Portal 2 Torrent Indir

4.7/5 - (6 votes)

Portal 2 Indir

 2007’de ilk  Portal oyunu piyasaya sürüldüğünde, oyuncular hemen portal tabanlı bulmacalar ve kara mizahın akıllı karışımını kucakladılar. Hızla tüm zamanların en iyi bulmaca oyunlarından biri olarak tanındı ve geliştirici Valve’in mirasını işteki en iyi stüdyolardan biri olarak kurdu. Portal 2, bulmaca odalarıyla dolu bir laboratuvarda başka bir komik macera sağlayan bu ikonik oyunun son derece talep edilen devamıdır. Bu sefer, oyuncular yeni karakterlerle tanışacak, yeni mekaniğe kafalarını kaşıyacak ve hatta etli işbirliği modunda arkadaşlarıyla bazı bulmacaları çözecekler. Hayranlar hangi oyunun daha iyi olduğu konusunda tartışacak olsa da, çoğu Portal 2’nin orijinal Portal’a neredeyse her şekilde yaşadığını kabul edecek.

 portal 2 indir

Bir önsöz olarak, bu testte herhangi bir spoyleri önlemeye çalışacağımızdan haberdar olun, bu nedenle zaman zaman açıklamalar biraz belirsiz görünüyorsa şok olmayın. Daha sonra kısaca ilk bölümü izleyen birkaç yüz yıl süren Portal 2 ücretsiz indirmenin durumunu kısaca hatırlamak harika olur. Aperture Science’ın Kişisel Zenginleştirme Merkezi’ndeki testleri tamamlamanın ödülü olan Chell, yıkık bir alanda uyanır ve yorgun test alanlarına bakan çürük bir robot olan Wheatley ile eşleşir. Monty Pythons’un 7. üyesi haline gelmiş olabilecek bağlantınızın geri kalanını önceden düzenleyen mizahi bir toplantı. Özelliklere girmeden, karanlık bir felaket ve bu yerin tamamen terk edilmesi, merkezden ayrılmaya çalışacağınız bir yıkımı bıraktı. Eski dostunuz GLaDOS’un yapmanıza izin vermeyeceği şey, hayal edebilirsin. Birincisi, deneyim, bu ortamın perde arkasını görme ve muazzam lojistiği, karmaşıklığın saçmalıklarını güçlendiren aşırı bir gaz değirmeni bulma şansı veren bu harap kalıntılarda başlayacak.

Hikaye

Portal 2’nin tek oyunculu modunda, oyuncular bir kez daha kendini tuzağa düşüren ve çizim makinelerinin merhametinde olan şanssız bir test konusu olan Chell’in ayakkabılarına adım atıyorlar. Orijinal Portal’daki Diyafram Bilimi araştırma tesisinden dar bir şekilde kaçtıktan sonra, Chell kendini şimdi çökmekte olan duvarları içinde bir kez daha tuzağa düşürdü. Bina çökmekle tehdit ederken, Chell güvenilir portal silahını kullanarak kaçmanın bir yolunu bulmalıdır. Maceranıza cana yakın yüzen robot Wheatley tarafından yardım edilirken, kötü niyetli AI GLaDOS ona işkence etmeye devam ediyor. Chell, Diyafram Biliminde başka bir seyahatte hayatta kalmak istiyorsa, zekâsının her bir parçasını kullanması gerekecek.

Kooperatif modu tamamen yeni karakterler ve tamamen farklı bir hikayeye sahiptir, ancak anlatı içeriği ve diyalog açısından çok daha hafiftir. Bu iki oyunculu macerada, ATLAS ve P-Body adlı iki test robotu olarak oynayacaksınız. Bulmaca odalarını keşfetmek ve test etmek için tasarlanan bu iki robot, zor ve karmaşık sorunları çözmek için birlikte çalışmalıdır. Bu mod çoğunlukla oyuncuların yeteneklerini daha karmaşık bulmacalarda bir arkadaşla test etmeleri için bir yol olarak hizmet ederken, yol boyunca gülmeye devam etmen için hala esprili bir mizah var.

 portal 2 indir

Oynanış

İşleri basit tutmak ve oynatıcıyı yeni özelliklerle boğmamak için Portal 2, orijinaline çok benzer şekilde oynar. Bu, ilk oyunun hayranlarının aşırı miktarda karmaşık yeni mekanik konusunda endişelenmek zorunda kalmayacakları anlamına geliyor, ancak dikkat edilmesi gereken birkaç sezgisel eklemeler var. Her zaman olduğu gibi, oyuncular iki portalı canlı yüzeylere yerleştirmelerini sağlayan bir cihaz olan portal silahlarını kullanarak bir dizi test odasını çözmelidir. Portallar belirli yerlere ve belirli açılarda yerleştirilerek, çıkışa ulaşabilir veya odayı tamamlamak için tetikleyicilere ulaşabilir. Oldukça basit görünse de, işler aldatıcı bir şekilde karmaşık hale gelebilir ve kutunun dışında düşünmenizi gerektirir. Uygun şekilde bir portal yerleştirirseniz, taret ve lazer gibi tehlikeli maddeler bile sizin yararınıza kullanılabilir.

Portal 2’nin tanıttığı yeni mekaniklerden, İtici ve İtici Jeller en çok oyun değiştiren. Bu turuncu ve mavi sıvı benzeri maddeler, karakterinizin hızlanmasına ve zıplamasına neden olur, bu da fırlatma rampası ve diğer çevresel özelliklerle birlikte kullanılabilir. Portal 2’deki herhangi bir şey gibi, jeller başlangıçta basit görünüyor, ancak daha sonraki bulmacalara ilerlerken bunları ilginç şekillerde kullandığınızı göreceksiniz. Gerçekten bir meydan okuma arıyorsanız, bağımsız işbirliği modunda olağanüstü zor bulmacalar bulabilirsiniz. Yine de yetenekli bir ortağa ihtiyacınız olacak, çünkü bu bulmacalar hem hızlı düşünme hem de hızlı refleksler gerektiriyor. İşbirlikçi bulmacaların her biri farklı bir tamirciye odaklanır, ancak portalların iki katına erişimle, işler genellikle solo oyunda olduğundan daha karmaşıktır.

Sonuç

Portal 2, etkileyici bir başarı olan 2007 klasik Portalı’nın değerli bir halefidir. Devam, oyunculara sadece benzersiz bir bulmaca çözme oyunu sunmakla kalmıyor, aynı zamanda evreni eğlenceli şekillerde genişletiyor. Ayrıca yüksek sesle güldüreceğiniz garantili karakterler ve kesim sahneleri ile kesinlikle komik. Portal 2 aynı zamanda orijinal yeni bazı eğlenceli yeni mekanik ve etli bir işbirliği kampanyası ile geliştirmeyi başarır, böylece deneyim asla geri çekilmemiş veya bayat hissetmez. Kendinizi birinci şahıs oyunlarında uzman olarak görmeseniz bile, bulmaca oyunlarının hayranıysanız Portal 2’yi denemelisiniz  . Tatmin edici, komik ve tonlarca eğlenceli olan gerçekten unutulmaz bir deneyim.

 portal 2 indir

Portal 2 PC Oyununun Özellikleri

Aşağıda, Portal 2 PC Game’in temel Nitelikleri, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceksiniz.

 • İlk bireysel bulmaca platform oyunu.
 • Eşsiz ve heyecan verici Yapay Zeka yöntemleri kullanılmıştır.
 • Kendi büyüleyici hikayesi, karakterleri ve hikayesi ile çok oyunculu oyun.
 • İki Benzersiz mod ek
 • Tamamen özelleştirilebilir
 • Yeni ve orijinal şarkılar

PC Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP.
İşlemci: 3.0 GHz P4, Çift Çekirdekli 2.0 (veya üstü)
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista.
Sabit Disk Alanı: En az 7.6 GB Alan.
Video: NVIDIA GeForce 7600 veya üstü.
Ses: DirectX 9.0c uyumlu.

Nasıl kurulur?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. İndirme  “Portal 2”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...