Pixark Indir

Pixark Indir

Pixark Indir

PixARK Tam pc oyununu buradan indirin

ARK Survival Evolved tabanlı   Salyangoz Oyunları ile geliştirilen açık uluslararası, voksel, sanal alan hayatta kalma rekreasyonu . Zeitgeist’i yakalamak isteyen yeni bir şey, kahkahalara ve inanılmaz başarılara yol açabilir. PixArk indir Zeitgeist’i yakalayan bir oyun değil, alternatif olarak içi boş bir şekilde, birbirinden farklı parçalardan toplu olarak dikilmiş bir oyun. Kolektif olarak nasıl şekillendirildikleri veya başlangıçta ne işe yaradıklarını uygun bir şekilde dikkate almadan. Bloklu Zombiler ve dinozorlar amaçsızca dolaşıyor, büyü veya zanaat silahları kullanabilirsiniz. Yine de Ark’taki gibi canavarları evcilleştirebilirsiniz, ancak uygun dereceye ulaşmanız durumunda en etkilidir. Hem Minecraft’ta hem de Ark’ta bir şeyler yapabilirseniz, burada yapabileceğiniz çok aşırı bir tehlike var.

Hibrid açık dünya hayatta kalma oyunu

Bu Minecraft’ın lensinden beklendiği gibi Ark değil, Ark’tan Minecraft! Bununla birlikte, alternatif olarak, her birinin her bir detayının karışıma atıldığı bir gelişigüzel eritme kabı. Karmaşık, tüm bu düşünceleri figür oyunlarından alıyor! Saatlerce dolaştıktan sonra bile, kendi içinde ne olduğunu ya da neden bu kadar uzak olduğunu kesinlikle anlamayın. Zaten sattığı gerçeğinin ötesinde, sadece logoya ve sadece zorlu çekiciliğe dayanıyor.

Bloklu, modüler tasarımı Grow Home ve Grow Up’ın keyifli BUD’sini ortaya çıkaran bıyıklı avatarımı yaptıktan sonra. Rastgele oluşturulmuş dünyamın üzerindeki göklerde biriktirildi, aynı anda birkaç balonun üzerine vururken hafifçe yüzdü. Diğer yumurtlama yerlerine vurmak benzer sonuçlar doğurdu. Ark sizi yavaşça hayatta kalmayı öğrenebileceğiniz özellikle güvenli bir kumsala yerleştirirken! PixArk oyun  rasgele bir şekilde hemen karışıklık tüm çeşitleri inebilir . Artık aç bir T-Rex’in yanına doğru indiğinizde yapabileceğiniz çok şey yok! Çim etekten başka bir şey taşımıyorsunuz ve silahsız spor yapıyorsunuz. 

Pixark Indir

Leave a Reply