PES 2009 Indir

5/5 - (2 votes)

PES 2009 Indir

Pro Evolution Soccer 2009  ücretsiz indirme PES serilerinden biridir. PES 2009, sanal dünyaya yenilikçi futbol taktikleri ve prosedürleri sunuyor.

Benzersiz animasyonlar, daha güvenilir top reaksiyonu, takım yönetimi, grafikler her zamankinden daha otantik, bazen gerçek bir maç gördüğünüze inanıyorsunuz, bu yüzden parmaklarınızı ayarlayın, şampiyonluk başlamak üzere ve şimdi merkezi karaktersiniz.

Ayrıca, bu oyunda puanlama yöntemleri geliştirildi. Artık haçlardan kolaylıkla gol atabilirsiniz. Ayrıca, AI’lar çok daha rekabetçi ve çok iyi koruyorlar. Normalden daha zorlayıcılar.

FIFA ile aynı gerçek ligleri ve unvanları vurgulamasa da, Şampiyonlar Ligi lisansını seçin.

Gerçek oyun sistemi ve kapsamlı hareketler ve yetenekler bizi saatlerce ve saatlerce eğlenceyi teşvik etti ve şimdi, ilk girişten on yıl sonra, şimdiye kadar oynadığımız en iyi futbol oyununu deneyimleyebiliriz.

Pro Evolution Soccer 2009 hakkında dikkat çeken ilk şey, grafiklerin geçen yılki baskıdan bu yana biraz güncellenmiş olmasıdır. Aslında, oyuncu formları her zamankinden daha güçlü olsa bile, oyuncu formları eskisinden daha yumuşak ve daha doğal.

PES 2009 Indir

Alışılmadık hareketler ve duygular, farklı gerçek takımlar, hızlı tepkiler, farklı maçlar ve yarışmalar… arenada gibi hissedeceğiniz mükemmel ses efektlerine ve şarkılara teşekkür edeceksiniz.

Son 10 yılda Konami’nin ISS / Pro Evo futbol başlıklarını diğer tüm oyunlardan daha fazla verdim, bu da birkaç kazanılan turnuva, sayısız parçalanmış kontrolör ve oldukça sinirli gizlice filme alınan bir YouTube videosu. Bununla birlikte, geçen yıl Konami, futbolu şok edici yavaşlama, gecikmeli çevrimiçi oyun ve “gerçek şey gibi hissettiren” dizinin gençleşmiş bir FIFA tarafından üstlenilme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu hissi ile kötü bir şekilde düşürdü. Yani, ’09 / 10 sezonu şimdi PES için yap ya da ara.

Pro Evolution Soccer 2009, mükemmel Wii sürümü için tanıtılan bir özellik listesi ve oynanışında tam bir devrimden ziyade, takma adının orta kısmına odaklanıyor. Futbolun kendisi her zamanki gibi hızlı, oynanabilir, bağımlılık yapan, sinir bozucu ve canlandırıcı, PES 2008’in gol festivallerini hafifçe tavlıyor, benzersiz özelliklere sahip oyuncuların sayısını arttırıyor (örneğin Ronaldo’nun ipeksi top top sürme histrionikleri) ve eşleşen oyunları üretiyor hedef-ağız olayları ve ısıtmalı pub-konuşma noktaları için gerçek hayattaki muadilleri. Oyuncular hala tek intiharı muhalefetten geçiriyor, ancak AI büyüleyici link-up oyunu oluşturmak ve akıllıca savunmalar bölen toplara izin vermek için akıllı koşular yapabilir.

Faul Faulleri

Dalış devam etti. Her ne kadar bu özellik oyunu karartıp bırakmadığına dair tartışmalar devam edecek olsa da, İngiltere’ye karşı Arjantin gibi oynamayı çok keyifli bir maç geçirdim, burada iki ceza almayı başardım ve Heinze çirkin hile ile yolladı. Bu video oyunu karması iş başında. FIFA’nın son birkaç yıldır PES’ten fikir ve oyun oynaması doğru olsa da, bu sefer tersi doğrudur – PESs Bir Efsane Ol modu, FIFA’nın Be A Pro moduna bir başkaldır, istatistiklerini oluşturmak ve yedeklerden başlangıç ​​dizilişine ilerlemek. Master League değil (yine PES 2009 ile ilgili en iyi şey) ve birkaç mevsim için sonsuz rezerv oyunları oynamak, maçları atlamak ve becerilerinizin gelişmesini beklemek için sıkıcı bir egzersiz,

Diğer eklemeler arasında bir UEFA Şampiyonlar Ligi seçeneği var ve İtalyan ve İspanyol ligleri mevcut olmasına rağmen, Premiership takımlarının iç karartıcı bir eksikliği var, sadece Liverpool ve Manchester United resmi olarak orada.

Çevrimiçi olarak, oyundaki arkadaşlara mesaj göndermenize izin verme gibi iyileştirmeler yapıldı, ancak oyun yayınlanmadan önce incelediğimiz için, çok oyuncunun gecikmesiz bir deneyim olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek.

EA’nın FIFA’da sağlam çevrimiçi oyun sunmasına güvenirken, Konami’nin sözlerinden şüphe ettiğimiz üzücü bir iddianame. Sadece maç aksiyonunda, Pro Evolution Soccer 2009 harika bir oyundur – hala alabileceğiniz güzel oyuna en yakın olan simülasyonda gerçek futbol büyüsü anları üretir. Ancak, bu 2001 değil – footie hayranları artık tüm İngiliz ve İskoç bölümleri için uygun takım adları ve güvenilir çevrimiçi çok oyunculu bekliyorlar ve bu nedenle PES 2009 genellikle sadık destekçilerine asmak için ellerinde gerçek bir savaş yaşayabilir.

Ben Efsaneyim

PES 2009’un Bir Efsane Olun modu yüzünüzü harekete geçiriyor …

Kupanızı bir video oyununda bir karaktere itmek konusunda komik bir şey var ve bu özellikle en son PES için geçerlidir. Fotoğrafın basit bir şekilde yüklenmesi, biraz manipülasyon ve yüzünüz, oyunun yeni RPG-lite Bir Efsane Olun modunda yaklaşan bir futbolcunun kafasına sıvanmıştır. Renk seçeneklerinin olmaması, oyuncum Sefteraldo (orada ne yaptığımı görüyor musun?) Anlamına gelse de, yakın zamanda ve botched yüz nakli ameliyatının alıcısı gibi görünüyordu.

İyi bir oyununuz varsa, istatistikleriniz gelişir ve yedek A takımına, tezgaha ve nihayetinde ilk takımın içine girerek Ronaldinho’nun beğenilerini ele geçirip kupa kazanma hedeflerine ulaşırsınız. İyi oynamaya devam edin ve hatta nefret ve kötülüğün beklediği milli takıma çağrılabilirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2009 Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP SP2, Vista
  • İşlemci:  Intel Pentium IV 1.4GHz veya eşdeğeri işlemci
  • RAM:  1 GB RAM
  • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 128MB Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce FX veya ATI Radeon 9700 ekran kartı)
  •  Yığın hafıza / Bellek: 6GB

Önerilen:

  • İşletim Sistemi:  Windows XP SP2, Vista
  • İşlemci:  Intel Pentium IV 3.0GHz veya AMD Athlon 64 veya eşdeğeri veya üstü
  •  Rastgele erişimli hafıza: 2GBRAM
  • Grafikler:  DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. 256MB Piksel Shader 3.0 (ATI x1600 veya NVidia 6800 GT / GS veya daha iyisi)
  •  Yığın hafıza / Bellek: 8GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...