Photo Crop Indir

Photo Crop Indir

5/5 - (1 vote)

Photo Crop Indir

Bu, fotoğraf düzenleme ile uğraşırken bir programın olabileceği kadar basittir. Cömert ekrana, fotoğraflarınız için açık alan hakimdir. En üstte şaşırtıcı derecede kısa bir komut listesi var. Kullanıcılara fotoğraf seçme, hızlı kırpma, manuel olarak kırpma, arka plan seçme, kaydetme ve yazdırma fırsatları verilir. Bunun altında, resmi döndürmeye ve yakınlaştırmaya adanmış daha küçük simgeler vardır.

Deneyimsiz fotoğraf kırpıcıların çoğu Hızlı Kırp seçeneğini kullanmak isteyecektir. Bir fotoğraf seçtikten sonra, kullanıcılar resimden kaldırılmasını istedikleri öğeyi kabaca özetleyebilir ve seçimin çevresinde anında noktalı bir çizgi belirebilir. Buradan kullanıcılar bu görüntüyü alıp tek başına bırakabilir veya bunun için yeni bir arka plan seçebilir.

Photo Crop Editor, bir resmi kırpıp bir başkasının içine düşürme eylemini gerçekleştirmenin inanılmaz derecede basit bir yoludur. Fırfırlar veya ekstralar yoktur, bu nedenle diğer görüntü düzenleme araçlarının sunduğu tüm zil ve ıslıkları arıyorsanız, bu program sizin için uygun değildir. Basit bir düzenleme işlevi gerçekleştirmek için basit bir araç isteyen kullanıcılar için, Fotoğraf Kırpma Düzenleyici faturayı güzel bir şekilde karşılar.

Dijital resimlerinizi kırpma, düzenleme ve optimize etme görevi, özellikle onlarca fotoğrafınız olduğunda her zaman yorucudur. Neyse ki, JPEGCrops gibi her zaman size yardım etmeye istekli programlar vardır.

Bu kolay araç, bir avuç resmi açmanıza ve hepsini aynı anda kırpmanıza olanak tanır. Elbette bu, hepsinin aynı şekilde kırpılacağı anlamına gelmez: Her biri için farklı kırpma alanlarını ve diğer seçenekleri ayrı ayrı yapılandırabilir ve hepsi için görevi çalıştırabilirsiniz.

Görüntü Düzenleme Özellikleri
  • Yağlı boya, çizgi film, skeç, sepya ve çok daha fazlasını içeren fotoğraf efektleri uygulayın
  • Fotoğraflarınızla kolajlar ve fotoğraf mozaikleri oluşturun
  • Fotoğraflarınızı kolayca geliştirmek için önceden ayarlanmış filtreleri kullanın
  • Fotoğrafınızı çapraz dikiş desenlerine dönüştürün, numaralara göre boyayın veya bir yağlı boya efekti ekleyin
  • Çevrimiçi yayınlamak, fotoğraf kitaplarına eklemek veya yeni bir viral meme oluşturmak için fotoğraflara metin ve başlıklar ekleyin
  • Dahil edilen küçük resim kitaplığından küçük resim ekleyin
  • Fotoğraflarınızın etrafına çerçeve ve kenarlık ekleyin
  • Düzenlenmiş resimleri doğrudan Facebook veya Flickr’a yükleyin
  • Düzenlemeyi incelemek için katmanın opaklığını ayarlayın

Leave a Reply