PES 2020 Indir

PES 2020 Indir

5/5 - (1 vote)

PES 2020 Indir

Konami bir kez daha EA Sports tarafından her şeye kadir FIFA’ya bakma niyetiyle Pro Evolution Soccer’nın yeni bir versiyonunu yayınladı, ancak bazı insanlar bu yıl her zamankinden daha zor olacağını düşünüyor gibi görünüyor. Ve bu , son E3 2019’da Oyun Eleştirmenleri Ödülü’nü kazanmasına rağmen   , bunun FIFA 20 ile mesafeyi kesmek için yeterli olup olmayacağını bilmiyoruz.

Ancak erken bir başlangıç ​​yapmak için Konami’deki çocuklar  , 19-20 sezonunun en iyi futbol oyunu olma mücadelesinde rakiplerinin serbest bırakılmasını beklemeye karar verdiler  ve  böylece PES 2020 – Pro Evolution Soccer’ı yayınladık.  gelecek yarışmalarda yaşamayı umduğumuz heyecanla top sürmeye başlayabilir.

PES 2020 Indir

EFootball PES 2020’deki yenilikler

Her yıl olduğu gibi, Konami tarafından geliştirilen futbol oyunu , yılın   en iyi futbol video oyunu olmak için yarışmaya çalışmak için yeni özelliklerle geliyor ve aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  • Oynanabilirlik:  Bu yıl PES, oyuncuların hareketlerini geliştirmeye ve ince ayar yapmaya geldiğinde Andrés Iniesta’dan yardım aldı, bu da çok daha gerçekçi tek dokunuşla geçiş, top sürme ve vurmaya yol açtı. Bu gerçekçilik, oyun alanında bir avantaj elde etmek için rakiplerimizden en ufak bir hatayı en iyi şekilde yapma olanağında da görülebilir.
  • Master League : PES’in en popüler oyun modlarından biri yenilenmiş olan Master League. Her zaman olduğu gibi, toplam bir yönetici olabilirsiniz, ancak bu sefer, oyunu daha gerçekçi hale getirmek için gerçek hayatta piyasa verilerini entegre ederek yeni bir etkileşimli iletişim sistemi aracılığıyla ilerlemenizi takip edebilirsiniz.
  • Yeni rekabetçi modlar : Konami’de, yeni PES rekabetçi modları üzerinde büyük baskı yarattılar. Bir yandan, dünyanın her yerinden oyuncuların, takımlarının zafere ulaşmasına yardımcı olmak için güçlerini birleştirebilecekleri ve gerçekleştirdikleri her olumlu eylem için puan kazanacakları Maç Günü modu. Diğer yandan, dünyanın dört bir yanındaki en iyi oyuncuların katılacağı eFootball turnuvaları.

Pro 2020 için dört oyun modu

Önceki özellikler, bu oyunun tam sürümüne atıfta bulunuyor ve açıkçası sadece yılın en iyi futbol oyunlarından birinde bir göz görebileceksiniz. Bu sürüm, Konami tarafından geliştirilen oyundan en iyi şekilde yararlanmak için dört farklı oyun modu ile birlikte geliyor:

  • Yerel maç:  Önceki yıllarda ve bu sezonun eğitiminde öğrendiğiniz tüm hileleri uygulamaya koymak için oyunun AI’sına karşı çevrimdışı oynayın.
  • Kooperatif : sezon boyunca gerçekleştirilecek tüm hareketleri uygulamaya başlamak için aynı bilgisayardan İnternet bağlantısı olmadan arkadaşlarınızla oynayın.
  • Hızlı eşleşme : dünyanın her yerinden rakiplere karşı çevrimiçi oynayın.
  • Düzenleme modu : oyunun resmi çıkış tarihine hazır olmaları için dünyanın dört bir yanındaki ana liglerdeki tüm mangaları düzenlemeye başlayın, çünkü PES’in birçok takım için lisanslanmadığını hatırlamanız gerekir, böylece bunları kendiniz özelleştirmeniz gerekir.

Artık biliyorsunuz, oyunu Steam üzerinden indirmekten  veya aynı platformdan tam oyunu satın almaktan çekinmeyin,  böylece en gerçekçi futbol oyununun avantajlarını FIFA 20’nin avantajları ile resmi olarak piyasaya sürüldükten sonra karşılaştırabilirsiniz. Eylül.

PES 2020 Indir

eFootball Pro Evolution Soccer 2020, PES Productions tarafından geliştirilen bir futbol simülasyon oyunu. Pro Evolution Soccer serisinin on dokuzuncu sürümü olan eFootball PES 2020 olarak da bilinir. Oyunun ana kuralı oyuncu hatasını dikkate almasıdır. Bu, rakibinizin eksikliklerinden yararlanmanızı sağlar. Ayrıca, oyun tarzınıza göre topu kontrol etmenizi sağlayan ilk dokunuş tekniklerini de bulacaksınız. Gerçek hayatta futbol oynama deneyimini taklit etmeye yardımcı olmak için oyunda ileri teknikler ve doğru atışlar ve paslar da yer alıyor. 

eFootball PES 2020, hem yeni başlayanlara hem de deneyimli oyunculara bir maç sırasında kullanabilecekleri farklı teknikler sunuyor. Birincisi, PES serisinde rakibinizin hareketlerini veya savunucular arasındaki yılanı tahmin etmek için kullanabileceğiniz yeni bir yöntem olan Finesse Dribble. Bir diğeri, gelen topun yanına dokunmadan koşmanızı sağlayan No Touch Control’dur. 

Oyuncular topun yolunu tahmin etmeleri için ilk dokunma etkileşimi de mevcuttur. Top kontrol sistemi ayaklarıyla daha fazla el becerisi ve esneklik sağladığı için teknik eFootball oyuncuları bundan faydalanacaktır. Sonuncusu Trick Trap. Rakibinizi yanlış yönlendiren hafif bir tuzak becerisidir. Bu teknikler oyunun son üçüncü turunda faydalı olacaktır. Savunma ekibi ceza alanına saldırıları durdurmaya çalışacağından, agresif bir tur olacaktır. 

Top sürme ve yakalamaya ek olarak, başa kaydırabilir ve topu kafanızdan temizleyebilirsiniz. Diğer takımın gol atmasını önlemek için son hendek çabası olarak da Kasıtlı Faul gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu taktikler diğer takımın gol atmasını engellerken, sahadaki doğru duruşu ve pozisyonu takip ederek topu kaleye doğru vurabilirsiniz. Ayrıca, gerçek hayatta olduğu gibi yuvarlandığı, uçtuğu ve düştüğü için içeriğe duyarlı vuruş doğruluğu olarak da bilinir. 

PES 2020 Indir

sistem gereksinimleri 

EFootball PES 2020’nin hem oynanışı hem de grafikleri gerçekçi davranmaya odaklanıyor, bu nedenle oyunun büyük miktarda boş disk alanı ve RAM gerektirdiğini bekleyin. Windows için PES 2020 ayrıca 64 bit Windows işletim sisteminizin olmasını gerektirir. Bu oyunu Windows 7 SP1, Windows 8.1 ve Windows 10 çalıştıran herhangi bir Windows bilgisayara kurabilirsiniz. Oyunun ekranınızda en az 1280 x 720 piksel görüntülenmesini gerektirdiğini unutmayın. PES Interactive ayrıca aşağıdaki sistem gereksinimlerini de önerir: 

İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD FX 8350

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 760 veya AMD Radeon R9 270X

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Gerçekçi futbol deneyimi 

eFootball PES 2020, futbol taraftarları için uygundur ve aynı zamanda deneyimli oyunculardır. Oyun, gerçek bir oyuncunun yaptığı gibi hareket etmenizi ve tepki vermenizi sağladığı için bir futbol oyununun son derece ayrıntılı bir versiyonudur. Kazanmak için hızlı eleştirel düşünme becerilerine ve hızlı tepki sürelerine sahip olmanız gerekir. Oyun, donanımı büyük HDD ve RAM gereksinimlerini karşılayabilen oyuncular için de uygundur. Genel olarak, oyun gerçek bir futbol maçının aynı görünümünü ve hareketini taklit edebilir. 

Leave a Reply