Patch Indir

Patch Indir

Patch Indir

Ev Güncelleyicimiz,  300’den fazla uygulamayı bilgisayarınızda güncel  tutan ücretsiz ve  kullanımı kolay bir programdır  . Bilgisayarınıza  geniş bir program listesini güncellemenin  veya  yüklemenin kolay bir yoludur  .

Çevrimiçi güvende kalmanın önemli bir bileşeni, bilgisayarınızı güncel tutmaktır. Bilgisayar korsanları, eski yazılımları hedeflemeyi sever. Güncel olmayan yazılımlar genellikle  en son sürümde çözülen güvenlik  açıklarınıhataları ve  diğer sorunları içerir. Bunlar, uygulamaları güncel tutmanın (veya ” yamalı “) kalmasının neden önemli olduğunun nedenlerinden bazılarıdır .

Patch My PC  (Home Updater), Masaüstü Bilgisayarınızda 300’den fazla yaygın üçüncü taraf uygulamasını güncel tutan ücretsiz, kullanımı kolay, taşınabilir bir programdır. Uygulamalarınızı yüklemek ve güncel tutmakla ilgili sıkıcı işi ortadan kaldırıp  daha güvenli olalım  !

Patch My PC’nin misyonu, kuruluşların System Center Configuration Manager içinde üçüncü taraf uygulamaları oluşturma, yönetme, güncelleme ve dağıtma şeklini basitleştirmektir. Patch My PC Updater  , Windows PC’nize yüklenmediği anlamına gelen taşınabilir bir uygulamadır.

Patch My PC, üçüncü taraf uygulamaları ve Windows güncellemelerini güncelleyen küçük bir taşınabilir uygulamadır. Güvenlik açıklarının yamalandığından emin olmak için yazılımı güncel tutmak çok önemlidir.

Leave a Reply