Pot Player Indir

5/5 - (1 vote)

Pot Player Indir

PotPlayer,   bilgisayarınızda müzik ve video oynatmak için mükemmel bir seçimdir . VLC ve KMPlayer gibi çok sayıda üçüncü taraf medya oynatıcı varken, tek bir tanesi PotPlayer kadar çok özellik sunmaya yaklaşmıyor. Çoğu insan video ve müzik yayınlamayı tercih etse de, kalitesiz internet bağlantısı sorunlara neden olabilir. Bu tür zamanlarda, PotPlayer for Windows  , bilgisayarınızda yerel olarak depolanan müzikleri dinlemenizi ve videoları izlemenizi sağlar . Çok çeşitli dosya türleri desteğiyle, PC kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

Çok sayıda özellik ve keşfedilecek çok şey!

PotPlayer, KMPlayer ile aynı arayüz modeline dayanmaktadır. Aslında, her iki program da aynı ekip tarafından oluşturuldu. Ücretsiz bir  medya oynatıcı olmasına rağmen  , PC için PotPlayer’ı indirdiğinizde, akla gelebilecek herhangi bir video formatını oynatmanıza izin verir  . Ek olarak,  tercih ettiğiniz çıktı cihazına göre video formatlarını optimize etmenizi sağlar  .

KMPlayer’ı zaten kullandıysanız, arayüz tanıdık gelecektir. Bazı yerlerde dağınık olsa da, ana pencerenin minimalist tasarımı tüm özellikleri kolaylıkla keşfetmenizi sağlar. Tek bir sağ tıklama ile programdaki hemen hemen tüm önemli özelliklere erişebilirsiniz.

Daha önce belirtildiği gibi, PC için PotPlayer  çeşitli formatlar ve kodeklerle uyumludur  . Dahası,  video kliplerin daha iyi görünmesi için size  birçok efekt ve filtre sağlar. Son fakat en az değil, varsayılan ‘karanlık’ görünümün hayranı olmamanız durumunda, arayüz farklı kaplamalarla özelleştirilebilir.

Çok çeşitli özelliklerle dolu

Program minimalist ve temiz bir stille gelirken, videoların ve müziğin keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Medya oynatıcının yanı sıra program, canlı akışı destekleyen, kullanımı kolay  bir  ekran kaydedici içerir. Windows Media Player  veya GOM Player gibi popüler oyunlarda bulunmayan  yerleşik bir  video düzenleyici ve TV alıcısı da vardır.

Windows 10 için Pot Player,  dosyaları URL’lerden, FTP sunucularından, yerel depolamadan, dijital ve analog TV’den ve Blu-ray ve DVD’lerden kaynak alabilir . Oynatma, tercih edilen çıktı cihazına uyacak şekilde her zaman otomatik olarak optimize edilir. PotPlayer’ı kullanarak altyazıları kolayca indirebilir ve senkronize  edebilirsiniz  , bu da videoları farklı dillerde izlemeyi kolaylaştırır. Aslında, manuel olarak da altyazı ekleyebilir ve metnin ekrandaki görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Yerleşik video düzenleme araçlarıyla, PC için PotPlayer indirmesi  , video kliplerinizin çekici görünmesini sağlamak için görüntüyü keskinleştirmenizi veya bulanıklaştırmanızı, döndürmenizi , eğmenizi  , seviyeleri ayarlamanızı veya gürültüyü azaltmanızı sağlar . Program ayrıntılı oynatma bilgileri sağlarken, ücretsiz bir medya oynatıcıda bulunması zor olan 360 derece ve 3D video desteği de sunuyor  .

Pot Player indirmesi ile oynatma kalitesi, sistemin donanımına bağlıdır. Ancak, AVI, MKV ve MOV gibi büyük boyutlu dosyaları oynatırken herhangi bir soruna neden olmamalıdır. Aslında, daha küçük dosyalar anında ve herhangi bir sorun olmadan oynatılmalıdır. Daha önce de belirtildiği gibi, ayrıntılı oynatma bilgileri mevcuttur, bu da CPU kullanımının derinlemesine bir görünümünü elde etmenizi sağlar.

Pot Player ücretsiz indirme  , .srt ve .ass dahil çok çeşitli altyazı dosyalarını destekler . Altyazı dosyaları video dosyasıyla aynı klasörde bulunuyorsa, program yerel olarak ekranda altyazıları oynatacaktır. PotPlayer birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte geldiğinden, en iyi performansı elde etmek için kullanımı optimize edebilirsiniz. Ancak, varsayılan ayarlar çoğu dosya biçimi ve boyutu için oldukça iyi çalışır.

Ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatın

Gibi  MPlayer Media Player Classic ve diğer popüler başlıklar, Video PotPlayer da ses dosyalarını çalabilir. Program birkaç varsayılan görselleştirme içerirken, daha fazlasını çevrimiçi olarak indirebilirsiniz. PotPlayer size bir dizi kanal, bit hızı, dosya türü vb. Gibi ses dosyası hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Çoğu ortam yürütücüsü gibi, program da  ses çıkışını iyileştirmek için çok çeşitli ses ön ayarları içerir  . Stereo sesin yerini tutmasa da, ses kalitesini iyileştirmenin iyi bir yoludur.

Pot Player Indir

Ciddi kullanıcılar için gelişmiş ayarlar

PotPlayer ücretsiz indirme, size birkaç gelişmiş ayar seçeneği sunar. Ortam yürütücüyü tercihlerinize göre özelleştirdikten sonra, ayarları bir .reg dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu, PotPlayer’ın başka bir bilgisayar veya cihaza yüklenmesi için yararlı olduğunu kanıtlıyor. Ayarları yeniden yapılandırmanız gerekmeyecek ve oynatıcı en baştan kullanılmaya hazır olacak.

Farklı bir bilgisayarda, basitçe programı kurun, dışa aktardığınız ayarlar dosyasına çift tıklayın ve her şey otomatik olarak yapılandırılacaktır. Video dosyalarının oynatma seçenekleri ile ilgili tüm ayarları kontrol etmek isterseniz, detaylı bilgi almak için ‘Oynatma’ sekmesine tıklayabilirsiniz.

Varsayılan olarak önemli bir ayarın program tarafından devre dışı bırakıldığını belirtmek gerekir. Buna ‘Küçük Resim Önizlemelerini Göster’ denir ve ana pencerenin altında yer alır. Bu seçeneği etkinleştirdiğinizde , videoların önizlemelerini izlemenizi sağlar  . Sadece fare imlecini oynatma çubuğunun üzerine getirmeniz yeterlidir ve program, oynatıcının penceresindeki arama çubuğunun üzerinde küçük bir kutuda bir önizleme sunar.

Görünümleri özelleştirmek için birçok dış görünüm

Varsayılan dış görünüm , ‘karanlık’ modla ilgilenen herkes için iyi bir seçim olsa da, PotPlayer size  görünümü özelleştirmek için birkaç görünüm sunar . Varsayılan dış görünüm eski görünüyor ve program çeşitli seçenekleri çevrimiçi olarak indirmenize izin veriyor. Sadece birkaç tıklama ile programın görünümünü ve stilini tamamen değiştirebilirsiniz.

Videoları izlemenin mükemmel yolu!

Minimalist tasarım basit görünmesini sağlarken, Pot Player’ın en son sürümü,  ekran kaydedici, yerleşik düzenleme araçları, 360 derece ve 3B desteği, optimizasyon araçları ve en son video ile uyumluluk gibi birçok özelliğe sahip güçlü bir medya oynatıcıdır. teknolojileri. Windows için diğer programlarla karşılaştırıldığında, PotPlayer yarışı büyük bir farkla kazanır.

Sunulacak çok şey varken, programın neden olduğu tek sorun, bildirim tepsisindeki sürekli görüntülemedir. Görev çubuğunda görünmüyor. Bu nedenle, ana pencereyi açmak için ya arka planda çalışmaya devam etmelisiniz ya da bildirimleri kontrol etmelisiniz. Ancak, böylesine iyi bir programı atlamak her şeyden çok küçük bir sorun ve daha fazla rahatsızlıktır. Şüphesiz, PotPlayer indirme, en sevdiğiniz müzik ve videoları oynatmak için mükemmel bir seçimdir.

Artıları

  • Birkaç dosya türünü destekler
  • Ayrıntılı oynatma bilgileri sağlar
  • 360 derece ve 3D desteği
  • Yerleşik optimizasyon ve düzenleme araçları

EKSİLERİ

  • Bazı yerlerde dağınık arayüz
  • Sürekli bildirim tepsisinde çalışır
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...