Pokemon Sword and Shield Indir

Pokemon Sword and Shield Indir

Pokemon Sword and Shield Indirin

Pokemon Sword and Shield, sekizinci nesil Pokemon oyunları ve modern bir ev konsolundaki ilk tam teşekküllü Pokemon RPG’dir. Geniş bir Pokemon arkadaşı listesi içeren bu iki uzun tek oyunculu yolculuk, hem franchise hayranları hem de yeni başlayanlar için harika. Diğer Pokemon başlıklarının çoğu gibi, Sword ve Shield de doğaları gereği çok benzerdir, aralarında sadece birkaç önemli fark vardır. Örneğin, birkaç düzine Pokemon yaratığı yalnızca Sword’da bulunurken, diğerleri Shield’e özeldir. Bu küçük tutarsızlıklara rağmen, hem Pokemon Sword hem de Pokemon Shield, bu büyük ölçüde popüler olan franchise’ın mükemmel devamı niteliğindedir.

Pokemon Sword and Shield’deki maceranız, neşe ve heyecanla dolu sevimli ve çeşitli bir kara parçası olan Galar Bölgesi’nde geçiyor. Galar Bölgesi vatandaşları, Pokemon savaşına bayılıyor ve ona devasa bir spor muamelesi yapıyor. Önde gelen Pokemon eğitmenleri dünyanın dört bir yanında tanınır ve birçok çocuk bir gün Pokemon Şampiyonu olmayı umar. Yolculuğunuz küçük bir kasaba olan Postwick’te başlıyor; burada, yıldız Pokemon eğitmeni olma hayali kuran parlak gözlü bir çocuk, evden ayrılmaya hazırlanıyor. En iyi arkadaşınız Hop ile birlikte, dev arenalarda gerçekleşen prestijli bir Pokemon savaşları seti olan Gym Challenge’da yarışan Galar Bölgesi boyunca seyahat edeceksiniz. Gym Challenge’a ek olarak, ormanda gizemli ve güçlü bir Pokemon keşfedilmeyi ve evcilleştirilmeyi çağırıyor.

Oynanış

Pokemon serisinin geri kalanı gibi, Sword and Shield de açık dünya keşfi ve sıra tabanlı dövüş oyununun bir karışımı. Karakterinizi kişiselleştirdikten ve üç temel “başlangıç” Pokemonundan birini seçtikten sonra, yeni Pokemon’u yakalamak ve savaş ekibinizi kurmak için Galar Bölgesi’ne gideceksiniz. Yol boyunca, yedi saygın Spor Salonu Liderinin de dahil olduğu bir dizi unutulmaz karakterle tanışacaksınız. Aydınlık ormanlarda, açık ovalarda ve buzlu tundralarda seyahat edecek, yeni Pokemon türlerini keşfedecek ve yeteneklerini geliştireceksiniz. Macera boyunca ilerlemenizi belirleyen, her biri farklı bir Pokemon türü temasına sahip çeşitli Spor Salonu zorlukları vardır. Klasik savaş sistemi temel güçlü ve zayıf yönler etrafında döner, bu nedenle siz ilerledikçe düşmanın zayıf noktalarını tanımak çok önemli hale gelir.

Sword and Shield’in büyük bir kısmı diğer Pokemon oyunlarına benzer olsa da, oyunu canlandırmaya yardımcı olan bir dizi yeni ekleme var. Geniş, açık uçlu “vahşi” alanlar, Galar Bölgesi boyunca aksi takdirde doğrusal yolları keser. Bu geniş alanlarda, ekibinizi güçlendirmek için özgürce dolaşabilir, vahşi Pokemon’u yakalayabilir ve yakalayabilirsiniz. Ayrıca, sizi savaşa dahil edecek çeşitli Pokemon eğitmenlerinin yanı sıra büyük ödüller için dev Pokemon’la savaştığınız “DynaMax” denslerine meydan okuyabilirsiniz. Mücadele çok kapsamlı hale geldiğinde, yeni Pokemon Camp özelliği biraz stres atmanıza izin veriyor. Pokemon arkadaşlarınızla kamp ateşinin etrafında rahatlayabilir, atılmış yiyecekler kullanarak biraz güveç ve köriler hazırlayabilir ve genellikle rahatlayabilirsiniz. Bu ilaveler,

Pokemon Sword and Shield Indir

Pokemon kılıcı ve kalkanı nasıl indirilir

1. Oyunu İndir düğmesini tıklayın.
2. Pokemon Sword And Shield yükleyicisini indirin (devam etmek için indirmeleri destekler).
3. Kurulum programını açın, İleri’ye tıklayın ve kurulacak dizini seçin.
4. Oyunun tam sürümünü belirlediğiniz dizine indirmesine izin verin.
5. Oyunu açın ve oynamanın keyfini çıkarın.

Artıları

  • Harika yeni Pokemon tasarımları
  • Keşfetmek ve savaşmak bağımlılık yapar
  • Eğlenceli mini oyunlar ve yan aktiviteler

Eksileri

  • Tam Pokedex içermiyor
  • Çok az zorluk

Leave a Reply