People Playground Indir

People Playground Indir

5/5 - (1 vote)

People Playground Indir

Ragdolls vur, bıçakla, yak, zehir, gözyaşı, buhar veya ezmek. Bu oyun ragdolls atmaktan hoşlanan ancak bunu yaparken daha ayrıntılı, tatmin edici ve daha özgür olmasını isteyen insanlar içindir. Her nesnenin dünyadaki herhangi bir şeyle nasıl etkileşime girdiğini tanımlayan bir dizi özelliği vardır.Bazı şeyler keskindir. İnsanları (ve diğer yumuşak nesneleri) kılıç veya mızrak gibi keskin nesnelerle bıçaklayabilirsiniz. Birçok şey elektrik iletir, bazıları bunu diğerlerinden daha iyi yapar. İnsanlar da çok iyi. Belirli öğeler şarj edildiğinde, çok daha güçlü hale gelirler. Ahşap, kauçuk, plastik ve insanlar çok iyi yanarlar. Onları ateşe verin ve yavaşça siyaha dönerken bakın. Oyun oynamak için çeşitli mermi tabanlı silah koleksiyonu içerir. Yıkıcı güçte ve enerjilerini serbest bırakma şekillerinde farklılık gösteren farklı patlayıcılar var. Birlikte oynamak için genellikle ölüm makineleri gibi mekanizmalar inşa edebilirsiniz.

Bugün piyasada birçok  simülasyon  oyunu var. Ama belki de hiçbir şey People Playground’dan çok rahatsız edici değildir  . Çocuklarının oyununun aksine  , bu oyun  kesinlikle çocuklar için değil . Neden? Çünkü bu oyun öldürmeyi içeriyordu  . Aslında, oyun kavramı öldürme yolları etrafında döner  . İçinizdeki katile hitap eden bir oyundur.

Ölmenin Çok Yolu

People Playground, ölmek için birçok yol gösteren bir oyundur  . Ancak, popüler oyun olan Dumb Ways to Die’dan bu oyun, oyundaki karakterleri ölmekten kurtarmanızı istemiyor. Bu tam tersi. Mümkün olan en vahşi şekilde öldürmenize izin veren o vahşi oyunlardan biridir  .

Oyun ragdolls atmaktan hoşlanan ancak daha ayrıntılı ve tatmin edici olmasını isteyen insanlar içindir. Vücudun herhangi bir yerinde onları vurmanın yanı sıra  , oyunda insan benzeri karakterleri öldürmenin birden fazla yoluna sahip olursunuz  . Onları bıçaklayabilir, yakabilir, zehirleyebilir, buharlaştırabilir veya ezebilirsiniz. Oyun,  tank ve silahlardan elektrik iletkenlerine, kimyasallara ve ateşe kadar silah olarak kullanabileceğiniz çeşitli nesneler sunar  . Hatta   nasıl öldürüleceklerini görmek için makineler inşa edebilirsiniz.

Kişi Oyun Alanı İndir

İşleri daha korkunç hale getirmek için, inşa ettiğiniz silahın çok sayıda insanı öldürüp öldüremeyeceğini görmeye çalışabilirsiniz  . Evet, onları birbirine bağlayabilir ve isterseniz bir parçalayıcıdan geçirebilirsiniz. People Playground,  oyuncuların öldürürken eğlenmelerini sağlayan ücretsiz ve açık bir oyun ile birlikte gelir  .

Hikaye Yok, Saf Yorgunluk

Bazı oyunların çok korkunç olsa da hikayeleri vardır. İnsanlar Bahçesi yok. Orada  hiçbir hikaye  ilk etapta kişi öldü başladı niçin arkasında. Oyun başlar ve bir insanın – veya bu oyunun durumunda, bir ragdollun – yaşamını nasıl sona erdirebileceğini görmek için bir şeyler denemekle biter. Tabii, ilk başta tatmin edici olabilir, özellikle de gerçek dünyayla stresli olsaydınız. Ama biraz zaman verin ve muhtemelen oyunun ne olduğunu göreceksiniz, sadece  saf gevezelik .

Oyunun hissine katkıda bulunmak için, geliştiriciler, iyi grafikler sağlamakla uğraşmadılar. Arka plan gri ve siyahtır ve insan benzeri bez bebekler pikselli ve düz beyazdır. Aslında, onlara ragdoll demek muhtemelen doğru değildir, çünkü ragdoll kanaması yok. Sonunda  inşa ettiğiniz silahlarda ve tabii ki kanda renkler göreceksiniz  . Bununla birlikte, renk şemaları o kadar  basittir  ki, oyunun grafiklerinin kasvetli  olması için iyi bir şey yapmaz  .

Rahatsız Edici Morbid

Teknik olarak, People Playground iyi bir oyundur. İyi fizik ile birlikte gelir  , mekaniğin öğrenilmesi kolaydır ve kontrollerin kullanımı kolaydır. Ancak, konsept olarak, bu oyun rahatsız edici olmaktan başka bir şey değildir  . Hikayesi yok ve sadece oyuncuların şiddete olan ihtiyacını karşılıyor. Oyunda olanlar o kadar  hastalıklı  ki saatlerce oynamanın keyfini çıkarmak için çılgın olmalısınız.

People Playground, mestiez tarafından geliştirilen bağımsız bir sanal oyun. Oyunun amacı, büyük bir açık alanda ragdolls vurmak, bıçaklamak, yakmak, zehirlemek, gözyaşı, buharlaştırmak veya ezmektir. Bunu yapmak için kendi mekanizmanızı oluşturmanız gerekir. Büyük ve / veya güçlü bir öldürme makinesi oluşturmak için cephaneliğinizdeki silahları, bıçakları, çapaları, suyu ve diğer eşyaları kullanabilirsiniz. Ragdoll’un tepkisi gerçek hayattaki kanı ve işkenceyi taklit eder, ancak blok tipi grafikler kan ve vücut p’ye gıcırdayan oyuncular için bunu dengeler.

Temel Oynanış

People Playground, çevrenin ve içindeki her şeyin tam kontrolünü sağlar. Bu aynı zamanda bez bebekler üzerinde de kontrolünüz olduğu anlamına gelir. İki sınıfa ayrılırlar: insanlar ve androidler. İkisini de aşağı çekebilirsiniz, böylece öldürmeyi seçtiğiniz kişi görmek istediğiniz şiddet düzeyine bağlıdır. İnsanları yok etmeyi seçmek, vücudun iç ve dış kısımlarının uçtuğunu göreceğinden daha korkunçtur. Androidler anatomik olarak insanlara benzer, ancak ölümleri daha az şiddetlidir. 

Bir insanı öldürmenin en kolay ve en hızlı yolu silah kullanmaktır. Av tüfeği ve keskin nişancı gibi güçlü silahlar insanınızı parçalayabilir. Lazerler bir insanı öldürmek için de kullanılabilir, ancak onu göğsüne veya kafasına doğrultmanız gerekir. Kanayacak ama çok yavaşça kademeli ama ağrılı bir ölüm göreceksiniz. Lazerlere benzer elektrik çarpmasıdır. Enerjisi hala normalken insanı şok etmek en iyisidir. Bir insanın enerjisi düşükken şok vermek onu canlandıracak veya enerjisini geri kazanacaktır. 

Androidler, öldürülmesi zor olduğu için güçlü işkence cihazları için iyi bir test konusudur. Tedaviniz aşağı inmesi için bir ışın tüfekine, suya veya bir tanka sahip olmalıdır. Aynı zamanda uzak mesafeden saldırılara karşı dayanıklıdır, bu yüzden en iyisi android’e daha yakındır. Silahlar ve lazerler dışında, People Playground iki özerk silah sunuyor: Gorse ve Sentry Turret. Gorse, asit veren sekiz ayaklı bir uzaylı iken Sentry Taret, lazerleri kafaya vuran iki ayaklı bir robottur. 

Kişi Oyun Alanı Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. İnsanlar Bahçesi bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “People.Playground.v1.8.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. People Playground klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  2 GHz
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Depolama:  215 MB kullanılabilir alan

Leave a Reply