Pillars Of Eternity Indir

5/5 - (1 vote)

Pillars Of Eternity Indir

Yaptığınız seçimlerin ve seçtiğiniz yolların kaderinizi şekillendirdiği bir dünyanın büyüsüne hazırlanın. Fallout: New Vegas ™ ve South Park: The Stick of Truth ™ geliştiricisi Obsidian Entertainment, Paradox Interactive ile birlikte Pillars of Eternity’yi sunmaktan gurur duyuyor. Derin keşif duygusunu, nabız gibi atan bir maceranın neşesini ve kendi arkadaş grubunuzu yeni bir fantezi dünyasında ve kayıp hazineleri ve antik gizemleri bulmak için canavar istilasına uğramış zindanların derinliklerine götürmenin heyecanını yeniden yakalayın. Öyleyse, Obsidian’s Pillars of Eternity ile harikalar, nostalji ve klasik RPG’lerin heyecanını keşfederken partinizi toplayın, ilerleyin ve macerayı kucaklayın! ‘

CRPG oyunlarını sever misin? Bu harika çünkü şu anda Pillars of Eternity Download’un tam sürümünü edinmeniz mümkün  . Obsidian Entertainment’ın en yeni oyununu  bilgisayarınızda ücretsiz oynayın  . Bu geliştiriciler grubu, Planescape Torment, Baldur’s Gate, Fallout  veya Icewind Dale gibi oyunlar için tüm temelleri hazırladıkları Black Isle Studios’ta deneyim kazanıyorlardı  . Tüm bu oyunlardan sonra tecrübeli ekip olduklarını söyleyebiliriz. Yayıncı:  Paradox Interactive . Çıkış tarihi: 26 Mart 2015. İncelenen oyunun yaratıcıları Eric Fenstermaker ve Josh Sawyer. Platformlarda kullanılabilirlik: Microsoft Windows PC, Xbox One, Playstation 4.

Pillars of Eternity Hayal dünyasında bir hikayenin parçası olun ve indirin . Sizin ve kahramanınız Drow Gölü Mezarları, Eir Glanfath Harabeleri ve daha pek çok yeri ziyaret edin. Bütün bu yerler tamamen farklı olduğundan monotonluğa düşmeyeceğiz. Dolaşım sırasında, bağımsız karakterlerden birçok görev veya teklifle karşılaşacağız. Seçtiğiniz taktiğe bağlı olarak, teklifini kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. İlginç bir gerçek, Kickstarter topluluğundan mali yardım almış olmalarıdır.

Project Eternity free Dünyanın en yeni cRPG oyununu indirin  . Bu kitle fonlaması oyununda şimdiki zamanda mücadele, duraklama gibi durumunuzu ve gruptaki eyleminizi yeniden düşünmek için o zamanı durdurabilen geleneksel çözümler vardır. Tüm bu seçenekler, bunun gerçek bir cRPG türü olduğunu gösteriyor! Ayrıca, satın aldığımız veya yağmaladığımız birikmiş deneyim puanları, silahlar, eşyalar ve zırhlarla orantılı olarak kazandığımız için karakter gelişimi de benzerdir.

Grafiklerden bahsedecek olursak, Project Eternity Download’da  klasik yöntemler tanıtıldı. Her şey güzel ve özetleyici görünüyor: Obsidian Entertainment stüdyosundaki yapımcılar tarafından kullanılan profesyonel el görülebilir. Bu sayede gerçekten harika ürünlere sahip olabilirler. Grafiklerin ve film müziğinin yüksek seviyede olması için, Unity motoru, Cities: Skylines veya Pillars of Eternity II’de olduğu gibi kullanıldı.

Bir Gözcünün hayatı tehlikelidir. Ölülerin ruhlarını görme ve onlarla konuşma konusundaki gizemli gücünüz, size aksi takdirde gömülü kalacak gerçekleri sağlar – ama gücünüz sizi yanıtlar aramaya da sevk eder: Nasıl bir Gözcü oldunuz? Neden? Gizemi ortaya çıkarmak için zengin bir fantezi ortamında zorlu ama ödüllendirici bir rol yapma macerasına başlamalısınız. Karakterinizi derin özelleştirme araçlarıyla yaratın, benzersiz kişiliklere sahip parti üyelerini işe alın ve tarih ve irfanla dolu devasa bir dünyanın her yerini keşfedin. Seçtiğiniz yollar ve yaptığınız seçimler kaderinizi şekillendirecek ve kim olacağınızı belirleyecektir.

Pillars Of Eternity Indir

Kendi hikayenizi oluşturun. Sen Gözcüsün, ölülerin ruhlarıyla konuşma ve yaşayanların geçmiş yaşamlarını görme doğaüstü yeteneğine sahip bir varlık. Karakterinizi altı ırktan birinden yaratın, ardından her biri benzersiz becerilere ve oyun tarzlarına sahip 11 farklı sınıftan birini seçin. Oynarken, çeşitli grupların yanında yer almanız ve kritik kararlar vermeniz gerekecek ve eylemlerinizin ve seçimlerinizin birçoğunun hikayenizin sonucunu etkileyen geniş kapsamlı sonuçları olacak.

Zengin ve çeşitli bir dünyayı keşfedin. Eora dünyası tarih, ilgi çekici bir hikaye ve hepsini hayata geçiren unutulmaz karakterlerle doludur. Bu nedenle, bu zengin ortam keşfi teşvik eder ve ödüllendirir. Deneyiminizi daha da destansı hale getirecek hayat, gizli zindanlar ve hikaye öğeleriyle dolu muhteşem, benzersiz ortamlarda macera arayın.

Yoğun, stratejik savaşa katılın. Kılıcınızın ve büyülerinizin konuşmasına izin verme zamanı geldiğinde, Pillars of Eternity’nin masa üstü RPG’den ilham alan dövüş sistemi muazzam bir mücadele ve ödül sunuyor. Oynanabilir 11 sınıfın her birinin bir sürü benzersiz yeteneği vardır ve altı karakterlik bir partiyi kontrol ettiğiniz için, emrinizde birçok araç vardır. Dövüşü duraklatın, stratejik olarak komutlar verin, sonra dövüşe devam edin ve düşmanlarınızın veya kahramanlarınızın düşüşünü izleyin.

Oyun özellikleri:

 • Altı ırktan herhangi biri olarak oynayın: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike ve Orlan.
 • Herhangi bir durumun üstesinden gelmek için beş temel beceriden yararlanın: Gizlilik, Atletizm, Bilgi, Mekanik ve Hayatta Kalma.
 • Derin karakter özelleştirme: Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue ve Wizard gibi on bir sınıftan biri olarak bir karakter oluşturun.
 • Kendi hikayenizi şekillendirin: Eylemlerinizin ve seçimlerinizin çok kapsamlı sonuçlara sahip olduğu bir itibar sistemi kullanarak çeşitli grupların yanında olun.
 • Zengin ve çeşitli bir dünyayı keşfedin: İlgi çekici bir hikaye ve karakterler dünyayı hayata geçiren, önceden oluşturulmuş güzel ortamlar.

Pillars Of Eternity Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Pillars Of Eternity indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pillars.of.Eternity.Incl.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın.
 4. Pillars Of Eternity klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista 64-bit veya daha yenisi
 • İşlemci:  Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : ATI Radeon HD 4850 veya NVIDIA GeForce 9600 GT
 • Depolama:  14 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu Ses Kartı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...