PES 2012 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

PES 2012 Torrentle Indir

Pro Evolution Soccer bu sonbaharda geri döndü, Pro Evolution Soccer 2012! Bu yıl, Konami, küresel futbol taraftarlarına gerçekten gerçekçi, sürükleyici ve güzel oyuna hoş bir şekilde oynanabilirlik kazandırmaya kararlı. Yaratıcı Yapımcı Shingo “Seabass” Takatsuka, dünyanın dört bir yanındaki hayranların arzularını tedarik ediyor ve dijital oyunu gerçek hayat oyunuyla evlenmek için durmaksızın çalışıyor, böylece hayranlar gerçek şeye yaklaşabiliyor. Tüm unsurlar incelendi – savunma, saldırı, AI, cezalar, hakemlik ve tabii ki grafikler! Sonuç olarak oyun gerçekten oyunun ve oyuncuların temel özelliklerini temsil eder. Pro Evolution Soccer… Oynayabilir misin?

PES 2012 Torrentle İndir

Pro Evolution Soccer 2012 (PES 2012, Dünya Futbolu olarak bilinir: Asya’da Winning Eleven 2012), Konami (ve Arjantin’deki MicroByte) tarafından geliştirilen ve Proax’ın yapım desteğiyle yayınlanan Pro Evolution Soccer serisinin onbirinci baskısı olan bir video oyunudur. Mavi. PES 2012’nin oyunu, yapay zeka, hız, animasyon ve fizik gibi alanlarda birçok iyileştirme ve değişiklikle PES 2011’in geliştirilmesidir.Yeni özellikler arasında ikincil bir oyuncunun kontrol edilebileceği Takım Arkadaşları Kontrol sistemi, Oyun sırasında veya belirli bir parça veya oyuna sokma sırasında. Bu, oyuncuların topu çağırmadan önce hassas bir şekilde yerleştirilmesine, koşu yapmasına ve işaretlerini sallamasına izin verir. Özelliğin manuel ve destekli sürümleri, farklı zorluk dereceleri ve kontrol için kullanılabilir.

PES 2012, Windows ve Konsollar için popüler futbol oyununun en son sürümüdür. Oyun, önceki sürümden daha iyi bir oyun ve grafik gösteren PES 2011’e göre önemli iyileştirmeler yapıyor. PES 2012 kanıtlanacak her şeye sahiptir. Seri şu anda EA FIFA’nın gerisinde kaldı ve bunu elde etmenin birçok yolu var.Onlar futbol formaları için savaşı kazanacaklarını umuyoruz.

PES 2012’yi ne değiştirecek?

PES 2012’deki değişiklikler esas olarak oyun ve takım oyunlarına odaklanarak oyuncuların en zorlu taktiksel olasılıkları elde etmelerini sağlıyor. PES 2012’deki değişiklikler şunları içerir:

– Daha gerçekçi bir deneyim ekibi için yeni bir AU motoru – Saldırılar ve koruyucular dayanıklı bir birim olarak hareket eder, böylece oyuncular darmadağın olur – Yeni bağlantı gösterge sistemi, oyuncuların sahada herhangi bir yerde ortak seçmesini sağlar. Geliştirilmiş şok sistemi ve oyuncuların daha gerçekçi çatışmaları. Geliştirilmiş animasyon, stiller daha fazla oyuncu, gelişmiş ışık efektleri, geliştirilmiş ölü top sistemi ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer değişiklikler.

PES 2012 Torrentle İndir

Yeni AI sistemi nasıl çalışır?

Her zaman oyunu kurduğu bilinen PES 2012’de yapılan birçok değişiklik oyunun yapay zekasında. Takım ve rakipler daha doğru bir şekilde hareket etmek ve zor mücadele etmek için tasarlanmıştır. Beş ana alan operasyonel programlar, çapraz testler, kabaklar, sonal savunma ve sonar işareti üzerine odaklanmıştır.

PES 2012’deki yeni koşu topu sistemi yeni özellikler sunar ve takım üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. Sağ analog çubuk ile oyuncuyu topla oynayabilirsiniz. Oyuncunun kontrolü topun üzerinde tutulduğu sürece Select and runit ‘i oynatabilirsiniz. Onların kontrolleri kirli ve alışması zor, ancak savunucuları açmanıza veya savunmanıza izin verdiği için akılda tutmaya değer.

PES 2012’deki savunma ilerlemesi de dikkat çekicidir ve yıldızları saldırı altında daha iyi yöneten polis memurları ile. Savunma daha parlak hissediyor. Saldırgana baskı yapmak ve topu çalmak için düğmeyi basılı tutmak yeterli değildir. PES 2012’de savunmanızı ilk önce doğru yere yerleştirdiğinizden emin olmalısınız. Şimdi doğru zamanınız.

Geliştirilmiş bir AI saldırı aşaması ve savunma avukatının savunmasızlığının kombinasyonu, PES 2012’de önceki sürümlerden daha kolay fırsatlar yarattığı görülüyor, bu da öncekinden daha düşük bir puan anlamına geliyor.

Pro Evo 2012’deki yenilikler

Pro Evolution Soccer Update kriterlerine göre, PES 2012’deki grafikler iyileşti ve bazı durumlarda oyuncunun doğru olduğunu karşılaştırdı. Animasyonlar pürüzsüz ve oyunun FIFA’ya benzeyen yuvarlak bir hissi var.

PES 2012’nin ikinci demosu Sami futbolunun son versiyonunu temsil etmiyor, Konami, ancak yeni yönler için iyi bir his veriyor. Tottenham Hotspur, Baiern Münih, Rangers, Club Amrica veya Internacional ile on dakikalık bir oyun oynayabilirsiniz. PES 2012’de yeni kontroller uygulamak için demo eğitimine dayalı olarak meydan okumayı incelemelisiniz.

PES 2012 yapılandırma menüsü için kurulum ekranları ve taktikler, önceki sürüme göre çok daha iyi görünüyor, bu da Pro Evo ekibinizi kurmanın kötü bir iş akışı olabileceğinden iyi olurdu. Bu taktik gerçek taktiklerle kalırsa, en son sürüme bakmak ve beklemek zorundayız.

PES 2012 Torrentle İndir

Pro Evolution Soccer 2012 Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP SP3, Vista SP2, 7
  • İşlemci:  Intel Pentium IV 2.4GHz veya eşdeğeri işlemci
  •  Rastgele erişimli hafıza: 1GBRAM
  • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6200 / AMD / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000/3000 veya daha iyisi)
  •  Yığın hafıza / Bellek: 8GB

Önerilen:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP SP3, Vista SP2, 7
  • İşlemci:  Intel Core2 Duo 2,0GHz veya eşdeğeri işlemci
  •  Rastgele erişimli hafıza: 1GBRAM
  • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 512MB Piksel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 / AMD / ATI Radeon HD2400 veya daha iyisi)
  •  Yığın hafıza / Bellek: 8GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...