PC Building Simulator Torrent Indir

PC Building Simulator Torrent Indir

PC Building Simulator Indir

Oyun  PC Building Simulator  , tüm olayların ilk kişide gerçekleştiği eğlenceli bir kum havuzu simülatörü şeklinde yapılır. Kahramanınızın hayatının hayalini gerçekleştirmesine ve son derece profesyonel bir bilgisayar programcısı olmasına yardımcı olmanız gerekir ve bir başlangıç ​​için kendi bilgisayarınızı birlikte toplamanız gerekir. Gerekli bileşenler için acemi uzmanıyla birlikte mağazaya gidin ve ardından montaja geçin. Bu sorunu çözmek oldukça zordur, neyse ki, ne ve hangi sırayla yapılması gerektiğine dair kesin göstergeler içeren ayrıntılı talimatlara sahipsiniz. Oldukça ayrıntılı bir plana sahip olmanıza rağmen, bir bilgisayar oluşturma sürecinde her zaman sorularınız olacaktır.

PC Building Simulator Torrent İndir

Bunları kendiniz çözmeye çalışmak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek, bazı durumlarda deneyimlerini paylaşabilecek diğer programcılar kurtarmaya gelecektir. Bu teknik dünya, maksimum gerçekçilik ile karakterize edilir, bu da bilgisayar cihazını kapsamlı bir şekilde incelemek ve montajı hakkında değerli bilgiler elde etmek için eşsiz bir fırsat elde ettiğiniz anlamına gelir. Neredeyse elde edilen bilgi gerçek dünyada güvenle kullanılabilir.

PC Building Simulator  bir bilgisayar inşa simülatörüdür. Her zaman hayallerinizdeki bilgisayarı toplamak istiyorsanız, o zaman bir başlangıç ​​için bu oyunda sanal olarak yapabilirsiniz. Çeşitli konfigürasyonları toplayabilir ve test için test edebilirsiniz. Tabii ki, bu sadece bir simülasyon, ancak sonuçlar gerçeklere mümkün olduğunca yakın. Sadece PC’nin tüm olası varyasyonlarını toplamak için sıkılmayacaksınız, oyunda isteklerini dikkate alarak müşterileri için bilgisayarları monte etmek için müşterilerden emir alacağınız bir hikaye satırı var. Bazı siparişler oldukça spesifik olacaktır, bu nedenle müşterinin ne düşündüğünü anlamak için çok uğraşmanız gerekecektir.

PC Building Simulator Torrent İndir

PC Building Simulator  – tüm eylemlerin birinci şahıs görünümü ile gerçekleşeceği sanal alan tarzında üç boyutlu bir oyun. Proje, kişisel bir bilgisayar inşa etmeniz gereken bir simülatör tarzına dayanmaktadır. İlk önce hedefe ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi satın alabileceğiniz mağazaya gitmeniz gerekir. Gerekli tüm bileşenler kullanılabilir duruma geldiğinde, bilgisayarın hatasız çalışmaya devam edebilmesi için bunları sistem birimine doğru şekilde takmanız gerekir. Montajla ilgili tüm soruları cevaplayabileceğiniz bir öğretici var. Oyun, sadece harika zaman geçirebileceğiniz değil, aynı zamanda bu alandaki bilgilerinizi de geliştirebileceğiniz gerçek bir bilgisayar teknisyeni olma fırsatı verir.

Hayalinizdeki bilgisayarı toplamak zor bir iştir. O kadar teknik olarak değil – hepsi hesaplamak, vidalamak ve form faktörünü almak için – makul bütçede tüm “istekler” de nasıl sıkıştırılacak… PC Building Simulator’da, yüksek dereceli montaj simülatörüne kişisel bilgisayar. İçinde sadece yedek parça eklemek ve firma, lastik, yiyecek vb. Seçmek değil, tüm güzelliklerde ve basit 3D grafiklerde montaj sonuçlarını gözlemlemek mümkündür. Oyun aynı zamanda montaj için harcanan bütçeyi hesaplamak için hesap makinesini kullanırken bileşenlerin seçimini denemenize izin verir. PC Building Simulator’da kasanın gerçekten mevcut herhangi bir detayını değiştirmek ve vidalamak mümkündür,

PC Building Simulator Torrent İndir

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile PC Building Simulator’u indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Kendi bilgisayar onarım işinizi oluşturun ve geliştirin ve bilgisayarları nasıl teşhis edeceğinizi, onaracağınızı ve monte edeceğinizi öğrenin. Lisans altındaki gerçek bileşenler ve donanım ve yazılımların eksiksiz bir simülasyonu ile hayallerinizdeki PC’yi planlayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi:

Tür:  Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Geliştirici:  Snail Games USA
Dil:  Rusça, İngilizce
Ses dili:   –
Tablet:  Çatlak (PLAZA)

Sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi:  Windows XP / Vista /  7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Athlon X4 740 (veya eşdeğeri)
Bellek:  4 GB RAM
Grafik Kartı:  GeForce GTX 660 (2048 MB) veya Radeon R9 285 (2048 MB)
Ses Kartı:  DirectX 9 ile uyumlu
Sabit diskte boş alan:  12.2 Gb

Leave a Reply