Postal 3 Indir

Postal 3 Indir

Postal 3 Indir

Geliştiriciler, Postal 3 Free Download oyununu satirik thrash şeklinde yapmaya devam ettiler. Oyuna, düşmanları “kokusuyla” sersemleten bir porsuk gibi yeni infaz yöntemleri eklendi. Oyun, farklı ölçeklerde ve geçiş hedeflerinde geniş bir görev setine sahiptir. Hedefler çok saçma ve garip.
Örneğin, striptiz kulübünde gerekli sayıda kullanılmış mendili bir elektrikli süpürge kullanarak toplamak. O zaman silah olarak kullanılabilirler. Veya belirli sayıda yamyam kedisi toplayın. Bir önceki bölümde olduğu gibi kediler de silah olarak kullanılabilir. Oyuncu bir polis gibi giyinebilir ve şehirde devriye gezmeye başlayabilir. Oyunu iki şekilde geçebilirsiniz: Yolunuzdaki herkesi öldürmek ya da uçmayan bir alet yardımıyla düşmanı devirmek. Seçilen geçiş yolu karmayı etkileyecek ve bu da olay örgüsünü etkileyecektir.
Oyunun kahramanı – ahbap – önceki bölümdeki olaylardan sonra, yeni bir hayata başlama umuduyla Cennet şehrinden Catharsis şehrine taşınır. Ama burada Taliban, şiddete muhalif olan kadınlar, eşcinsel bisikletçiler vb. Onun sözünü kesiyor.

İyi mi Deli mi? Seçim senin. Postal Dude’un Paradise’daki haftasının Kıyamet sonrası sonunu takiben, onu ve onun deli pitbull Şampiyonunu, uygun bir şekilde adlandırılan kardeş şehri Catharsis’e göç ederken takip ediyoruz. Ne yazık ki, Küresel Ekonomik Çöküş, psikotik solcu “Yeşil” aşırılık ve ikiyüzlü Hükümet yolsuzluğu nedeniyle, Katarsis’in yaşamak için çok daha iyi bir yer olmadığı ortaya çıktı. İkiyüzlü entrikacı bir Belediye Başkanı’nın maskaralıklarıyla karşılaştığınızda hangi yolu seçeceksiniz? El Kaide bağlantılı çılgın bir çizgi film maskotu mu? Eski bir Başkan Yardımcısının Eko-Zealot kadrosu? Gay Segway “motorcu” çetelerine ve nükleer hırsları olan sosyopatik bir tarikat lideri Amca’ya ne dersiniz? Temel içgüdülerinize teslim olup, ateşe benzinle mi karşılık vereceksiniz? Yoksa daha fazlası olmak için onun üzerine mi yükseleceksin?

Postal III, Ron Jeremy, Jennifer Walcott ve Randy Jones gibi çok sayıda küçük ünlülerin performanslarını içerir. Oyun ayrıca Uwe Boll (2007Postal filminin yönetmeni), Sergei Mavrodi, Osama bin Laden ve Hugo Chávez’i betimleyen karakterler içeriyor. Postal 3 Ücretsiz indirin.

Arsa

Postal III’te, Postal Dude daha önce Paradise’ı nükleer bomba ile patlattığı için Paradise’ın kardeş kasabası Catharsis’e göç eder.Ekonomik erimeden dolayı Ahbap kasabaya girer ve bir depo benzin alamadığı için mahsur kalır. Daha sonra iş bulmalı ve şehirden kaçmak için çeşitli garip işler yapmalıdır.

Oyun boyunca oyuncu iki yoldan birini seçebilir: Belediye Başkanı Chomo ve Dave Amca’nın planlarına katılmayı içeren “kötü yol” veya Ahbap’ın Catharsis’e katılmasını içeren “iyi yol” Polis kuvveti. Oyuncunun eylemleri hikayenin ve oyunun sonucunu etkilese de, oyun oldukça doğrusal ve sinematik bir şekilde oynanıyor. «İyi yol» oynamak daha zor olsa da, daha fazla hikaye dizisi ve daha uzun bir kampanya sunar.

Postal Dude, hücumda Hugo Chávez ile yaklaşan Venezuela İstilası’ndan kaçmak zorunda olduğu için oyunun üç sonu var. Postal 3 Ücretsiz İndir PC Oyunu.

Postal 3 Indir

Evil Ending: Carthasis’ten dişlerinin derisiyle kaçmak ve Chomo, Dave ve Bin Ladin’i Hockey Moms’un insafına bırakmak. Postal Dude, kendisine ve köpeğine katledilmesi için ölüm cezası vermekte hızlı davranan kolluk kuvvetlerinin insafına kalır. Cennete yaptığı itiraz tamamen başarısız olur ve Postal Dude cehenneme gönderilir.

Tarafsız Son: Postal Dude, Carthasis’ten cinayete başvurmadan veya hızlı adalet sağlamadan kaçmayı başarır ve arabasını kaçırmaya çalışan ancak onun yerine onunla evlenip Peru’da balayının tadını çıkaran Jennifer «Jen» Walcott ile tanışır. Piyangoyu kazanır ve Şampiyonun talk show sunucusunun kasıklarını ısırdığı için Postal 2’deki istismarlara ilişkin kişisel görüşünü ayrıntılarıyla anlatan çok satan bir kitabı vardır.

İyi Son: Dünyayı Hugo Chávez’den kurtaran Postal Dude, Amerikan tarihinin en popüler ama tartışmalı kahramanlarından biri haline geldi. Karısı ve gizli servis başkanı Jen Wallcott’la birlikte Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olur ve siyasi yelpazenin her iki tarafını da rahatsız eder. Beyaz Saray’a girerken, belli bir nükleer düğme, içindeki iç psikopatı ateşliyor. PC için Posta 3.

Postal III Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Posta III bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Posta 3.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Postal III klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 / Vista / XP
 • İşlemci:  3.0 Ghz P4, Dual Core 2.0 (veya üstü) veya AMD64X2 (veya üstü)
 • Bellek:  1GP XP / 2GB Vista
 • Sabit Disk Alanı:  13.5 GB
 • Ekran Kartı:  Ekran kartı 128MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shaders desteğiyle uyumlu bir DirectX 9 olmalıdır
 • DirectX®:  9.0c
 • Ses:  DirectX 9.0c Uyumlu

Leave a Reply