İndir pes 2013 for pc En son sürüm

İndir PES 2013 For Pc En son sürüm

İndir PES 2013 For Pc En son sürüm

Takımlar sezon öncesi hazırlıklarını tamamlıyor. İmza piyasası, ekonomik krizden bir miktar etkilenmesine rağmen, Jordi Alba’nın Barcelona’ya, Ibrahimovic’in PSG’ye olan ticaretine geri dönüyor. Bu arada, dijital alanda PES, oyun memnuniyetini gün içinde geri getirmek için verdiği mücadelede devam ediyor.

Bu yıl bir değişiklik oluyor. PES 2013, Cristiano Ronaldo’yu franchise’ın yüzü olarak yerleştiriyor ve eşleşmeleri en sevdiğimiz cihazlarda daha gerçekçi ve cazip hale getirmek için çalışan bir dizi özellik eşliğinde.

Geliştirilmiş darbe motoru, top yerçekimi, ayrıca sosyal özelliklerinde büyük bir gelişme, yeni bireysel teknik yetenekler, yüzlerce yeni animasyon vb.

İndir pes 2013 for pc En son sürüm

Yılların yılı olduğunu söyleyebiliriz; ama aldanmayın – geçen yıl tekrar denemek için geri döndü ve Konami’de FIFA’nın bir flop olmadığından emin olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırlar. Bu kez PES 2013’ün abartılı olduğunu, grafiklerin ezici olduğunu ve oyuncuyu nispeten iyi kontrol edebileceğinizi görebilirsiniz, bu yüzden spor sezonunun keyfini başka bir sezon için çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Takımınızı seçin, turneler PES 2013’te müzenizin vitrini yüceltmek için orada. Yine Şampiyonlar Ligi, Santander Libertadores ve LFP lisansları, birbiri ardına – çok oyunculu çevrimiçi modlar ve yerel çok oyunculu oyunlarımız var. Bu ayaklarla hokkabazlık yapmaya başlamanın ve aynı zamanda bir yıldız olduğunuzu kanıtlamanın zamanı geldi.

PES, PC ve konsoldaki en sevilen futbol oyunlarından biridir. Size bir takım oluşturma ve Avrupa ve diğer ülkelerdeki tanınmış kulüplerden en sevdiğiniz oyuncularla oynama şansı verir. Daha fazla inceleme ve beğeni alan bir oyun varsa o zaman futbol.

2013 yılında, yıllarca Avrupa’nın en iyi oyuncusu Cristiano Ronaldo ile oynayabilirsiniz. Tüm tanınmış futbol takımlarını tasvir eder ve bu muhteşem oyunlardan bazılarının onları kolayca ele alma şansına sahip olmak için nasıl oynandığını taklit eder. Ben seviyeleri arasında ilerleme anlamına gelir çeşitli düzeylerde geliyor basit bir uygulamadır.

Ayrıca, çevrimiçi biriyle oynamak istiyorsanız, o zaman gerçekten endişelenmenize gerek yok. Tüm tanınabilir oyuncuları, bu uygulamanın tüm ayrıntılarına sahip olduğunuzdan emin olmanız gereken bir noktaya getiren bir araçtır. her türlü işlev için ne bir araç.

Spor kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Pro Evolution Soccer – PES 2013 demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

Pro Evolution Soccer 2013, Konami’nin Windows için popüler futbol oyununun en son sürümüdür. PES 2013, Pro Evoultion Soccer 2012’ye çok benzemesine rağmen, hem oyun hem de grafikleri geliştirmek için tasarlanmış bazı ince değişiklikler içeriyor.

İndir pes 2013 for pc En son sürüm

Özellikleri

Pro Evolution Soccer 2013’teki oyun, önceki versiyondan daha manuel, bu da onu PES 2012’nin arcade tarzı aksiyonundan ziyade uygun bir futbol simülasyonuna benzetiyor. Bazı unsurlar FIFA 12’den büyük ölçüde ilham alıyor gibi görünse de, bu hayır Kötü bir şey.

Kullanılabilirlik

PES 2012’nin oldukça kısıtlayıcı kontrol sistemine Pro Evolution Soccer 2013 için bir revizyon verildi. Geliştirici Konami yeni kontrol sistemini ‘ PES FullControl ‘ olarak adlandırıyor.  Bir oyuncunun topu anında kontrol edebilmek için R2 düğmesini kullanarak topu bindirebileceği yeni bir dinamik  ilk dokunma özelliği var.

Pro Evolution Soccer 2013 manuel geçiş sunar  ve   oyuna ilk kez manuel çekim tanıtılır ve her birinin yüksekliğini ve gücünü değiştirmenize izin verir. FullControl ayrıca , top sürme işlemini  geliştirir , oyuncu hızlarını yavaşlatır ve oyuncuların R2 düğmesini kullanarak yakın kontrollerine çeşitli stiller eklemelerine izin verir.

Pro Evolution Soccer 2013’te FullControl sistemi tarafından sağlanan manuel kontrol ayarları, deneyimli PES hayranlarını memnun edecek kesinlikle gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor. Bununla birlikte, acemiler oyunu sorunsuz bir şekilde alabilir ve oynayabilir.

Taktik ekranı  önceki sürümü çok eklenmemiş gelen – ve hala biraz çok ufak hissediyor. Bunu söyledikten sonra, oyun içi strateji değişiklikleri, koç onu çağırdığınızda talimatları bağırmak için ekranın köşesinde küçük bir kutuda görünmesi gerçeğiyle çok daha serin hale getirildi.

Pro Evolution Soccer 2013’te hala skor yapmayı kolaylaştıran bazı oyunlar var. Örneğin, uzun bir top / çip kombinasyonu ile zahmetsizce bir savunmanın arkasına geçebilirsiniz.

İndir pes 2013 for pc En son sürüm

Kalite

Pro Evolution Soccer 2013, oyuncu benzerliklerini geliştirmeye odaklanıyor, böylece oyundaki oyuncular gerçek hayattaki benzerleri gibi davranıyor – geliştirici tarafından PlayerIDolarak adlandırılan bir sistem . Ünlü oyuncular koşacak, dönecek, tuzaklayacak, topu hareket ettirecek ve hatta gerçek hayatta olduğu gibi kutlayacaklar.

Oyuncu benzerlikleri açısından, PES 2013, bir futbol oyunundan gördüğümüz gerçeğe en yakın – FIFA 12’den bile daha iyi. Pro Evolution Soccer 2013’te bir bütün olarak grafikler, kaygan takım girişlerinden detaylarına kadar harika kitler ve ayakkabılar.

Ne yazık ki,  Pro Evolution Soccer 2013’teki oyuncu  animasyonu yer yer düzensiz. Oyuncuların dönüşü tıknaz ve gerçekçi değil ve kaleci atışları gülünç abartılı ve sarsıntılı. Aslında, önceki versiyondan kalecilere yapılan sözde iyileştirmeler hiç işe yaramadı – aslında kaleler her zamankinden daha calamitous gibi görünüyor!

Oyuncu Etki Motor  Pro Evolution Soccer 2013 oldukça etkileyici; oyuncuların birbirlerine nasıl takıldığını ve bunun (hareket özgürlüğünüzü) nasıl etkilediğini fark ediyorsunuz. Ancak, çarpışma animasyonlarının kapsamı açısından hala FIFA’nın motorunun gerisinde kalıyor.

Sonuç

PES 2012 tarafından hayal kırıklığına uğramış olanlar, Pro Evolution Soccer 2013’te yapılan değişikliklerden biraz daha memnun kalacaklar, ancak oyunda hala iyileştirilmesi gereken çok şey var.

Pro Evolution Soccer 2013, harika görünen ve şimdi oyun üzerinde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan kaliteli bir futbol sim.

PES Pro Evolution Soccer 2013 Nasıl Kurulur

  • Zip dosyasını WinRAR veya WinZip kullanarak veya varsayılan Windows komutuyla ayıklayın.
  • Yükleyici’yi açın ve şartları kabul edin ve ardından programı yükleyin.
  • Paketli dosya parola gerektiriyorsa her zaman
  • Oyunu çıkarmadan veya yüklemeden önce herhangi bir güvenlik veya virüsten koruma programını devre dışı bırakmanız kesinlikle önerilir.
  • Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, sitemizden her zaman yardım isteyebilirsiniz.

PES Pro Evolution Soccer 2013 İndir bilgileri

PES Pro Evolution Soccer 2013’ü indirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, PES Pro Evolution Soccer 2013 Free için eksiksiz bir çevrimdışı yükleyici ve bağımsız kurulumdur. Bu, Windows PC’nin uyumlu donanım sürümü ile mükemmel çalışıyor.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply