketlerine başlayın, bağımsızlığınızı kazanın, iktidar alanlarına sızın, yabancı ülkelerin veya yasadışı grupların yardımıyla bir ordu oluşturun ve fethedin tüm bölge veya başkent! 

MEVCUT ÇATIŞMALARIN EN GERÇEKÇİ TANIMI 
Suriye, Irak, Libya, Ukrayna, Nijerya, Yemen, … Dünya haritası en küçük ayrıntılara kadar tüm savaş bölgelerini içerir: işgal altındaki bölgeler, seige altındaki şehirler, yerel askeri birimler, uluslararası askeri üsler, terörist grup insan gücü ve teçhizatı … 

Güç ve Devrim İndir

ŞEHİR SAVAŞ AŞAMALARI 
Ana binaları, şehir meydanları ve ana yolları olan şehirlerin detaylı haritaları ve özellikle önemli başkentler için haritalar 
Kontrol edilecek birçok bileşen: göstericiler, holiganlar, silahlı aşırılık yanlıları, roketatarlar, çevik kuvvet polisi, polis kamyonetleri, keskin nişancılar, zırhlı tanklar .. . 
İlerleme senaryoyu sembolik yerleri yakalayarak: parlamentoyu, televizyon istasyonunu, banka, merkez, başkanlık sarayı, bunker, … 

TAMAMEN EŞSİZ SİMÜLASYON MOTORU 
Oyun motoru, Jeopolitik Simülatör 4, 175 oynanabilir ülkenin her biri için 600’den fazla veri öğesi içerir ve oyuncuların eylemlerine göre oyundaki değişikliklerini gerçek zamanlı olarak hesaplar. Bazı örnekler arasında popülerlik derecelendirmeleri, siyasi ilişkiler ve ülkeler arasındaki ekonomik alışverişler sayılabilir. NATO da dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlar, Güç ve Devrim simülatöründeki teknolojileri eğitim ve öğretim için kullanıyor. 

Binden fazla oynanabilir eylem. Ülkenin dümeninde, oyuncu / devlet başkanı birçok alanda hareket edebilir: bütçe, vergilendirme (yaklaşık otuz vergi türü), para birimi, ekonomi (130’un üzerinde ekonomik faaliyet), dış ve içişleri, savunma, toplum, emek, sağlık , sosyal güvenlik, eğitim, çevre, ulaşım, kültür ve daha fazlası. 

Parlamentoda oylanacak yasa tasarıları önermek, örneğin: sosyal yardım ödenekleri için minimumları belirlemek, emeklilik yaşını değiştirmek, gizli atom silahları geliştirmek, otomobil endüstrisini desteklemek, öğretmenleri işe almak, sendikaların güçlerini tanımlamak, yollarda hız sınırlarını belirlemek, fuhuş, uluslararası bir film festivali vb.

OYNANABİLİR SENARYOLAR 
Oyuna “Irak ve Suriye’de Savaş”, “Devrimler!”, “Ayrılıkçılık”, “Ukrayna’da Karışıklık”, “Libya Kaos”, “Nijerya’da Terör”, “Yemen Bulmaca” gibi yirmiden fazla senaryo entegre edildi , “Somali’deki Tehditler”, “İklim değişikliğine karşı Amerikan taahhüdü”, “2016 ABD Seçimleri”, “Cumhurbaşkanlığı Evliliği” … Cephe hatları, işgal altındaki bölgeler, kuşatılmış şehirler, uluslararası askeri üslerle son derece hassas dünya çatışma haritalarından yararlanın, terörist grupların personeli ve ekipmanları … 

DİĞER YENİ ÖZELLİKLER 
1 Ocak 2016 itibarıyla jeopolitik ve ekonomik verilerin güncellenmesi 
Ayrıntılı seçim kampanyası: televizyonda yapılan tartışmalar, toplantılar, kampanya bütçesi, seçim platformu, anketler
Yeni yeniden tasarlanmış ve optimize edilmiş arayüz 
Çok iş parçacıklı kullanımı ile simülasyon hesaplamalarının hızlandırılması 
İşsizliğin derinlemesine simülasyonu 
Şeyl petrol ve gazının değerlendirilmesi, geliştirilmesi ve düzenlenmesi 
Keşif ve savaş uçağı, mobil isyancılar kampları 
Çoklu ekranlar ve 4K ekranlar için özel arayüz 
Ve yeni mevzuat, yeni karakterler, yeni örgütler, yeni idari bölgeler… 
3B beden ve yüz animasyonları ile 200 yeni kişilik. 

ÇOKLU ENTEGRE SEÇENEKLER 
Birkaç ülke ile aynı anda oynamaya izin veren çok ülkeli modda tek oyunculu olarak çalışan oyun 
Oyun ayarları: terörist faaliyetler, doğal afetlerin olasılıkları, popülasyonların reaktivitesi, savaş patlak vermesi 
Çevrimiçi ve gerçek zamanlı oyuncu sıralaması 
Oyunu daha gerçekçi hale getirmek için kendi fotoğraflarınızı, logolarınızı, adlarınızı dahil etme Oyun 
sırasında her zaman kullanılabilir etkileşimli öğretici ve oyun yardımı (başlangıç ​​modunda) 
QUIZZ modunu oynayarak jeopolitik hakkında bilgi edinin, 3000’den fazla soru 
Özelleştirilmiş bir arayüz sunan çift ekranlı veya 4K ekranlı farklı konfigürasyonların keyfini çıkarın 16000’den 
fazla metin ve 10 saatlik diyaloglar. % 100 İngilizce

Güç ve Devrim Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Güç ve Devrim bitti indirme sonra, sağ size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için (.zip dosyasını tıklayın ve “Power.Revolution.Geopolitical.Simulator.4.v6.16.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Power & Revolution klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 10, 8, 7
  • İşlemci:  1.6 Ghz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 256MB DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...