PES 2011 Torrent Indir

5/5 - (6 votes)

PES 2011 Indir

Pro Evolution Soccer 2011, diziyi en gelişmiş geliştirilmiş oyun eklemeleri, kontrol seçenekleri ve gerçek hayat futbolunun evrimine yetişmek için yeniden canlandırıyor. Oyun, toplam oyun özgürlüğünün merkezinde, her oyuncuya her geçiş ve şutun kesin gücünü ve yerleşimini belirleme olanağı sağlayan bir güç çubuğu sunuyor. Toplar artık cerrahi hassaslıkla herhangi bir yere yayılabilir, uzun toplar uzaya, ayaklara kısa paslar ve oyuncunun bir oyun temposunu dikte etmesine ve kontrol etmesine izin veren karmaşık tek ikişer.

PES 2011 Torrentle İndir

Pro Evolution Soccer 2011 Patch, Pro Evolution Soccer (PES) 2011 için ücretsiz bir güncelleme. Pro Evolution Soccer 2011 Patch, küçük hataları belirleyen ve 2010/2011 futbol sezonunu transfer eden Pro Evolution Soccer 2011 için ücretsiz bir güncelleme. Bu sürüm, önceki sürümlerde yer alan düzeltmeleri içerirPatch Pro Evolution Soccer 2011 değişikliklerinde bulunan büyük değişiklikler Eentre, yapay zeka PSZ ile ilgili olanlardır.Jako taraftarları, AITya’nın 2011’de daha güvenilir olduğunu biliyorlar. Ayrıca Master League’deki küçük hataları düzeltir. Bu yamayı yükleyin- – Çevrimiçi oynamak için gereklidir. Bu değişiklik ayrıca çok oyunculu görünebilir çok oyunculu görünüyor.Nin PES hayranları, Pro Evolution Soccer 2011 yamasını indirir indirmez isteyeceklerini söylüyor

Pro Evolution Soccer, Windows için testin mevcut bir sürümüdür, częściGry bilgisayar alt kategorilere göreSpor (daha kesin olarak topkafutbol) ve Konami tarafından oluşturuldu. daha fazla kilolu Evolution Soccer, Windows 2000 işletim sistemi kullanıcıları ve önceki sürümleri için mevcuttur ve İngilizce olarak mevcuttur. Mevcut sürüm 6 ve 11.03.2006 tarihinde güncellendi. Bu oyunu 2006’nın üzerine eklediğinden beri, NaN indirme aldı ve geçen hafta 1 indirme ulaştı. PC igrite.Toy ortalama program bazı paísescomo Nijerya, Mısır ve Endonezya yaygın olarak kullanılırken PES oyunu oldukça hafif, miejscaprzechowywania gerektirmez.

Pro Evolution Soccer serisi en iyi futbol gerçekçiliği açısından düşünülür. Bu yıl PES 2011, kendini en iyi simülatör gerçek futbol oyun tarihi momentumu olarak yeniden ortaya koymak için daha fazla olasılık, kontrol seçeneği ve animasyon içeren kesin bir dizi olacak.
PES 2011, her oyuncu için milimetreye giden gücü ve her geçişin veya şutun tam yerini kontrol edecek bir kontrol çubuğu sunar. Şimdi topu mutlak bir hassasiyetle tarla boyunca yuvarlayabilirsiniz. Uzun atışlar, kısa paslar ve karmaşık top sürme, oyuncunun her oyunun, tüm oyunun temposunu dikte etmesini ve kontrol etmesini sağlayacaktır.

PES 2011 Torrentle İndir
Bu özgürlük aynı zamanda her hareketle ilgili bir kararın yalnızca kullanıcıya bağlı olacağını ve birçok otomatik sistem tepkisini AI (yapay zeka) bir kenara bırakacağını ima eder. Yeni rutinler, kullanıcının mutlak kontrolünü ve seçtiği eylemleri her zaman maksimum kontrol vermek amacıyla tamamlarsa. Bu duyarlılık, sıradan geçişlerin otomatik olarak oyuncuya en yakın yol açmayacağı, ancak reseptöre daha doğru yönlendirilmesi gerektiği gerçeğinden başlayarak, ortaya çıkan tüm tehditlere cevap vermesi gereken kullanıcı üzerinde dolacaktır.

Pro Evolution Soccer 2011 (PES 2011, World Soccer: Winning Eleven 2011 in Asia), Pro Evolution Soccer serisinde, Konami tarafından geliştirilen ve Blue Sky Team’in yapım desteğiyle yayınlanan bir birlik futbol video oyunudur. Pro Evolution Soccer 2011, 2010/2011 için yeni takımlar ve birçok yeni özellik ile geliyor. Eski versiyonlardan saldırganları savuşturmak için iyi yaşlılar buradadır ve rakibinizi sallamak veya topu bire bir mücadele içinde bulundurmak istiyorsanız, savuşturmak çok şey ifade eder. Artık oyuncuyu kontrol eden oyuncunun üzerinde dayanıklılık göstergesini açabilir ve bir topa her vurduğunuzda topa vurma göstergesini görebilirsiniz, ister bir hedefe atış yapın ister başka bir dost oyuncuya basit bir pas atın. Özellikle bireysel bir oyuncunun pozisyonları söz konusu olduğunda, stratejilerin kolay ayarlanmasıyla eskisinden daha ayrıntılı bir oyun planı vardır.

PES 2011 Torrentle İndir

Pro Evolution Soccer 2011 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Pro Evolution Soccer 2011 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
 3. Pro Evolution Soccer 2011 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın.
 4. .İso dosyasını yükleyin (“rld-pe11” adlı WinRAR klasöründen çıkartmanız gerekir) ve oyun kurulumunu çalıştırın. Anahtar istendiğinde aşağıdakilerden birini kullanın:
  SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
  MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
  N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
  AT5F-F9NS-4C94-JKHC-
  JNXU CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
  FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
  RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, dosyaları “Crack” klasöründen oyun kurulum dizinine taşıyın.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Pro Evolution Soccer 2011 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP SP3, Vista SP2, 7
 • İşlemci:  Intel Pentium IV 2.4GHz veya eşdeğeri işlemci
 • RAM:  1 GB RAM
 • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 veya AMD / ATI Radeon x1300 ekran kartı)
 •  Yığın hafıza / Bellek: 8GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP SP3, Vista SP2, 7
 • İşlemci:  Intel Core2 Duo 2.0GHz veya eşdeğeri işlemci
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 512MB Piksel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 veya AMD / ATI Radeon HD2400 veya daha iyisi)
 •  Yığın hafıza / Bellek: 8GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...