Playerunknown’s Battlegrounds Indir

4/5 - (4 votes)

Playerunknown’s Battlegrounds Indir

PUBG ücretsiz pc , Playerunknowns Battlegrounds olarak da bilinir! En popüler konu olan Battle Royale alt türünün en popüler oyunlarından biri.  Sandbox haritalarında hayatta kalma korkusu Fortnite’ın tadını çıkardığı büyük bir popülerlikten sonra  , şimdi Battle Royale için zaman geldi. Çok özel ama net bir oyun türüdür. Belirli bir askerin rolünü üstlendiğimiz ve diğerleriyle hayatta kalmak için savaştığımız yer. Playerunknowns Battlegrounds bu yutturmacaya başlayan yapımdır. Bugün, sayfamızda, PUBG’nin mevcut tüm özellikleri ile tamamen kilidini açmanın en iyi yollarından birini sunacağız. Bu olağanüstü yazılımın keyfini çıkarmak için yapmanız gereken tek şey sadece Playerunknowns Battlegrounds Download kullanmaktır  Aşağıda görebileceğiniz bağlantılar. Eğer makaleyi okumak istemiyorsanız, o zaman okumayı atlayabilirsiniz!

Ancak Playerunknowns Battlegrounds açıklamasını indirmeden önce aynaya bakın, oyuna bir göz atın!

Son aylarda piyasada ortaya çıkan Battle Royale sayısında devasa bir artış oldu. Her şey Brendan Green adında bir adam ARMA serisi için ilginç bir mod yapmaya karar verdi. Hem ARMA II hem de ARMA III’ü içeriyordu  . Bu modda, oyuncular hayatta kalmak için bir hedefle bir haritaya indi. Oyuncular bu tür oyunlardan o kadar zevk aldılar ki, birisi bu sistemi kullanan bağımsız bir üretim yaratmaya karar vermeden önce zaman meselesiydi. Oynamanız için zaten hazır olan meşru oyunların kaynağı olarak! Playerunknowns Battlegrounds ücretsiz indirme  linklerini sizin için hazırladık  . Bu nedenle, bu muhteşem oyunu hemen oynamanın tadını çıkarabilirsiniz!

Kesinlik, bir uzmanlıktır ve PUBG, aptal planlar ve kasıtsız değerleme için bir aşamadır. PUBG’nin iki haritasının en iyi bölgeleri, Erangel’deki okula veya Miramar’daki Pecado ve Hacienda Del Patrón’a benzer şekilde bu şeyleri ilerletiyor! Çıngırdak gizleyici noktalar ile karışır, boşluklardan, tuzak tüneklerinden ve yayılmak için geri kalan farklı tuzaklardan uzaklaşır. Ne yazık ki, savaş öğelerinin bir kısmının kendi kendini yok etmesinin içinde. Scuffle hantal ve problemlidir, çılgınlık veya aşağılayıcıdır. Pratik olarak tüm yüzeyler geçirimsizdir ve birkaç duvar içinden geçilemez. Adım sesi, her koşulda iyi bir şekilde davranmak için daha fazla sadakate ihtiyaç duyar, bu da birinin üstünüzde mi altında mı olduğundan emin olmayı zorlaştırır.

playerunknown's battlegrounds indir

PUBG’nin en kolay çerçevesi

Her birkaç dakikada bir, daha küçük bir safezone gelişigüzel ilan edilir ve sonuncunun topraklarında uzanır. Şeref duymanız durumunda, ilerleyen safezonlar konumunuzu yansıtıyor gibi görünecektir. Dışarı çıkan herkes bir süre sonra zarar görür ve gerilim altında hareket etmesi gerekir. Kılavuzunda uygulanan bu boğucu tutma PUBG, tamircilerini hareket ettiren güçtür. Oyuncuları alışıldık aşinalık aralıklarından uzaklaştırarak mükemmel çalışır! Ne kadar yağmalama ve çekim yapabileceğinizi kısıtlayan karışıklıkları ve korkunç seçimleri güçlendirin. Arazinizin tahminini emin hale getirmek. Bu şekilde hareket etmeye devam etmeden, PUBG donuk olurdu.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...