PES 2016 Torrentle indir

4.3/5 - (9 votes)

PES 2016 Torrentle indir

Çoğu spor oyununda, anında tekrarlar atlanır. Ancak PES 2016’da her çatırdama mücadelesinin, her vuruşun, vuruşun ve beceriksizliğin tadını çıkaracaksınız. Onları süper ağır çekimde izlemek gerçekten yıkıcı bir zorlamadır, ancak daha sonra PES 2016’daki en küçük anlar bile etkileyicidir.

Yıllar geçtikten sonra, kaygan bir arcade deneyimini sürdürüp sürdürmeyeceğinden veya uzun animasyonlarla tartmaktan emin olun, PES Productions sonunda cevabı bulur: her ikisini de yapın. Burada üç kat daha fazla animasyon var, ancak hızlandırılıp kesiliyorlar, böylece kontrolü bıraktığınız zaman penceresi önemli ölçüde azalıyor. Sonuç olarak, maçlar sürekli olarak sürprizler yapar, ancak eyleme katılma hissinizi azaltma masraflarında değil.

Ödüllü oyun serisi, yeni özellikleriyle 20. yıl dönümüne geri dönüyor. Oyun PES 2016 kesinlikle tüm futbol oyunları arasında çıtayı tekrar yükseltecek ve “En İyi Spor Simülatörü” unvanını korumanıza izin verecek birçok yeni ve geliştirilmiş özellik sunuyor. PES 2016, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Süper Kupası’nın resmi video oyunudur. Bu serinin 20. yıldönümünü şimdiye kadarki en iyi futbol simülatörü ile kutlayın. Geçmişi sev, gelecek için oyna!

pes 2016 torrent indir indir

PES 2016 torrenti indir. Oyun geliştiricileri Konami stüdyolarından üretilen Pro Evolution Soccer serisinin hayranları yeni bir bölüm bekliyor. Planlanan yaz daha yakın ilan ve oyun önümüzdeki yıl sonbaharda genel izleyici için mevcut olacak. Oyun ürünü PES 2016 (PES 2016) sonbahar depresyonundan kaçınmanıza izin verecektir. Elbette lisanslanacak yeni kulüplerin ve liglerin ortaya çıkmasını planladı. Ayrıca, grafiksel özellikleri ve oyun fiziğini geliştirmek için şu anda çalışmalar yapılıyor.

PES 2014’te, içerik oluşturucular çok güçlü bir oyun motoru kullandılar, bir değil iki, bu yüzden eğlence şüphesiz. Oyun hakkında daha fazla bilgi için daha sonra öğreneceksiniz. Daha önce olduğu gibi, oyunların oyun dünyasının FIFA adı verilen başka bir ürünü ile karşılaştırılması var. Bu serinin sayısı 1993’te PES’ten 8 yıl önce başladı. Franchise’ların her biri, sadece bir oyun ürününe oy veren hayranları ve hayranları ordusuyla övünebilir. Başka bir karşılaştırma gereklidir ve bundan kaçınılmaz. Bu nedenle, bu maçta kimin kazanacağını görelim. Çok yakında PES 2016 (PES 2016) torrent’i portalımızı kullanacağız ve ücretsiz olarak futbol oyununun yeni özelliklerinin keyfini çıkaracağız.

Bazıları, Pro Evolution Soccer’nın AFC Şampiyonlar Ligi, Copa Libertadores ve Copa Sudamericana’nın FIFA’nın yetkilendirdiği boğazlığını yenmek için oldukça güçsüz bir çaba olduğunu söyleyebilir. Avrupa dışında düzenlenen en büyük yıllık kulüp rekabetlerine bu kadar kötümser bir şekilde bakmak, hem PES’e hem de izleyenlere bir hakaret yapmaktır. Belki de diğer tek bileşenlerden daha fazla, bu unvanların tüm resmi resmi kıyafetlerine dahil edilmesi, PES’in futbolcu türünün tam olarak vurgulandığını vurgular.

Kapsamlı olarak konuşursak, PES keyifli eğlencenin daha algılanan destekçisi için bir düzenlemedir. Bir Copa Libertadores savaşı yoluyla Colo’yu kontrol etme kapasitesinden ilham alan bir birey, PES 16’nın uzman futbol mekaniği için daha özel bir metodolojiye değer veren aynı bireydir. Öncüsü tarafından yapılan görkemli çalışma ile devam eder, geç FIFA tarafından yakalanan yüksek canlılık, tekme ve dalgalanma metodolojisi için daha pratik bir seçenek sunar.

pes 2016 torrent indir indir

Marco Verratti, Yohan Cabaye ve Koke gibi oyuncuların, FIFA’ya komuta eden sürat okyanusu arasında kaybolduğu yerlerde, PES’de parlıyorlar. Bu tür oyuncular göze çarpmayan yetenekler barındırır ve bu nedenle gelişmiş alana deşifre etmek daha zordur. Verratti’nin ideal geçişi iletmek için alanın maliyetini taşıyan ilk dokunuşları gerçekleştirme kapasitesi, Cabaye’nin direnişin orta alanı ve korunan hatları arasındaki sonsuz delik arayışı, Koke’nin ağırlıktaki yakın insanlık kapasitesi korumalar arasındaki açıklıklara giriyor. Bu başarılar genel olarak olduğu gibi burada da dikkate alınmaktadır.

Böylece, bu tür oyuncuları kapasitelerinin zirvesine kullanmak, etraflarında daha hızlı, daha yetenekli oyuncuların yeteneklerini açar. Eski futbol oyunları, sizi bir koruma çizgisinin arkasına geçmeye çalışan koşullar altında beklendiği kadar hızlı bir şekilde en hızlı oyuncularınıza geçirmenizi kısıtlarken, PES’de objektif puanlama açık kapılar yapmak için akıllıca oyun oynama becerisi saldırganlarınız için sadece ayaklarının hızına bağlı olmadan.

Bu nedenle, tüm grup hem korurken hem de saldırırken önemlidir. PES, dünyanın en iyi oyuncularının kapasitesini daha da romantikleştirmekten ibaret değildir. Tıpkı dünyanın en muhteşem gruplarında dönen bir saptırma değildir. Temel olarak: PES 16’da Real Madrid veya Barcelona olarak oynamak, şansın ortaya çıktığı her noktada tarihi Ronaldo veya Messi’ye atmaktan hoşlanmaz. Buna ek olarak, mantıklı ve içgörüsel olarak oynadıkça, odak oyuncularının yetenekli yolu göz önüne alındığında, Hırvatistan ve Sırbistan’ın herhangi bir takımının Avrupa’daki mutlak en iyi gruplara karşı durabileceğini ima ediyor.

Olursa olsun, tuzaklara benzer şekilde, bu konular çarpıcı bir şekilde kabul gören ileri futbol turunu rahatsız etmiyor. Geçen sezon PES’in FIFA’da gerçek bir zemin oluşturduğu açıktı ve birkaç çevrede Konami’nin eğlencesi yılın iç ve dış şampiyonu olarak görülüyordu. PES 16, sorgulamadan, hem PES 15 hem de FIFA 15’ten daha iyi bir öneri. Doğu devleti ve bunun için daha iyi.

Kaçınılmaz sorun, FIFA 16’nın iyileşip iyileşmeyeceğinden bağımsızdır. Futbol oyunlarının tutarlı bir şekilde gelişme eğilimi göz önüne alındığında, PES 16’nın şimdiye kadar yapılmış en iyi futbol oyunu olduğu şaşırtıcı bir övgü olarak geliyor. Gerçek test, FIFA 16’nın bir yetki verdikten sonra en iyi futbol oyunu olup olmadığına bakılmaksızın.

OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ:

1. Yükseltilmiş Çarpışma Sistemi, PES 2016’da, koşulların oyuncuların çökmesinin sonucunun nasıl çalıştığını dikkate değer bir etkiye sahip olduğu yerlerde sunulmuştur.

2. PES 2016, oyuncuların 50/50 koşullarında bir kafa vuruşu için nasıl daha fazla kontrole sahip olabilecekleri geliştirilmiş Hava çiftlerine sahip olacak.

3. PES 2016, oyuncunun yeteneklerine bağlı olarak çok çeşitli “1’e karşı 1 Kontrol” geliştirmesine sahip olacaktır. En iyi unsur, oyuncuların blöf hamlelerini ve diğer uzmanlık hareketlerinin yığınlarını daha iyi kontrol ile çekebileceğini ima eden reaksiyon süresinin artırılma yoludur.

4. Yapay Zeka, koruma gibi bileşenlerdeki diğer yaygın güncellemeler elden geçirildi. Farklı kalecilerin aynı koşullarda zıt olarak cevap vereceği kaleciler için yeni kimlikler eklenmiştir.

5. FIFA’da olduğu gibi, PES oyuncuların objektif festivalleri üzerinde kontrol de içeriyor, burada Totti bir telefon getiriyor ve selfie ve diğer bazı birinci sınıf şenlikler yapıyor.

6. Eleman Hava Durumu, en son sapmaya dahil edildi ve Pro Evolution Soccer tarafından taburcu edilen, perdenin daha önce, sonra sağanak yağıştan sonra nasıl kontrast göstereceğini gösteren olağanüstü bir ekran var.

7. Yeni top malzeme bilimi son zamanlarda olduğu gibi son birkaç porsiyonda da mevcuttur. PES 2016 daha iyi top malzeme bilimi ve FIFA’nın ihtiyaç duyduğu eksantrik malzemelere sahip olacak.

pes 2016 torrent indir indir

Nasıl başlamalı:

[İlk çalıştırma]
Menşei ayarlayın ve hesabınıza giriş yapın (eğer değilse – kayıt olun).
“Origin” üstündeki sekmeyi tıklıyoruz -gt; “uygulama ayarları” ve kaldır daw “Oyun güncellemelerini otomatik olarak takip et”.
ek “Skor” -gt; Ücretsiz Oyunlar ~ gt; Demo sürümü, biz “FIFA 16 Derno” bulmak ve “indir” tıklayın, Oyun kütüphanenizde görünecektir. Gerekli değil sallıyor, sadece kütüphanenize ekleyin! İstemciden çıkın.
Repak kurulumunu koyun
Kendi hesabına göre Origin’e (stol etiketli) geldikten sonra “FIFA 16 Derno” kütüphanesini seçin ve çalıştırın. Menüden hemen sonra çıkın.
Bir kez oyunun kaynağı ağda görünmelidir ZORUNLU, bu noktada oyun etkinleştirilir. Bu olmadan hiçbir şey işe yaramaz!
PS Tabletten çıkabilir (ilk paragrafın onay kutusunu bırakırsanız) “FIFA 16 Derno için bir güncelleme var”, “Güncellemeden oynat” a basın.

[Sonraki işlemler]
“FIFA 16” etiketi her zaman Orijininizi çevrimdışı modda çalıştırarak üzerine tıklayarak kullanıcı adınızla (ancak parolanızla değil) bir Orijin penceresini açacaktır.
Kütüphanenize gidin ve “FIFA 16 Derno” yı çalıştırın. Şimdi bu etiketin içinden geçiyoruz ve bu şekilde. Origin, demo versiyonunda oynadığınızı düşünecektir.

Açıklamalar:
hiçbir durumda hzsh kontrol etmeyin.
Başlatıcı, “fifasetup \ fifasetup_default.ini” dosyasında kendiniz yapmak için çözünürlüğü değiştirmez

satır:
Kod:
RESOLUTIONWIDTH = 1920
RESOLUTIONHEIGHT = 1030

Sistem gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows 7/8 / Vista
– İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz (AMD Athlon II X2 240 işlemci veya eşdeğeri);
– Bellek: 1 Gb RAM;
– Ekran Kartı: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000;
– HDD’de boş alan: 8 GB;
– 512 MB ile DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı.

Bu sayfada PES 2016 (PES 2016) torrent oyununu PC’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...