Planet Zoo Indir

Planet Zoo Indir

Planet Zoo Indir

Planet Hayvanat Bahçesi’nde Hayvanat Bahçesi inşa et

Planet Zoo, bir hayvanat bahçesinin kontrolünü size veren bir yönetim sim. Yaşam alanları inşa ederseniz, hayvanları beslerseniz, personel kiralarsanız ve müşterileri doğru şekilde yönetirseniz, ödüllendirileceksiniz.

Kendi Sanal Hayvanat Bahçesi

Planet Zoo, RollerCoaster Tycoon’un tema parkları için yaptıklarını hayvanat bahçeleri için yapar ve oyuncuya hayvanat bahçelerini inşa etmek ve özelleştirmek için geniş bir alan sağlar. Aslanlar, filler, şempanzeler, zebra ve daha fazlası dahil olmak üzere, her biri doğal olarak tasarlanmış bir yapay zekaya sahip bir dizi hayvan türü mevcuttur. Oyuncu, bataklıkta yaşayan timsahlar ya da karda yaşayan kurtlar olsun, habitatların hayvanlara ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamasını sağlamalıdır.

İşletmek İçin Tam Bir İşletme

Hayvanların ve habitatlarının yanı sıra, kullanıcı hayvanat bahçesinin iş tarafına dikkat etmelidir. Ziyaretçiler hayvanları görmek için gelecekler, böylece hayvanat bahçesinin mümkün olduğunca davetkar olduğundan emin olursunuz. Vandalları uzak tutmak için güvenlik görevlileri kiralamak iyi bir fikirdir ve Planet Zoo hem iş simülatörü hem de sanal evcil hayvan oyun unsurlarının yenilikçi bir kombinasyonunu sunar.

Gezegen Hayvanat Bahçesi İndir

Gezegen Hayvanat Bahçesi’nde bir yaban hayatı evreni inşa edin. Hayvanat bahçesi sim, Zoo Tycoon ve Planet Coaster’ın geliştiricilerinden geliyor ve bunları yaptığınız dünya hakkında inanılan ve daha fazla bilgi sahibi olan canlı hayvanlardan oluşuyor. Yerküreci bir çabayı deneyimleyin veya hayal gücünüzün Sandbox modu özgürlüğünde yaygınlaşmasına izin verin.

Ekosistemler ve ortamlar oluşturun, seçimler ve seçimler yapın ve gezegendeki en vahşi hayvanat bahçelerini korurken ve inşa ederken yaratıklarınızı büyütün. İnanılmaz bir uzaylı dünyasıyla tanışın. Gezegen Hayvanat Bahçesi’ndeki aslan yaratıklarından fillere kadar her canlı, bir düşünce ve duygu kişisidir.

Hayvanlarınızın doğal ortamını çekmek ve her türün gelişmesini sağlamak ve yaratıklarınızın hanehalklarını ve genlerini geçmesine izin vermek için tasarlanmış habitatlar.

Manevi Halef Nedir?

Manevi bir halef, aynı unsurların çoğunu ve selefinin genel temasını alan bir oyundur. Geleneksel devam filmleri normalde önceki bir başlıktan bir hikayeye devam eder, ancak ruhsal bir halef, ruhtaki bir önceki başlıkla yepyeni bir deneyim yaratır. Planet Zoo, hayvanları içeren ancak Zoo Tycoon ile aynı oyunu paylaşmayan bir simülasyon ve yönetim oyunu olması bakımından manevi bir haleftir.

Gezegen Hayvanat Bahçesi Ne Yapar?

Planet Zoo ve Zoo Tycoon arasındaki tek benzerlik, hayvanat bahçesi hayvanları için bir simülatör olması. Ancak, çoğunlukla benzerlikler burada sona eriyor. Planet Zoo’nun arkasındaki geliştiriciler, hayvanat bahçesine katılan konuklar yerine hayvanlara daha fazla odaklanacağını açıkladılar. Hayvanat bahçesinin kalitesi neredeyse tamamen hayvanların kalitesine bağlıdır. Bu, hayvanın duyguları ve yaşam kalitesi göz önünde bulundurularak hayvan muhafazaları inşa edeceğiniz anlamına gelir.

Planet Zoo da kararlarınızda daha gerçekçi sonuçlara yol açar. Her tycoon oyununun kötü kararlar için sonuçları vardır. Zoo Tycoon, misafirlerinizi hayvanlarınızın karnında tutmak gibi doğru tipte muhafazalar inşa etmemek için bazı gerçekçi olmayan sonuçlara sahipti. Bununla birlikte, Planet Zoo’da hayvanlarınız için yeterli yaşam düzenlemeleri yapılmaması çoğunlukla yaratığın kendisini ve sergiden elde edilen geliri kaybetmenize neden olur.

Planet Zoo, Zoo Tycoon’a Ruhsal Bir Başarı Olarak Yaşadı mı?

Ne yazık ki modern bilgisayarlarımız ve işletim sistemlerimizle, Hayvanat Bahçesi temalı bir simülatör için tek seçeneğimiz Planet Hayvanat Bahçesi’ndedir. Planet Zoo, Zoo Tycoon’dan biraz daha kısıtlayıcı bir Hayvanat Bahçesi çalıştırma ruhunu getiriyor. Zoo Tycoon’dan daha fazla hayvana ve daha basit bir oyuna sahip olmamasına rağmen, Planet Zoo, dizide modern bir bükülme isteyenler için hala bir “tycoon” simülatörü gibi tatmin edici.

Planet zoo Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri
  • RAM: 8 GB veya daha fazla RAM gerekir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770
  • Depolama: Gerekli 16 GB Boş Sabit Disk Alanı
  • İşlemci: Intel i5 işlemci gerekiyor

Oyun 5 basit adımda nasıl yüklenir.

1. Tam kurulum için “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Planet Zoo” Installer kurulumunu indirin (NOT: Bu kurulum devam ettirilebilir indirme desteklenir).
3. Oyun Yükleyicisini açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Cihazınızın belirtilen dizinine Oyunu İndir.
5. Oyunu çalıştırın ve Tam Sürüm Oyun Oynama keyfini çıkarın.

Leave a Reply