Papers Please Torrent

Papers Please Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Papers Please Torrent Indir

Tebrikler. Ekim emek piyangosu tamamlandı. İsminiz çekildi. Hemen yerleştirme için, Grestin Sınır Kontrol Noktasındaki Kabul Bakanlığı’na rapor verin. East Grestin’de sizin ve aileniz için bir daire sağlanacaktır. Sınıf 8 konutu bekliyoruz. Arstotzka’ya şan.

Komünist devlet Arstotzka, komşu Kolechia ile 6 yıllık bir savaşı sona erdirdi ve sınır kasabası Grestin’in haklı yarısını geri aldı. Göçmenlik müfettişi olarak göreviniz, Kolechia’dan Grestin’in Arstotzkan tarafına giren insanların akışını kontrol etmektir. Göçmenler ve iş arayan ziyaretçiler arasında gizli kaçakçılar, casuslar ve teröristler var. Sadece gezginler tarafından sağlanan belgeleri ve Kabul Bakanlığı’nın ilkel inceleme, arama ve parmak izi sistemlerini kullanarak, Arstotzka’ya kimlerin girebileceğine ve kimin geri çevrileceğine veya tutuklanacağına karar vermelisiniz.

Ekim emek piyangosu tamamlandı. İsminiz çekildi. Hemen yerleştirme için, Grestin Sınır Kontrol Noktasındaki Kabul Bakanlığı’na rapor verin  . East Grestin’de sizin ve aileniz için bir daire sağlanacaktır. Sınıf 8 konutu bekliyoruz. Göçmenlik müfettişi olarak göreviniz, Kolechia’dan Grestin’in Arstotzkan tarafına giren insanların akışını kontrol etmektir. Komünist devlet Arstotzka, komşu Kolechia ile 6 yıllık bir savaşı sona erdirdi ve sınır  kasabası Grestin’in haklı yarısını geri  aldı.

Bildiriler Lütfen Torrent

Göçmenler ve iş arayan ziyaretçiler arasında gizli kaçakçılar, casuslar ve teröristler var. Sadece gezginler ve Kabul Bakanlığı’nın ilkel incelemesi, Kağıtlar tarafından sağlanan belgeleri kullanarak, Lütfen Ücretsiz PC Oyunu Repack-Games.com indirin  . arama ve  parmak izi  sistemleri Arstotzka’ya  kimin girebileceğine ve kimin geri çevrileceğine veya tutuklanacağına karar  vermelisiniz .

Oyun Kağıtları Lütfen Free Download sınırında kontrol noktasının gümrük memuru, Arstotsk kurgusal totaliter devlet bir simülatörü. İlk bakışta, sıkıcı ve ilgisiz görünebilir. Oyun sadece piksel değil, aynı zamanda evrakları da yapmalısınız ve sanırım gerçek hayatta bu şeylerden yeterince var.
Ama her şey o kadar basit değil. Oyuncu, insanların rejiminin bireyleri dikkate almadığı totaliter bir devlet vatandaşı gibi hissedecektir. Bir aileyi desteklemek için çalışmak gerekir. Bu durumda bir gümrük memuru olabilirsiniz. Maaş parça başıdır, sınırdan geçen insan sayısına bağlıdır.
Bir kuruş ödese de para cezaları sistemi var. Belgeleri kontrol etmedim, yanlış veya hatalı verileri olan kişiyi kaçırdım – nazik olun, para cezası ödeyin. Gün geçtikçe kriterler daha katı hale geliyor. Yanlış doldurulmuş belgelerle sınırı geçmek isteyen sayısı da artıyor. Sonuç olarak, oyuncu, ihlaline rastlanmamasını umarak yardıma ihtiyacı olan bir kişiyi kaçırmak için ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalır.

Nasıl Kağıtlar oynanır, Lütfen?

Makaleler, Lütfen  merak, verimlilik ve karar alma mekanizmasının mükemmel birleşimidir . 1982 yılında kurgusal, komünist bir ulusun göçmen memuru olarak, sınırı geçmek isteyen geri dönen yerlileri ve yabancıları araştırmanız gerekiyor. Hedefinize ulaşmak için sahte kimlikler, süresi dolmuş formlar vb. Gibi tutarsızlıklar için belge yığınlarını incelemelisiniz. Ayrıca insanların özgünlüğünü kontrol etmek için parmak izi sistemleri kullanmanız gerekir.

Soğuk Savaş’a odaklanarak  sınır kasabasını  casuslardan, savaş suçlularından ve diğer anti-sosyal unsurlardan korumanız gerekir. Bu RPG strateji oyununda, ülkeye yasadışı yollardan girmeye çalışan insanları yakalamaktan gurur duyuyorsunuz. Popüler Windows oyunu, kuralları çiğnemek için çeşitli teşvikler sunarak can sıkıntısını uzak tutar.

Oyun boyunca, çok sayıda kontrol noktası muhafızı daha fazla insanı gözaltına almak için size ekstra para yatırmaya çalışır. Benzer şekilde, kaçakçılar izin vermek için size pastadan bir pay vermek isteyebilir. Giriş formu olmayan bir baba sizden ülkeye giriş izni vermenizi isteyebilir. Bu zor kararlar oyunun hızına ayak uydurmayı zorlaştırırken, iyi adam ile kötü adam arasında karıştırmaya çalışırsınız.

Bildiriler Lütfen Torrent

Zamanla,   sadakatinizi, empatinizi ve merhametinizi test eden hiziplerden ve karakterlerden çok sayıda arsa ortaya çıkar . Oyunun her noktasında, hayatta kalmak için kazancınıza bağlı olan ailenizin refahını göz önünde bulundurmanız gerekir. İşteki her gün, cezalarınızı, kazançlarınızı, harcamalarınızı ve rüşvetlerinizi tanımlayan bir puanla sona erer.

Daha iyi yarılarınızla birlikte, hepsi paraya mal olan ısı, kira, ilaç ve yiyecek için ödeme yapmanız gerekir. Rüşvet almadan, karakterin her şey için ödeme yapmayı göze alamaz. Bu nedenle, akışa gitmeniz, göçmenleri kontrol etmeniz ve devlete girmeye çalışan gezginlerden zorla para almanız gerekir.

Makaleler, Lütfen ilgi çekici bir hikayeniz var mı?

Gibi  kaçabilirler  ve  60 Saniyede! , Makaleler, Lütfen ilgi çekici bir hikaye ile geliyor. ‘Hikaye’ modunda, evrak işlerinden çok daha fazlasını yapmanız gerekir. Yanınızdaki diğer birkaç  memurla, sınırlarınızı test eden birçok ahlaki karar vardır . Ziyaretçileri birbirinden ayırmanız, yumuşak kalpli bir çalışan oynamanız ya da tek seferde turistlerin girişine izin vermemeniz gerekebilir.

Bir hata yaptığınızda, Kabul Bakanlığına bir ceza ödemeniz gerekir. Zamanla, bu ilaç, yiyecek ve ısı için daha az paranız olduğu anlamına gelir. Ailenizi hayatta tutmak için  zor seçimler yapılması gerekir ve insanlar zarar görebilir. Yiyecek ve para ararken, sevdikleriniz için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

Zaman içinde, hem yabancı hem de yerel tehditler, yolsuzluk, rüşvet ve pullarınızı diğer nedenlerle kötüye kullanma fırsatı ile zaman içinde daha tehlikeli hale gelir. Kendinizi korumak için, bu strateji oyunu macera boyunca dikkatli olmanızı gerektirir ve merhamet için çok fazla alan bırakmaz.

Makalelerde başka bir oyun modu var mı, lütfen?

‘Öykü’ modu bittiğinde, ‘Sonsuz’ sürümünü deneyebilirsiniz. Bu ilginç bir seçim ancak daha az sürprizle daha az keyifli olduğu ortaya çıkıyor. Bu sürümde, ‘Zamanlı’, ‘Dayanıklılık’ ve ‘Mükemmellik’ gibi farklı modları deneyebilirsiniz. Oyunun ‘Sonsuz’ versiyonu World of Warships  ve sabit bir hikayeye odaklanmanızı gerektiren diğer başlıklar gibi davranıyor  .

‘Hikaye’ modunu oynarken, kurum karakterinizi hazırlayıp eğitse bile hatalardan kaçınmak için insanların özelliklerini fark etmek daha kolaydır  . ‘Sonsuz’ versiyonda, herkes sadece yüzü olan rastgele bir sayıdır ve eğitim eksikliği ham veri işlemeye yol açar.

Kağıtlar, Lütfen  güzel bir oyun macerası . Oyunu oynamaya başladığınızda, kağıtları kontrol etme ve şifreleri damgalama gibi sıkıcı işlerin üstesinden gelmek fazla zaman almaz. Soğuk Savaş döneminde geçen bu oyun, çeşitli zorlu seçimler yapmanızı gerektiriyor ve simülasyon tarzı bir ortamda zorlayıcı gerçeklere yol açıyor.

Windows PC’ler için ilginç bir oyun!

Bildiriler oynarken lütfen oyunun modern grafiklere veya seslere odaklanmadığını anlamalısınız. Bunun yerine, eğlenceli ve ilginç bir sürüm sağlamak için hikaye anlatma ve oyun mekaniği sanatına dayanır. Papers, Please sizi düşündüren ve bazı seçimleri ve ideolojileri iç içe geçirmenizi sağlayan bir oyundur. Böyle bir maceraya hazırsanız, mükemmel bir seçim olacaktır.

Bildiriler Lütfen Torrent

Kağıtları İndirme ve Yükleme, Lütfen

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Bildiriler için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz, Lütfen. Bir şifre girmeniz istenirse,
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Kağıtlar, Lütfen indirmeyi tamamladıktan sonra, WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Papers, Please Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP or later
 • İşlemci:  1.5 GHz Core2Duo
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  OpenGL 1.4 veya daha iyisi
 • Depolama:  100 MB kullanılabilir alan

Leave a Reply