Piano Indir

5/5 - (1 vote)

Piano Indir

Herkes Piyano  , güzel müzikler çalmak  için kullanılan bir yazılımdır  Herkes Piyano  , masaüstü için piyano yazılımını simüle eden bir bilgisayar klavyesidir, dünyaca ünlü piyano müziğini çalmak için genel bilgisayar klavyesini kullanabilir. Güçlü tını veritabanıyla,  Piano’nun tonu gerçekçi ve gerçek zamanlıdır. Uygulama, dahili ses kartında bile gerçek zamanlı müzik performansına ulaşabilir, bu arada piyanonun pedalını da simüle eder. Bilgisayar Masaüstü Klavyesi ile Piyano Nasıl Çalınır? Bu uygulama ile çok kolay! Klavyeyi özelleştirebilir, yarım tonu çalabilir, kaydı, oynatmayı, müzik puanı gösterisini, bükülmeyi ve oktavı destekleyebilir. Yukarıdaki tüm özelliklerin yanı sıra, demo ve  öğretim müziği de var

. Her şeyi sizin için kaydeder, sadece ücretsiz değildir, aynı zamanda çalışmak için çok sayıda müzik notalarını destekler.

Virtual Piano, kullanıcılara sanal MIDi klavye sağlayan ücretsiz bir programdır. Bu, bilgisayarlarında sadece bir fare kullanarak piyano çalabilecekleri ve tatlı müzikler çalıp yeni şarkılar uygulayarak ve hatta kendi bestelerini oluşturarak saatler harcayabilecekleri anlamına geliyor.

piyano Indir

Müzik Yapmanın Yeni Bir Yolunu Kucaklayın

Bu programın en güzel yanlarından biri, farklı müzisyenlerin birlikte çalabilmesi için diğer MIDI enstrümanlarına bağlanabilmesidir. Bunun olasılıkları neredeyse sonsuzdur ve evde eğlenmek için diğer insanlarla oynamaktan çok çeşitli farklı türden izleyicilerin zevk alacağı konserler düzenlemeye kadar uzanır. Program, yeni başlayanlar için bile her yaştan müzisyen için uygun hale getirmekle uğraşmak için kolaydır. Sanal Piyanonun, kullanıcıların yarattıkları melodileri kaydetmelerine izin vermediği unutulmamalıdır ki bu, gerçek müzisyenleri kapatacağı kesin olan açık bir kusurdur.

 • Herkes Piyanonun amacı, herkesin “Sıfır Maliyet” ile piyano öğrenmesine izin vermektir. Ayrıca piyano becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda daha fazla işlev elde edebilirsiniz.
 • VSTi ses veri tabanını yükleme desteği (örneğin: True Pianos, Pianissimo). Güçlü tını veritabanıyla Herkes Piyanonun tonu gerçekçi ve gerçek zamanlıdır. Kuyruklu piyanonun keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.
 • Klavyeyi ayrı ayrı destekleyin, yeni öğrenciler için çok yararlı olan iki elle oynayın. Öğrenme hızınızı ve her iki elin işbirliği yeteneğini artırabilir.
 • Harici MIDI klavye veya elektronik org bağlayın.
 • Farklı versiyonlara sahip olun: Yetişkin Versiyonu, Çocuk Versiyonu ve eski Versiyon.
 • Birçok demoyu destekleyin ve müziği öğretin. Öğrenme sürecini ilgi çekici hale getirin.
 • Web sitesi ile destekleyin, rahatça iletişim kurun ve paylaşın

Artıları

 • Kullanılacak tam MIDI klavye
 • Diğer enstrümanlara bağlanabilir
 • Ayrıntılı ve kararlı grafikler

EKSİLERİ

 • Besteler kaydedilemez
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...