Photoshop cs4 Indir

5/5 - (1 vote)

Photoshop cs4 Indir

Adobe Photoshop CS4,  bazı belirgin niteliklere ve yeteneklere sahip güçlü bir görüntü düzenleme aracıdır . Güncellenmiş arayüzü ile sınırsız yeni özelliklerin bir koleksiyon, uygulama görüntüleri sizin ihtiyacına göre dönüştürür. Endüstri standardı yazılım, bileşik, düzenleme ve ağrı özellikleriyle olağanüstü 3D ve animasyonlu görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Ücretsiz uygulama, grafik tasarımcıları, profesyonel fotoğrafçılar ve çok sayıda dişli ve dokuya sahip acemiler için ilk tercihtir.

Photoshop cs4 Indir

Adobe Photoshop CS4 Özellikleri

Güncellenmiş Arayüz

Entegre sekmeli arayüz, ayar panelleri ve daha temiz çalışma alanı sunmanın yanı sıra dağınıklığı azaltmanızı sağlar. Artı nokta, kullanıcıların ekstra büyük görüntüleri işlemesini sağlayan 32 bit ve 64 bit Windows Vista sürümünün kullanılabilirliğidir. Her görüntü için özel bir sekme sunulur ve kullanıcılar sınırsız görüntüleri eşit şekilde karşılaştırmak için kayan pencereleri ve panelleri manuel olarak düzenleyebilir. 

Katmanların Ayarlanması

Güçlü katman tabanlı özellik, görüntüyü mükemmel bir şekilde ayarlayarak diğer katmanları ayarlamadan bir katmanı ayarlamanızı sağlar. Belirli katmanlara filtreler uygulayın, çalışmanızın önizlemesini değiştirmeden katmanı açın veya kapatın.

Alan derinliği

Bu araç türü, aynı görüntünün farklarını ancak güvenilir olmayan odak derinlikleriyle birleştirmenize olanak tanır. Her türlü ışık pozisyonunda alan derinliği ile görüntü çekmenizi sağlar. 

Toplar Plakası

Kuler paleti, Adobe çevrimiçi mağazasından kendi temalarınızı oluşturmak ve yüklemek için Renk Temaları için birden fazla seçenek sunar. Temaları şöhretlerine, tazeliğine ve şanslarına göre kategorilere ayırabilirsiniz. 

Büyük Kompozisyonlar Oluşturun

CS4, daha büyük bir kompozisyon oluşturmanıza olanak tanır, 64 bit sürümüyle çalışırken 2000 megapiksel ve 5,6 GB dosya boyutu için 45.000 pikseli azaltabilirsiniz. Yetenek, profesyonel fotoğrafçıların 40 megapiksel veya üzeri çekim yapmasına yardımcı olan büyük veya orta format kameralarla çekim yapmaları için daha uygundur.

Bağlama Duyarlı Ölçekleme

Bağlama duyarlı ölçekleme, merkezi nesnenin ölçeğini korurken görüntüyü yeniden boyutlandırma özelliğidir. Görüntünün yeniden ölçeklenmesi sırasında görüntü öğelerinin çoğu orantılı olarak yeniden boyutlandırılır.  

Döndür ve Yakınlaştır 

Görünümü Döndür ve Yakınlaştırma Geliştirme, CS4’te oluşturulan görüntüyü çok basit, kolay ve mükemmel hale getirmek için iki önemli özelliktir. Kusursuz 3D özellikleri, görüntüleri değiştirmek ve düzenlemek için eğlenceli bir deneyim sunar. 

Windows ile uyumlu

Her tür cihazla farklı uyumluluk ile, uygulama her türlü Windows ile özel uyumluluğa sahiptir ———- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP, uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için esas olarak işletim sistemidir. . Ayrıca, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir. 

Bedava 

Windows 32 bit için ücretsiz lisanslı Adobe Photoshop CS4 ve sınırsız bir dizüstü bilgisayar ve PC’nin 64 bit işletim sistemi mevcut ve tüm yazılım kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir. Fotoğraf ve Grafik kategorisine aittir.

Ana Özellikler

 • Profesyonel kalitede grafikler oluşturun
 • Harika Çizim Araçları
 • Güncellenmiş Arayüz
 • Katmanların Ayarlanması
 • Alan derinliği
 • Toplar Plakası
 • Büyük Kompozisyonlar Oluşturun
 • Bağlama Duyarlı Ölçekleme
 • Döndür ve Yakınlaştır 
 • Windows ile uyumlu
 • Bedava 

Adobe Photoshop CS4 Genel Artıları ve Eksileri

Doğal olarak, bu Adobe Photoshop CS4 hakkında seveceğiniz bazı ilginç yönler veya öğeler olmalıdır. Başlangıç ​​için, yazılım Döndürme Görünümü özelliği ve ayrıca Görüntü Düzenlemeyi daha basit, daha kolay ve kusursuz hale getiren iki teknoloji olan Zoom Enhancement ile birlikte gelir. Dahası, arayüz sistemi CS3 ile karşılaştırıldığında daha iyi ve daha yeni – ayrıca işlevi ve kullanımı geliştirmek için tasarlanmıştır. 3D özelliklerin, görüntüleri düzenlemede ve düzenlemede sadece kolay değil aynı zamanda eğlenceli bir deneyim sunması garanti edilir. Yazılımın daha kolay maskeleme ve zahmetsiz ayarlarla geldiğinden bahsetmiyorum.

Ne yazık ki, tüm bu avantajlar yalnızca Genişletilmiş sürümde mevcuttur. Evet, doğru okudunuz – bunları Standartta alamazsınız. İyi ve eğlenceli her şey sadece Genişletilmiş versiyonda mevcuttur. Bununla birlikte, ciddi fotoğraf düzenlemesi yapıyorsanız ve oldukça sık kullanacaksanız, paranızı gelişmiş yazılımlara yatırmak gerçekten zarar vermez. Sonuçta, size çok yardımcı olacak – bir sonraki seviyedeki mükemmelliğe ve sanatsal yeteneklere ulaşmanıza izin veriyor.

Sonuç

Son olarak, Adobe Photoshop CS4’ü indirirseniz, bu olağan beş özelliğin daha iyi fotoğraf sonucunu artırmak için optimize edilebileceği sonucuna varabilirsiniz. Dahası, fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız ve çalışıyorsanız, bu Adobe sürümü doğru arkadaşınız olabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...