PES 2010 Indir

PES 2010 Indir

4.7/5 - (6 votes)

PES 2010 Indir

Yeni bir sezon, oyunculara milyonlarca avronun nasıl harcandığını gördükten sonra. Oyuncular ve futbol taraftarları yeni PES deneyimini bekliyor. Bu yıl PES 2010 bize geçen yıldan çok daha fazlasını sunuyor. İki yıl pek de iyi olmayan bir haberden sonra, bu sezon Pro Evolution Soccer’nın tekrar geri döndüğünü söyleyebiliriz.

bu yıl PES 2010’u oynadığımız için çok mutlu olduk ve geçen sene yaşadığımız hissi düşünürsek bu iyi haber. Bu yıl futbol tacı FIFA 10 ve PES 2010 arasında gerçek bir meydan okuma olacak gibi görünüyor.

PES 2010 Indir

Takım taktikleri şimdi gerçekten iyi yönetiliyor, grafikler inanılmaz, futbol deneyimi çok gerçekçi. PES 2010’un futbolu olduğu gibi ayarlayan oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bu yıl, PES 2010’da, okuldaymış gibi oynayamazsınız, maçı kazanmak istiyorsanız iyi oynamak zorunda kalacaksınız. Golü rakibin kalesine koşarak ve aynı oyuncu ile topu geçmek zorunda kalmadan bu çarpıcı golleri unut.

Bu yıl oyuncu kartları sayesinde bir oyuncunun ne kadar iyi olduğunu biliyorsunuz, oyunu oynarken, orada olmaktan hoşlanıyorsunuz ve TV’de futbol maçlarını izlemeye alışkınsanız, bizim kadar memnun olacaksınız çünkü ‘ Gerçek bir maç izlediğini düşüneceğim. İnanılmaz. Messi Messi, Henry Henry, Torres sadece grafikler nedeniyle değil, yetenekleri ve hareketleri nedeniyle de gerçek oyuncular olarak oynuyorlar.

Bu nesil, bir zamanlar imkânsız Pro Evolution Soccer için harika değil  , bazı ipli taksitlerin sonunda FIFA devinin gerisinde kaldığını görüyor. Bununla birlikte, Konami en azından PC oyuncularının partiye girmesine izin verdi ve aynı PES üç ana platformda yayınlandı (FIFA’nın aksine – bir sonraki sayfaya bakın).

Bu, PC sürümü Xbox 360 yönergeleri – A tuşuna basın vb. İle doludur ve yapılandırma bölümünde 360 ​​pad’in büyük bir resmi ile asla 2010’dan daha fazla kanıt değildir. Bu da bizi oyunun büyük gelişmesine, 360 top sürme hızına beceriksizce getiriyor. Bu yılki konsol FIFA gibi, arkane sekiz yönlü kontrol sistemi daha gerçekçi bir olayla değiştirildi ve bir kez denediğinizde gerçekten geri dönüş yok. Bu yeni sistem, elbette iyi bir analog pediniz olması koşuluyla oyuncu hareketi üzerinde çok daha fazla kontrol sunar.

Başka yerlerde, cesur (veya aptal) için, el ile kaleciler kullanılabilir, böylece çubuklar arasındaki bahtsız berk üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

Oyuncu animasyonları da geliştirildi ve küçük bacakları büyük ölçüde yüksek tempolu bir yaklaşımla çılgın bir hızla uzaklaştı. Pratik ile, bazı akıllı bulundurma futbolu oynanabilir ve bu sadece elbette etkili olmasına rağmen, kanatları parçalamak ve miksere umutlu bir top kırmak değildir.

Tam denetim

Saha dışında, lisanslama durumu Şampiyonlar Ligi’ni ve nihayet Hollanda milli takımını da içerecek şekilde iyileşirken, Kuzey Londra’nın Yorkshire Turuncu’yu sevdiğini görmek hala utanç verici. Bununla birlikte, oyunun altında yatan kalitenin kanıtı, bu kurumsal olmayan foiblesleri sık sık heyecan verici bir eylem lehine gözden kaçırmaya hazır olduğunuzdur.

Tertemiz fizik ile oyuncular, yorumcuların satın alma olarak adlandırdığı şeyle topa bağlanırlar, bu da özellikle can sıkıcı Master League’e sıkışırsanız, maraton seansları ile bazı net şişkin hedefler ve zorlayıcı maçlar yapar.

Hayır, tartışmayı bırak. Sadece serinin gül renkli bir nostaljik görüntüsüne tutunuyorsunuz. Şu anda suda öldü, tıknaz arayüzü olarak ayakta durmak ve onu derinliklere sürüklemek bile zor. Yine de PC’deki en iyi futbol oyunu.

Son yıllarda konsollarda FIFA oyunları oynayan herkes çok, çok iyi olduklarını biliyor. Dünya Kupası oyunu şu anda insanların oturma odalarını uzun zamandır süslüyor ve PC sahiplerinin uğraşması gereken şeylerin çok ötesinde, suçlu. Konami neden eski bir PlayStation 2 portunu serbest bırakmak yerine sevgili sistemimize bu sürümü koymamın ötesinde.

Anahtarlardan başka bir şeyle oynamayı reddeden insanlar için endişeleniyorsanız, olma. Yalnızca pedler seçeneğini zorlayın veya istedikleri takdirde anahtar kullanmasına izin verin. Çok zorsa, öyle olsun. Eğer ısrar etmek istiyorlarsa oyuncu hatası. Sadece ‘iyi’ sürümü oynayalım. Şok edici kötü Pro Evo oyunlarını oynamak zorunda kalmak çok acı verici, hala aynı aptalca problemlerle, aynı aptalca yorumlarla ve aynı basın bültenleriyle, her yıl “bunu yeniledi” ve “Ana Lig iyileşti!” söyledi. Bu sene o modda Huylens, Castolo ve şirketi seçmemize bile izin vermediler.

Gelecek yılki sürümü çıkacak, bu yorumdan biraz daha iyi görünecek (aynı kalan yer tutucu yorumları da dahil olmak üzere – “Başlık 2!” Kimse?) ve oyuncular bacaklarını kaldırmak için mücadele etmek zorundalar. Başından sonuna kadar korkunç.

Bu yüzden PC futbol taraftarlarının bir şey için dua etmesi gerekiyor: EA, sadık PC destekçilerini çok uzun süre ihmal ettiği için suçluluk duygusunu hissetmek ve mevcut nesil FIFA’yı serbest bırakmak için etrafta dolaşmak için  . Aksi takdirde, gelecek yıl sadece PES 2011 ve bir avuç anlamsız tweak olacak.

minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Vista SP1
  • İşlemci: Intel Pentium IV 2.4GHz
  • Rastgele erişimli hafıza: 1 G B
  • Sabit Disk: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c, 128MB Pixel Shader 2.0 ile uyumlu Grafik Kartı (targeta gráfica NVIDIA GeForce FX veya AMD / ATI Radeon 9700)
  • DirectX: Sürüm 11
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply