Plants Vs Zombies 2 Indir

4.6/5 - (39 votes)

plants vs zombies 2 Indir

Kule savunma strateji oyunları içinde en başarılı oyunlardan biri, en başarılı olmasa da, kesinlikle hem Android hem de iPhone’da büyük bir hit olan Plants vs. Zombies idi. İkinci bölüm bize aynısını sundu ve akıllı telefonlar ve tabletler için indirmeler açısından da büyük bir hit oldu. Peki ya bir PC versiyonu? Endişelenmeyin, şimdi  Windows için Plants vs. Zombies 2’yi indirebilirsiniz  .

Oyun değişmedi: zombilerin kapımıza gelmesini önlemeliyiz. Böyle bir amaç için, zaten bildiğiniz gibi,   beyninizi yemek isteyen farklı türdeki ölümsüzlerin ilerlemesini durdurabilecek her tür bitkiyi bahçenizde yetiştirmelisiniz .

Bu bahçe savaşı başlığının ilk kısmıyla ilgili en büyük yeni özellik, artık  yüzlerce seviye boyunca farklı dünyaları keşfedebilmemizdir : Eski Mısır, Gelecek ve Çok Ötesi … ve her dünyanın ardından yüzleşmek zorunda kalacağız. son bir zombi patronuna.

Hiç şüphe yok. Sadece Crazy Dave’in bahçesine bakarak, tüm bu yıllar boyunca bunun bir hit olacağını zaten biliyorduk. Ve açıkça, henüz oynamadıysanız bu oyunu oynama zamanınız geldi. PC için Plants Vs Zombies 2’yi indirin   ve iş ve eğlence arasında beyninizi güçlendirmek için harika yollar asla bitmedi. Zamanın başlangıcına bir kadeh daha kadeh kaldıralım… günlerin sonuna kadar… Herkese şerefe!

bitkiler vs zombiler 2 Indir

Düzinelerce oyun devasa mobil oyun pazarını yakalamak için çekim yapıyor, ancak çok azı

Plants vs Zombies 2 kadar sağlam bir iş yapıyor. Plants vs Zombies 2 , hareket halindeki oyuncuları tatmin etmek için gereken tüm kutuları işaretliyor. Grafikler net, eğlenceli ve ekranda dans eden baştan çıkarıcı animasyonlarla dolu. Yine de, oyun gerçekten gösteriyi çalan şeydir.

Plants vs Zombies 2’de oyuncular, iyi tasarlanmış çiçekler, bitkiler ve bitkisel varlıklarla zombi ordularıyla savaşıyor. Beyin aç zombiler, savaş alanında yalpalıyorlar, ancak onları tamamen parçalayan tohum mermileri, bombalar ve sarmaşıklarla patlatılıyorlar.

Oyunu bu kadar çılgınca eğlenceli kılan şey, kapma ve oyuncunun dikkatini çekme becerisidir. Kilidi açılacak 100’lerce farklı bitki kulesiyle, oyuncular asla hedefsiz kalmazlar. Dahası, her bitki, onu çeşitli farklı varlıklara dönüştürmek için kullanılabilecek sayısız yükseltmeye sahiptir.

Diğer birçok kule savunma oyunlarının aksine, Plants Vs. Zombiler, sürekli olarak yeni içerik ekleyen düzinelerce güncelleme alır. Bu nedenle, oyuncular yeni zorlukların, dünyaların ve hatta bitki savaşçılarının birkaç ayda bir piyasaya sürülmesini bekleyebilirler.

Plant Vs Zombies, oyun dünyasında iyi bilinen bir isimdir. Kule savunma oyunları kategorisinde sansasyon yarattı ve mobil oyunlarda yeni bir çağ başlattı. Adından da anlaşılacağı gibi, burada kendinizi onlardan korumak için zombilere karşı savaşıyorsunuz ve sonunda beyninizi yer. Oyunun ilk baskısı büyük bir başarıydı, şu anki çalışan versiyonu olan ‘Plant Vs Zombies 2: Zamanı geldi’ de durum böyleydi. Plant vs Zombies 2, Popcap Games tarafından geliştirilen EA (Electronics Arts) tarafından 2013 yılının sonlarında piyasaya sürüldü. Bölgenizi düşmanlardan korumanız gereken kule savunma oyunudur.

Hikaye komşunuz Crazy Dave etrafında dönüyor. Bir şişe acı sos aldınız, komşularınız aynı taco’yu tekrar yemek için kullanıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bunun için oyunun ilk versiyonunda tasvir edildiği gibi geçmişe dönmek için zamanda yolculuk etmesi gerekiyor. Bunu yapmak için, Dave bir zaman makinesi kullanıyor ve zaman makinesi düzgün çalışmadığında ve şimdi eski Mısır’da, kutuları Zomboss ile birlikte binlerce veya zombiyle çevrili olduğunuzda işler daha da kötüye gidiyor. Yepyeni güçler ve yeni zombilerle bu sefer daha öfkeli görünüyorlar.

Oynanış:

Oyun, yeni konseptler, özellikler ve aşamalar çerçevesinin eklenmesiyle birlikte önceki sürümle aynı tutulur. Artık uygulama içi satın alımları kullanarak da para satın alabilirsiniz. Oyunun ana rolü güneş çiçekleri tarafından oynanıyor ve onlarsız daha ileri gidip zombileri öldüremezsiniz. Oyuna yeni bir bitki yemi konsepti yerleştirildi, bu, bazı parlak zombileri öldürürken oyun sırasında kullanıma sunulacak. Bu bitki besinini herhangi bir atış bitkisine verdiğinizde, çok miktarda ateş edecek.

Plant Vs Zombies 2 son derece büyük bir yapıya sahip ve sözlerimize bakarsanız aylarca oyunla meşgul olacaksınız. İlk olarak, korsan denizleri, karanlık çağ, frosbit mağaraları vb. Gibi yaş veya bölümler vardır, bu bölümlerin her biri ortalama olarak 30 seviyeye ayrılmıştır. Bu seviyelerin her biri günleri / geceleri temsil eder. Üstelik yaptığınız oyun yükseltmeleriyle birlikte bazı yeni bölümler de ekleniyor. Ayrıca, oyundaki gücünüzü ve büyüklüğünüzü dünyaya tanıtmak için katılabileceğiniz bazı etkinlikler var.

Bitkiler hakkında konuşursak, öncekilerin muhafaza edilmesiyle birlikte birçok yeni eklenti var. Zombilerin sayısı ve türlerinde de artış oldu. Bu muhteşem oyuna daha çok şey katan şey, önceki sürümüne kıyasla çarpıcı hale getirilen grafikleri. Ek olarak, sesler oldukça gerçekçi hale getirildiği ve oyunda tasvir edilen zombilerle eşleştiği için sesler pastaya bir kiraz ekler.

PC’de Nasıl Oynanır?

Aşağıdaki basit adımları izleyin:

  • Bluestack’in çevrimdışı yükleyicisini indirin  .
  • Yükle.
  • Bluestack’i açın ve ‘Plant Vs Zombies 2’yi arayın.
  • Plant vs zombies sayfasını açmak için Playstore bağlantısına tıklayın 2.
  • Açıldığında, oyunu PC’nize indirip yüklemek için kur düğmesine tıklayın.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...