Passpartout Indir

Passpartout Indir

4/5 - (6 votes)

Passpartout Indir

Benim için Passpartout: The Starving Artist, hiçbir yerden çıkmayan ama beni tamamen kazandıran bir oyundur. Bu bir Steam Greenlight başarı hikayesi ve işte zor bir günün ardından bir veya iki saatini kolayca harcayabileceğiniz oyunlardan biridir. MS Paint’te uğraşmaktan hoşlanıyorsanız, bu birisinin oyun oynamasına benziyor!

Passpartout İndir

Parise Hoşgeldiniz

Ah, Paris, şarap şehri, aşk, baget, Disneyland ve tabii ki güzel sanatlar. Tabii ki dünyanın en ünlü sanat müzesine ev sahipliği yapıyor. Louvre’da ortaya çıkacak sanat yapmaktan başka bir şey yapamayacağınız için kendinize çok fazla yaklaşmayın. Ancak, aidatlarınızı öderseniz, sıkı çalışır ve müşterilerinizi şarap bağımlılığınıza kurban etmez veya düşmezseniz, şehrin gördüğü en iyi sanatçılardan biri olabilirsiniz.

Aç bir sanatçı olarak oynama fikri oldukça ilginç. Oyunun büyük bir mizah anlayışı var ve bunların çoğu müşterilerinizle konuşurken gerçekleşir. Çoğunlukla, gerizekalılar, ama aynı zamanda oldukça komikler. Çok fazla tekrar çizgisi elde edersiniz, ancak yine de gülümsememek zordur.

Sanatım Benim Tutkum!

Oyunun “oynanışı” sanatçı olarak uğraşmaya çalışmakla ilgili. Kira, malzeme ve elbette şarap almak zorundasınız. Ancak, böyle şeyler yapmak için sanat oluşturmanız ve daha sonra satmanız gerekir. Gerçek sanat yaratma araçları oldukça basit, ama mesele bu. Aslında denemek zorundasınız, sadece vidalayın ve ortalığı karıştırın, resminiz satılmayacak!

Bazen, resminizin adını değiştirmek, diğer zamanları satmanıza yardımcı olabilir, sadece dağınık olduğunuzu ve çöp kutusuna attığınızı söylemeniz gerekir. Passpartout: The Starving Artist, sadece pislik müşterileriyle ilgilenen ve yıkık bir apartman dairesinde yaşayan daha aç bir sanatçı olmanın ötesine geçmek istediğinizi görüyor. Oyunun bu yönü, ilerlemenin kişisel olarak sevdiğim kadar olmadığı için biraz daha iyi yapılmış olabilirdi.

MS Boya Master

Oyunun gerçek resim yönünü asmak çok kolaydır. Burada kimsenin şaheser yaratacağından emin değilim. Ancak, MS Paint kullandıysanız, burada ne bekleyebileceğiniz konusunda yeterince iyi bir fikriniz olacaktır. Resim mekaniğinin asılması çok kolaydır. “Geri al” düğmesi olmadığından dikkatli olmalısınız. Yani, bir hata yaparsanız, zor şanslar! Ayrıca, yakınlaştırmanın bir yolu yoktur, böylece daha ince ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Yine de, bir “sanat eseri” yapmak eğlencelidir ve bu konuda çok bağımlılık yapan bir şey vardır.

Passpartout: The Starving Artist ile geçirdiğim zamandan çok memnun kaldım. Normalde ikinci bir bakış atmayacağım türden bir oyundur, ancak gevşemem gerektiğinde bir oyuna dönüşür. Çok rahatlatıcı ve eğlenceli bir deneyim ve son birkaç yıldır beni şaşırtan oyunlardan biri.

Bir Ressamı Passpartout’ta Başarıya Yönlendirin: Aç Sanatçı

Passpartout: The Starving Artist, oyuncunun hikaye boyunca ilerlerken yaratıcılıklarını ifade etmesini sağlayan komik bir oyundur. Ana karakter galeriler ve bayiler dünyasında hayatta kalması gereken bir Fransız sanatçı. Ona yardım etmek için oyuncu bir dijital sanat paletinin kontrolünü ele geçirecek ve onun için bazı şaheserler yaratacak …

Sanat Dünyasında Bir Oyun Twist’i

Passpartout: Açlık Sanatçısı sanat yazılımı ile karıştırılmamalıdır. Sanatçı kahramanı başarıya götürmek istiyorsanız, ilerlemeniz gereken üç seviye ile tam bir oyundur. Oyun ilerledikçe kademeli olarak daha sofistike hale gelecek olan temel bir sanat arayüzü kullanarak resimlerini yaratmasına yardımcı olun.

Sanatçınız Hayatta Kalacak mı?

Passpartout: The Starving Artist’in amacı, ressamın kreasyonlarının satmaya devam etmesini sağlamaktır, böylece yiyecek satın alıp başının üstünde bir çatı için ödeme yapabilir. Bunu yapmak için, AI sanat satıcılarını etkileyen tablolar hazırlayacaksınız. Devam et, kim bilir? Belki sanatçınız yeni Pablo Picasso olacak!

Nasıl kurulur

  1. Oyunu Indir
  2. (WinRAR) Kullanarak Çıkarın
  3. Oyunu Farklı Çalıştır (Yönetici)
  4. İşte bu kadar (Enjoy 🙂)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core i3 veya muadili
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 or Radeon HD 6850
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply