Photoshop CS5 Indir

5/5 - (1 vote)

Photoshop CS5 Indir

Windows için Ücretsiz Adobe Photoshop CS5’i İndirin  – Bilgisayarınızda fotoğraf düzenleme yazılımınız için Adobe Photoshop CS5’i indiriyor musunuz? Adobe Photoshop CS5, sürüme eklenen yeni kullanışlı araçları nedeniyle serinin tanınmış sürümlerinden biridir. Bu Adobe sürümü aslında sunacak çok şey var. Çok sayıda yeni araç ve işlev, iş akışı iyileştirmeleri, reklam öğesi paketi ve yeni 64 bit çevrimiçi destek içerir. Tüm bu yeni miktar ve kalite ilaveleri, fotoğraf görüntülerinin en iyi sonucunu elde etmek için çok katkıda bulunacaktır.

PC için Adobe Photoshop CS5, Adobe Team tarafından sunulan harika bir ardışık dizidir. Ücretsiz uygulama, grafik tasarımcıları, profesyonel fotoğrafçılar ve çok sayıda dişli ve dokuya sahip acemiler için ilk tercihtir. CS5’in yeni ilavesi, İnce Kenar, İçeriğe Uygun Dolgu, Kıl Uçları, Mikser Fırçası, Kukla Sarma ve çok daha fazlası gibi sınırsız özelliklerle zenginleştirildi. Resimler Adobe Bridge, Camera Raw ve Photoshop’a dağıtılır. Bu dağıtım fotoğrafçı ve tasarımcıların ayrı ayrı çalışmasını sağlar.

Photoshop CS5 Indir

Windows için Adobe Photoshop CS5 Free Özellikleri:

1. Kalem Aracı

Kalem aracının birkaç sürümü, manipüle etmek için bağlantı noktalarının kullanımı ile ilgili daha kesin yollar oluşturmak için bu yazılıma eklenir. Bu şekilde, manyetik kalem aracını kullanarak yolları serbestçe çizmek için serbest biçimli kalem aracının kullanımını optimize edebilirsiniz. Ayrıca, bir nesneyi veya görüntüyü yalıtmak için arka plan oluşturabilirsiniz. Kalem aracı, Adobe Photoshop CS5 veya Adobe Photoshop CS6’yı indirir indirmez kontrol etmeniz gereken ilk önemli araçtır  .

2. Klon Damga Aracı

En iyi kullanabileceğiniz ikinci araç klon damga aracıdır. Bu araç, fırçayı kullanarak görüntünün bir bölümünü aynı görüntünün başka bir bölümüne çoğaltmak için tasarlanmıştır. Seçtiğiniz modele bağlı olarak görüntünün bir bölümünü çoğaltabilirsiniz. Bu nedenle, klonlama damgası aracı bu tür bir çoğaltma yapmak için çok yararlıdır.

3. Şekil Aracı

Adobe Photoshop CS5’i İndirdikten sonra optimize etmeniz gereken bir sonraki araç şekil aracıdır. Adobe Photoshop CS5, şekil araçlarında dikdörtgenler, elipsler, yuvarlak köşeli dikdörtgenler, çokgenler ve çizgiler içeren bir dizi sağlar. Bu şekil araçlarının kullanımı, manipülasyon yoluyla kalem aracı tarafından desteklenir.

4. Seçim Aracı

Kesme, kopyalama, düzenleme veya rötuş işlemlerinin işlevlerini kullanmak ve çalıştırmak için bir resmin tamamını veya birkaç bölümünü seçmeniz gerekiyorsa, yazılıma işlevsel bir araç olarak eklenen seçim araçlarını kullanabilirsiniz.

5. Ölçme ve Gezinme

İndirdiğiniz anda optimize edebileceğiniz bir sonraki araç Adobe Photoshop CS5’i indirin ve gezinin. Bu durumda, istediğiniz görüntü alanından bir renk seçmek için damlalık aracını kullanabilirsiniz. Ardından, bir el aracını kullanarak görüntüde gezinebilirsiniz.

6. Kırpma Aracı

Görüntünün özel bir alanını seçmek ve Photoshop CS5’te seçilen bölümden bölümleri kesmek istiyorsanız, kırpma aracını kesinlikle kullanabilirsiniz. Bu araç, görüntüyü veya fotoğraf kompozisyonunu geliştirmek için görüntü üzerinde bir odak noktası oluşturmak için çok yararlıdır.

Kırpma aracını, özellikle pencerenin sağ tarafında bulunan araçlar paletinde bulabilirsiniz.

Adobe Photoshop CS5 Özellikleri  

Basit ve Pürüzsüz Süreç

Tercihleri ​​seçmek için ekranın üst kısmındaki Menü Çubuğu’na gidin ve Düzenle menüsünü tıklayın, bir tercihler listesi açılır, Genel kategorisini seçin. Arabirim, Dosya İşleme, Performans ve diğer kategoriler iletişim kutusunun solunda bulunur. CS5, iş akışının bir şaheserini oluşturmak için birden fazla tercihi ele alır. İşte bazı önemli tercihler verilmiştir,

  • Görüntü Enterpolasyonu, görüntüdeki pikselleri büyük boyuta yeniden boyutlandırırken denetler ve boyutu azaltmak için Bikübik Daha Keskin’i kullanır.
  • Dışa Aktarma Panosu, görüntüyü Photoshop’tan bilgisayar belleğine dışa aktarmanıza ve başka bir programa yapıştırmanıza olanak tanır.
  • Yakınlaştırma Tercihleri, Yakınlaştırma Yeniden Boyutlandırmaları, belge penceresinin yeniden boyutlandırılması, Üç Tıklanan Noktadan Ortaya görüntüyü ekranda yeniden ortalamak ve Kaydırma Tekerleğiyle Yakınlaştırma farenizi yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak içindir. 
  • İletişim kutusunun solundan kullanıcı arabirimi kategorisini ayarlayın; kullanıcı arabirimi Yazı Tipi Boyutu seçeneğini kullanarak arabirimin boyutunu artırabilirsiniz. Burada, Araç İpuçlarını Göster sayfasında kısa bir açıklama bulabilirsiniz.  
  • Görüntü Kenarlığı, görüntünüzü çekici hale getirmek için ince bir kenarlık ve bir alt gölge oluşturmak içindir.
  • Katmanlı TIFF dosyalarını Kaydetmeden Önce Sor, PSD ve PSB dosya uyumluluğunu en üst düzeye çıkar ve Son Kullanılan Dosya Listesi gibi Dosya İşleme Tercihleri ​​iletişim kutusunun solunda bulunur.
  • Bellek Kullanımı, Geçmiş ve Önbellek, Çalışma Diskleri ve OpenGL Çizimini Etkinleştir gibi Performans Tercihleri ​​de iletişim kutusunun solunda bulunur.
  • Temel olarak fırça ile ilgili araçlarla ilgili olan İmleç Tercihleri ​​de iletişim kutusunun solunda bulunur.
  • Birim ve Cetvel Tercihleri ​​pikselleri ölçmek içindir ve ayrıca iletişim kutusunun solunda bulunur.
  • Tür Tercihleri ​​yazı tipini değiştirmek için de iletişim kutusunun solunda yer almaktadır.

Sonuç

Son olarak, fotoğraf geliştirme gereksinimi için Adobe Photoshop CS5’i indirmeniz gerekir. Bazı yeni iyileştirme araçları aslında beklediğiniz gibi en iyi fotoğraf sonucunu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...