PES 2015 Indir

4.7/5 - (15 votes)

PES 2015 Indir

Bazıları bunu iddia edebilirler Birkaç ay Farklı futbol simülasyon prosedürünün en son yıllık sürümünün ardından! Buradaki PES gerçekten hiçbir şeye saklanmıyor. Peki otantik rakipler kesinlikle uzun süren devasa omuz omuza omuz omuza sürdüğü zamanlar aşıldı mı? Buradaki kullanışlı kanıtlara bağlı olarak, bu günlerde geri dönmeyi umuyoruz. Pro Evolution Soccer 2015 Download, daha eski bir futbolcuyla oturmamı sağlayan bir futbol oyunu. Birden fazla kibrit yapın ve her eski fakülte Pro Evo nostaljisini, gerçek müteakip gen hayranlığına ek olarak hissedin.

PES 2015 Indir

Pro Evolution Soccer 2015

Benzer şekilde, Lisanslama sorunlarının ötesinde hızlı bir şekilde dolaşacağız. Ancak PES 2015, KONAMI tarafından üretilen ideal oyunun on yıllardır gönderdiği en başarılı oyun değil. FIFA 15’e gerçekten özgü olan bir futbol türünü teşvik eder ve önceliklendirir! Copa Sudamericana ve farklı pan-kıta yarışmaları telif hakkıyla korunuyor. Burada bütünlüğü düzenlemek çok kötü olabilir! Neredeyse on yıllardır birlikte olan bir adam olarak değil, tüm oyuncuları değiştirdi. Daha sonra, futbol turnuvasına başlamadan önce kulüp başlıkları ve uygun olmayan başka bir şey.

Ücretsiz PES 2015 hakkında büyüleyici gerçekler

Ama bir an için hemen öne çıkan şeylere odaklanalım. Film içeriği malzememizden görünümde etkili olacağınız menüler, bir yıl kalmaktan daha iyi sezgisel ve daha cesaret verici. Prosedür seçim ekranı daha iyi bir revizyona sahipti. Karşıdan karşıya geçtiğinizde dikkatinizi çeken bir diğer konu, şaşırtıcı derecede doğru olan bir takım oyuncu benzerliklerinin para cezası. Cristiano Ronaldo’nun kavernöz maw ve imza koşu stili ile Gareth Bale’in imza kalp kutlamasına ve bir savaşçının kafasına sahip bir buzdolabına yakışıyor gibi görünüyor. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse, buraya giden bir dizi hareket yakalama ve yüz tarama yardımıyla göz ardı edilebilir.

PES 2015’i deneyelim
PES, herkesin biraz fazla neşeli olduğu ve gerçekleştirmesi kolay bir şey arayan tüm puslu geceler için mükemmeldi. Bu artık doğru değil. Tam olarak erişilemeyen azaltma sorunu ayarları yine de olağanüstü temizdir. Örneğin, PES’in dışarıdaki ve güncel futbol oyunlarının dev yığınından daha fazla konsantrasyona ihtiyacı vardır; artık bir oyun değil. Pro Evolution Soccer 2015’in ücretsiz bilgisayarının futbol meraklılarına sıradan sevgililere dahil olan spor görgü kurallarından daha iyi hedeflendiği düşüncesini vurgulamaktadır. UEFA Şampiyonlar Ligi, Copa Libertadores, Asya Şampiyonlar Ligi ve çeşitli küçük lig yarışmaları için güvenilir lisanslar. Bu nedenle, bu Real Madrid’e karşı Barcelona ya da Arsenal’e karşı en başarılı hevesli olanlar için bir oyun değil

Teknik sorunlar
Eğer ilginç bir şey ve arz arıyorsanız, o zaman FIFA tam size göre. Geçme, hareket ve ekiplerin nasıl bozulacağı konusunda derinlemesine araştırma yapmaya çalışıyorsanız, PES için dolgunlaşır. Bir futbol video oyunu, gerçekleştirdiğiniz en iyi unsur olacaktır, her ruh halini yerine getirmek için her birine sahip olmaya değer. Bununla birlikte, çoğu, ücretsiz Pro Evolution Soccer 2015 oyun okyanusunun FIFA 15 kadar büyük olmadığını biliyor. Ancak bu kendi başına bir dizi elde etmek için büyük bir adımdır! En önemlisi, bir süreliğine, elektronik futbolcunun masasına geri dönme neredeyse hiçbir şekilde bir tehlikesi yokmuş gibi görün.

Pro Evolution Soccer 2015 PC Game’in özellikleri

Pro Evolution Soccer 2015 Free Download’ın temel özellikleri şunlardır: İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleme olanağına sahip olacaksınız.

 • Yüksek kaliteli grafikler ve görsel efektler
 • Spor simülasyon oyunu
 • Dinamik özellikler eklendi
 • Oyundan tanıtılan güzel ses parçaları
 • Geliştirilmiş Yapay Zeka teknikleri
 • Bu versiyonda tanıtılan bazı yeni ve ünlü ligler
 • Futbolcular hakkında yorum
 • Farklı oyun şekilleri eklendi

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ TAVSİYE:

 • İşlemci:  Intel® Core ™ i5 3.10 GHz veya daha iyisi.
 • Ekran  Kartı : 1 GB NVIDIA® GeForce® 7950 veya daha iyisi.
 • İşletim sistemi:  Windows® Vista (SP2) / 7 (SP1) (64 bit).
 • Disk alanı:  8 GB HDD.
 • Bellek:  2 GB RAM.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...