PES 2014 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Cities Skylines Torrentle Indir

PES 2014 güncellemesi. Konami, oyun yayınlandığında keşfedilen tüm hataları resmen düzeltir. PC için bir oyun varsa, şerit gerekli.

fiksovanoyuPES Hata 2014 Yaması değişiklikler yapıyor ve çeşitli oyun modlarını optimize ediyor. Buna ek olarak, özellikle PES Master League Online için çevrimiçi çok oyunculu menüde kullanılabilirlik geliştirmeleri uygulanmıştır. İlk sayı, onları değiştirdiğinizde ciddi oyuncu ile ilgilidir ve ekrandaki hareketin hassasiyeti pokrascheni.Rezhym oyun planı düzeltildi, bu yüzden yapılan hiçbir mesajı görmeyeceksiniz ve Legend arama yönteminin durumu tam uygulama kararı hravtsiv.Nash için? PES 2015Tsey’in PES 2014 oyunu için sorunsuz bir şekilde yama yapmasını kontrol edin. çünkü oyun, birkaç yıldır Konami’nin en iyi futbol oyunu olan PES 2015’in yerini aldı. İncelememize buradan göz atın.

PES 2014 sahaya tekrar girecek, bu sefer oyun odaklanarak. Yeni grafik motoru, daha iyi animasyon ve harika bir atmosfer bu ifadenin en önemli olayları.

pes 2014 torrenti indir

Lig, Kupa, turnuvalar ve çok oyunculu onlaynPro Evolution Soccer, zaten indirilebilecek bir parçaya sahip çeşitli oyun modları sunuyor: Oyun – Bir oyuna katılmanıza izin verin, II meydan okudu ?? veya başkası.

Life Football – Çevrimiçi ve çevrimdışı Master League oynamanıza izin verir. Kendi takımınızı oluşturun, sözleşme yönetimi, oyuncuları satın almak ve satmak ve takımınızı yüceltmek için takım. Yeni özellik sayesinde, artık ülkeyi de yönetiyor olabilirsiniz. Özünde, kullanışlılık geliştirmek için basit bir yapı oyunu vardır.

Bir oyuncu Efsane- Onları ilerlet Parlak bir kariyere bakın. Bu durumda, örneğin bir oyuncunun seçilmesi için bir oyuncuyu seçebilirsiniz; örneğin, kapıyı ekibinizle buluşturmak için kullanılabilir hale getirin ve savunmanıza, Buffon’a veya Casillas’a benzer şeyler yayınlayın.

Yarışma – Pro Evolution Soccer 2014, PES 2013’te bulunmayan Şampiyonluk modunu döndürür. Ayrıca, beğeninize göre özelleştirebileceğiniz veya çevrimiçi turnuvalar oynayabileceğiniz Kupa modunu da oynayabilirsiniz. Genellikle Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Copa Libertadores ve bu yılki Asya Şampiyonlar Ligi’nde (resmi olarak lisanslı ve bu yarışmada) oynayabilirsiniz. Öte yandan, İngiliz ve Alman dernekleri de dahil olmak üzere LCENSE anlaşmalarıyla çeşitli kulüp takımlarında büyük bir boşluk var, Konami yasayı kabul etmedi (FC Chelsea Londra, ManBlue City ve oyunda tamamen eksik olan birçok Alman takımı).

Eğitim – Teknik becerilerinizi mükemmel şekilde eğitin. Devletin çok çeşitli eğitim programları vardır 5 eğitim seviyesine ayrılmıştır. İyi açıklanmış öğrenin ve aksiyon oyunu, özel hareketler ve daha fazlasını tanıtın. Ayrıca, köşeler, serbest vuruş ve ceza eğitebilirsiniz.Pid yüklemeler zaman, oyundaki belirli durumlarda yapmak için atış ve hamleleri alırsınız, her zaman ara vermeden faydalanabilirsiniz! Menü PES 2014 tasarımı kötü değil, ancak kullanım kolaylığı açısından kesinlikle bugünden yeni FIFA 14’e bir adım geri döndü.

PES 2014’te oyun yönetimi polyuZasoby için tam hareket özgürlüğü, büyük felaketler yaşayacak. Ana yenilik TrueBall Tech: analog çubuğun daha iyi kontrol edilmesi nedeniyle, topu 360 derece durdurabilir veya kontrol edebilirsiniz, PES’te gerçekçilik ve hareketin görülmesine yol açar. Bu iyileştirilmiş bir top fiziği ile mümkün kılınmıştır, daha fazla can sıkıcı değil, bir dizi arenow eşlik eden bowling topu etkisi rokiv geliştirmek.Krim bu çok daha esnek ve güvenilir ile anlaşma. Güç, oyuncuların ağırlık ve fiziksel gücü hravtsiv arasında omuz omuz mücadelelerinin sonucunu veya etkisini etkiler.Manevry ayrıca daha mantıklı bir oyun ve oyun favorsteam hızı önceki yıllara göre daha yavaştır. Net bulmak için oyuncudan topu çalmak daha zor. Artık oyuncuların uygun oyuncu olmalarını öğrenmeniz ve oyun oynamayı öğrenmeniz ve grev vorotah almanız gerekecek.Pishov ve PES 2014, sitelerinde önceki oyunların yönünde daha fazla doğal hareket değişikliği aniden değişecek. Bazı küçük iyileştirmeler yörünge kerovanyy rağmen çekim daha güvenilir iken bir yandan çapraz standardizasyon.

pes 2014 torrenti indir

Thegoalkeepers görülen, en iyi animasyon ve bazı dikkat çekici tasarruf olsun. Forvet, zayıf toplar ve haçlar ikna edici olsa da, forvet zayıf bir şekilde karşı karşıya kaldığında hedefin yavaşlığı ve reaktivitesinin eksikliği (Joystick Xbox’taki düğme) .Stuchnyy, PES 2014 oyuncularının harika anlarından birinin Welland’da hareketli EBM ile başa çıktığını düşünüyorum öngörülemeyen, workas ekibi ve gerektiğinde sizi suskun bırakacak fotoğraflar çekebilir. İyi oynamak için 6 seçilebilir zorluk seviyesi II.Ale PES 2014 ayrıca ekibiniz için doğru bir yaklaşım gerektirir. Parça aralığı FIFA’dan daha sınırlıdır, ancak baş editör çeşitli grafik motoru moduliv.ozacherhova gameclimate oluşturma yeteneği sağlayarak bu eksikliği yapar.Novyy Fox PES 2014 iyi çalışacaktır. Tüm detaylar gerçek oyunculara sanal ve fiziksel benzerlik olarak kabul edilir (ancak sadece iyi bilinenleri için, ancak kenarlarında biraz kaba olarak bilinmeyenler için). Greate tüm farklı düzeylerde ayrıntılar ve her komandiya için benzersiz koreografik reklam panoları üretilir.

Bu gelişmeler Nezvazhayuchy, motor olgunlaşmaya devam ediyor, oyun deneyimini etkilemese de tutarlı bir çerçeve kaybı fark ettik. Ayrıca, yağmur veya kar eksikliği açıklanamaz. O dağıtıcı değildi, ama bu oyun kalibru için kesinlikle normal. PES 2014’te yeni özellik neredeyse tamamen ikili yokluğu, oyuncular şimdi tam özgürlük ve etkileri olmadan ramok hareket. Zvukovi önceden belirlenmiş, belki de ‘PES 2014- en iyi özelliği- m Seyirci sahada 12 oyuncu, takımı sürekli kükreme, tehlikeli hareketleri galvanizleme, özellikle en şiddetli oyunlarda kısa sürede hedeflerine ulaşmak için atopponents kahramanlarını çağırmak, Konami, oyuncunun büyük bir izlenim kazandığı normal bir ortam yaratmayı başardı . Bu ayın başlarında eryDlya Pro Evolution Soccer, yeni bir dönemin başlangıcı. Bu sürüm çok temel bir oyun: daha fazla takım oyunu, oyuncuların daha iyi kontrolü top fizik gözden geçirdi, gerçekçi ve çeşitli dişli özellikleri oyun dosvid.Tak, PES 2014 nihayet FIFA yendi? Kısacası – ve EAsimulator hala kral, ama boşluk daralıyor ve kesinlikle Konami titleis avantajı alternatyvoyu.Rozrobnyky şimdi oyuncular kendimi diğer ayak herhangi bir futbol maçlarında eşsiz Stadyum toimmerse sağlayan eğlenceli, ödüllendirici bir oyun oluşturmak. Fox motor, biraz olgunlaşmamış ve zarif olsa da, franchise’ı canlandırmada önemli bir role sahiptir. ama boşluk daralıyor ve kesinlikle Konami titleis avantaj alternatyvoyu.Rozrobnyky şimdi oyuncular kendimi diğer ayak herhangi bir futbol oyunları eşsiz Stadyum toimmerse sağlayan eğlenceli, ödüllendirici bir oyun oluşturun. Fox motor, biraz olgunlaşmamış ve zarif olsa da, franchise’ı canlandırmada önemli bir role sahiptir. ama boşluk daralıyor ve kesinlikle Konami titleis avantaj alternatyvoyu.Rozrobnyky şimdi oyuncular kendimi diğer ayak herhangi bir futbol oyunları eşsiz Stadyum toimmerse sağlayan eğlenceli, ödüllendirici bir oyun oluşturun. Fox motor, biraz olgunlaşmamış ve zarif olsa da, franchise’ı canlandırmada önemli bir role sahiptir.

pes 2014 torrent indir

Konami, kesinlikle doğru yönde büyük bir adım attı: Kafa tutumunu modellemek, türün tüm saflarının zevkine göre önemli ölçüde iyileşti.

PES PRO EVOLUTION FUTBOL 2014 ÖZELLİKLERİ

  • Çevrimiçi toplulukları bulabilir ve MyPES aracılığıyla izleyebilirsiniz.
  • Correct Ball Tech Yeni taktikleri ve stratejileri öğrenmenizi sağlar.
  • Sinematik görüntüleme bilgileri
  • Facebook’taki etkinliğinizi artırın
  • Performansınıza göre Rakip Puanı alın
  • En İyi Performans Koçluğu

PES PRO EVOLUTION FUTBOL SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve 8.1
  • İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Sabit disk alanı: 4 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...