Please Don’t Touch Anything Indir

1.5/5 - (49 votes)

Please Don’t Touch Anything

Lütfen, hiçbir şeye dokunmayın şifreli, beyin bozucu düğmelere basan bir simülasyon. Banyo molası veren bir meslektaşınızı kapsayan, kendinizi sadece bileşen kırmızı bir düğme olan gizemli bir panelin önünde bulursunuz. Ve açıkça hiçbir şeye dokunmamanız istendiğinden, şimdi yapmak istediğiniz tek şey şu lanet butona basmak. İtin ve istenmeyen herhangi bir sonuçtan sorumlu tutulmasını bekleyin. Ve çok olacak.

Lütfen, hiçbir şeye dokunmayın şifreli, beyin bozucu düğmelere basan bir simülasyon. Banyo molası veren bir meslektaşınızı kapsayan, kendinizi sadece bileşen kırmızı bir düğme olan gizemli bir panelin önünde bulursunuz. Ve açıkça hiçbir şeye dokunmamanız istendiğinden, şimdi yapmak istediğiniz tek şey şu lanet butona basmak. İtin ve istenmeyen herhangi bir sonuçtan sorumlu tutulmasını bekleyin. Ve çok olacak.

Düğmelere basmak garip bir şekilde tatmin edici bir şey var. Dünyanın sonu demek olsa bile, insanlar bu büyük, parlak, kırmızı düğmeye basmaya direnemezler. Lütfen, hiçbir şeye dokunmayın, tüm fikri bir sonraki seviyeye taşır. Bu retro indie bulmaca oyunu size istediğiniz tüm düğmelere basma imkanı verir, ancak sonuç vermez. Oyunun temel amacı, daha iyi kararınıza karşı çıkmak ve dünyayı kaç yolla patlatabileceğinizi görmektir.

Lütfen hiçbir şeye dokunmayın.

Oyun, retro tarzı grafikleri nedeniyle eski donanımlarla bile hemen hemen her bilgisayarda çalışıyor. Ayrıca mobil cihazlar için de bulabilirsiniz. Bir yükleme işleminden geçmeden sadece birkaç saniye içinde indirip çalıştırabileceğiniz tek bir yürütülebilir dosyadan oluşur. Sonsuza kadar oynayabileceğiniz bir demo sürümü mevcuttur, ancak tam sürüm kadar çok sonu yoktur.

Oyun, merkezde sadece bir büyük, kırmızı düğme ve uzaktaki bir şehri gösteren bir ekranla bir komut konsolunun önünde başlar. Ekran dışı bir kişi, banyo molası için konsolu izlemenizi ister ve elbette, hiçbir şeye dokunmamanızı söyler. Açıkçası, birileri bize devam edip bastığımızda büyük kırmızı düğmeye dokunmamamızı söylediğinde.

Düğmeye bastıktan sonra, konsolun göründüğünden daha karmaşık olduğunu keşfedeceksiniz. Her türlü gizli bölmeden daha fazla düğmeli yeni paneller görünecektir. Büyük düğmeye ilk kez bastığınızda, hareket etmeniz gereken bir anahtar görünecek, daha sonra bir nükleer bomba patlatmak ve ekranda gördüğünüz şehri düzleştirmek için büyük düğmeye tekrar basabilirsiniz. Şehri ilk kez havaya uçurduktan sonra, komut konsolundaki diğer düğmeleri ve anahtarları keşfetmeli ve şehri depremleri, uzaylı istilasını veya hatta şeytanı çağırabilecek yeni ve ilginç yollarla yok etmelisiniz.

Oyun düğme dizilerini belirginleştirmiyor, bu yüzden çeşitli prosedürleri kendiniz denemeniz ve anlamanız gerekiyor. Örneğin, kırmızı düğmeye ikinci kez basarsanız, üç numaralı düğme görünecek ve daha fazla kontrol getirmek için bir kod girmeniz gerekecektir. Düğmeye yaklaşık beş kez basın ve bir kapağı çıkarmak ve daha fazla düğme bulmak için kullanabileceğiniz bir tornavida vermek için gizli bir çekmece açılacaktır.

Dünya senaryosunun her bir ucu, çözmeniz gereken belirli bir sıra ile tetiklenir. Bununla birlikte, oyun bir çeşit mantığı takip etmeden farklı kombinasyonları denemenizi beklemez. Her yere dağılmış çok sayıda ipucu var, bu yüzden dikkatlice bakmalı ve bağlantıları yapmalısınız. Örneğin, bir ok kümesi size bir dizi düğmeye basmanız gereken sırayı söyleyecektir. Diğer ipuçları o kadar açık değil. Bazı Braille yazı veya ikili kod görebilirsiniz, ancak bunları nerede kullanacağınızı hemen bilemezsiniz.

ÖZELLİKLERİ

 • 25 dolambaçlı muamma
 • Tekil piksel sanatı
 • Atmosferik chiptune müziği
 • Buhar Kartları
 • Başarılar

İndirme ve Yükleme Lütfen, Herhangi Bir Şeye Dokunma

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir kez lütfen, Dont Touch Anything indirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Please Extract to Please.Dont.Touch.Anything.v1.6.6.6.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Please, Dont Touch Anything klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8
 • İşlemci:  En az 1.0GHz olan herhangi bir işlemci
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : En az 128 MB olan herhangi bir kart
 • Depolama:  50 MB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...