Police Simulator 18 Indir

Police Simulator 18 Indir

5/5 - (1 vote)

Police Simulator 18 Indir

Polis Simülatörü 18 Get Free Pc Oyun ve genel bakış indirin. Police Simulator 18 Game 2020’nin tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumudur.

Police Simulator 18, Bigmoon Entertainment studio tarafından yapılan bir canlandırma oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi, oyun oyuncunun bir Amerikan polis memuruna dönüşmesine izin verir. Oyun mühendisleri son derece hassas üreme oyunları yaptıkları için dünyanın her yerinde biliniyor. En son maçları bir muafiyet değildir ve oyuncular arasındaki şöhreti sadece bunu teyit eder. Bu nedenle Police Simulator 18 PC Download için gerçek bağlantılar kurmayı seçtik. Oyunu test edin ve her şeyin nasıl sunulduğunu kendi gözlerinizle görün!

GAMEPLAY:  Police Simulator 18 devasa bir açık dünyaya sahip bir oyundur. Bu dünya herhangi bir engelle sınırlı değil. Dışarıdan muazzam Amerikan kentsel topluluklarını yeniden bir araya getiriyor. Oyuncunun görevi bölgeyi izlemek. Şaşırtıcı bir şekilde planlanan birçok polis aracı var. Modeller hassas ve sürüş deneyimi büyüleyici. Her durumda, ihtiyacınız olan kapalı şansta, yürüyerek yürüyebilirsiniz. Oyun bir çok ürün çeşitliliği sunuyor ve hangi seçimi yapacağınıza bağlı.

Police Simulator 18 İndir

Oyuncunun saat boyunca yasa dışı bir şey görmesi ihtimaline karşı, bir hamle yapmalıdır. Polis telsizinden farklı aksilikler düşüneceksiniz. Bir radyo mesajı nedeniyle, zamanın izin verdiği anda dağıtıcı tarafından gösterilen noktaya gitmeli ve riske cevap vermelisiniz. Tüm davlumbazlar yakalanmalı ve mahkemeye gönderilmelidir! Bu hatlar boyunca, sunduğumuz Polis Simülatörü 18 PC İndir’i kullanın ve polislere veya polis memurlarına gerçekten ne kadar etkili olabileceğinizi algılayın!

Polislerin basit bir hayatı yok. Devam eden etkileşim sırasında, sık sık çekimlere ve ilgi alanlarına ilgi göstereceğiz. Aktarılması zor bir şeydir, bu nedenle topluluk modunda arkadaşlarla oynamayı hak eder. Bu işi benimsemeniz için, her şeyi göz önünde bulundurmanız, Police Simulator 18 Free’yi almanız ve tüm silah stoklarını yasalara karşı silahlardan yararlanmanız gerekiyor. Kontrollü davlumbazların manşetlere yerleştirilmesinin çok daha kolay olduğunu unutmayın! Bir dakikanızı ayırmamaya çalışın; Bu yeni oyun, özellikle kalitesi hakkında düşündüğümüz kapalı şansta oynamaya değer. Cihazlarımız en yüksek kalibreye sahiptir, bu nedenle bu başlığı herhangi bir tür en nadir konu olmadan takdir edebileceğinize inanıyoruz!

Polis Simülatörünün Özellikleri 18

  • Bir ABD polisinin canlandırıcı günlük varlığını oynayın ve deneyimleyin.
  • 2-Oyuncu kümesi çok oyunculu modu.
  • ABD polis araçlarını kullanışlı kokpitlerle pratik olarak yeniden üretti.
  • Bonafide donanımı, örneğin, tatlar, manşetler, radyolar, ateşli silahlar ve çok daha fazlası.
  • Birkaç bölgeye sahip devasa ve canlı bir açık dünya şehri.
  • Unreal (r) Motoruna yüksek gerçekçi ve canlandırma kalitesi şükranları 4.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista SP3 / 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: INTEL Core i3
RAM: 8 GB
Video Belleği: 2 GB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 11
Sabit Disk: 10 GB ücretsiz

ÖNERİLEN

İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista SP3 / 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: INTEL Core i5
RAM: 16 GB
Video Belleği: 4 GB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 11
Sabit Disk: 10 GB ücretsiz

Polis Simülatörü 18 Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Police Simulator 18” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Police Simulator 18 İndir Ücretsiz Pc Oyun

Police Simulator 18 Download Free Pc Game yazılımını başlatmak için aşağıdaki butona tıklayın. Bu tam çevrimdışı yükleyici ve Polis Simülatörü 18 PC oyunu için bağımsız kurulum. Bu hem 32 bit hem de 64 bit pencerelerle uyumlu olacaktır.

Leave a Reply