Paladins Indir

5/5 - (1 vote)

Paladins İndir

Paladins: Champions of the Realm  , oynaması ücretsiz  fantezi, takım tabanlı nişancı oyunu hissi ! Efsanevi Krallığın Şampiyonu olmak için 30 milyondan fazla oyuncuya katılın  ve temel yeteneklerinizi tam olarak oynamak istediğiniz gibi oynamak için özelleştirin. Paladins  oyununda yeniyseniz, doğru yerdesiniz . Oyunun tüm temellerini öğrenmek, Şampiyon Rolleri ve Oyun Modları hakkında bilgi sahibi olmak ve usta olmak için daha gelişmiş taktiklere dalmak için aşağıdaki sayfaları keşfedin!

Bıçak kullanan suikastçılar, Abis iblisleri ve zamanda yolculuk yapan askerler –  4 benzersiz rolde 40’tan fazla oynanabilir Şampiyona sahiptir. Şampiyonun rolleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyun tarzınız için hangisinin doğru olduğunu öğrenmek için Şampiyonunuzu Seçin sekmesini keşfedin Gerçek bir Paladins Şampiyonu olma yolculuğunuza başlamaya hazır  mısınız? Öğe Mağazası, Oyun Modları ve Hesap Bağlama dahil, başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri burada bulabilirsiniz. Bu temel konularda ustalaşın ve zafer sizi bekliyor olacak!

Paladins oyununuzun seviyesini yükseltmek ve en iyisiyle oynamaya başlamak mı istiyorsunuz? Burada özel Yükler oluşturmayı, her dövüş için doğru Yeteneği seçmeyi ve Realm’deki rakiplerinize karşı koymanıza yardımcı olacak Öğeler satın almayı öğreneceksiniz. Oyun tarzınız ne olursa olsun, onu oyunda bulacaksınız. ile Paladinler‘güverte inşa sistemi, bir demir nişancı keskin nişancısı, el bombası atan bir patlayıcı uzmanı veya saldırı tüfeği olan bir pist yıldızı olabilirsiniz – hepsi aynı Şampiyon olarak. Yeteneklerinizi özelleştirmek ve her Şampiyonu size özel kılmak için düzinelerce kart arasından seçim yapın.

Antik Tanrıça. Yıldızlararası ödül avcısı. Acımasız korsan. Buz dev. Paladins’te bunların hepsi ve daha fazlası olabilirsiniz  . Oyunda halihazırda mevcut olan yüzlerce görünüm arasından seçim yapın veya her güncellemede yeni bir favori bulun Paladins,  stil sahibi, cilalı ve  oynaması tamamen  ücretsiz olan birinci şahıs MOBA’dır . Bir karakter seçin, bir ekibe katılın ve heyecan verici takım tabanlı arena tarzı savaşta üstünlük için savaşın.

Paladins  , pc için oynaması ücretsiz bir çok oyunculu  oyundur  . Oyun tarzınız ne olursa olsun, onu bu oyunda bulacaksınız . Paladins güverte inşa sistemiyle, hepsi aynı Şampiyon olarak, bir demir nişancı keskin nişancısı, bir el bombası atan patlayıcı uzmanı veya saldırı tüfeği olan bir pist yıldızı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi özelleştirmek ve her Şampiyonu size özel yapmak için düzinelerce kart arasından seçim yapabilirsiniz. Yıldızlararası ödül avcısı. Antik Tanrıça. Buz dev. Acımasız korsan. Bu oyunda bunların hepsi ve daha fazlası olabilirsiniz. Karakterlerin kendi yetenekleri vardır, bu yüzden hangisinin sizin için uygun olduğunu denemelisiniz. Bu oyunda zaten mevcut olan yüzlerce görünüm arasından seçim yapın veya her güncellemede yeni bir favori bulun. Steam’deki 10 üzerinden 9 puan ve incelemeler çok olumlu (202.389 inceleme).

Paladins Indir

Ücretsiz fantezi takım tabanlı nişancı oyunu Paladins’te 25 milyondan fazla oyuncuya katılın. Efsanevi Diyar Şampiyonu olarak silahları ve büyüyü kullanın, temel yeteneklerinizi tam olarak istediğiniz şekilde oynamak ve maçı kazanmak için özelleştirin. Oyun, canlı bir fantezi dünyasında geçiyor ve keskin nişancı insanlardan mekanik goblinlere, mistik elflere ve jetpack kaplı ejderhalara kadar çok çeşitli Şampiyonlar içeriyor. Her Şampiyon, savaş alanına benzersiz bir yetenek seti getirir ve oyuna düzenli olarak yeni Şampiyonlar + görünümleri eklenir, bu da oyunun heyecanlı ve eğlenceli olmasını sağlar. Diğer çok oyunculu oyunların aksine, bu oyun Oynaması Tamamen Ücretsizdir. Oynanışı etkileyen herhangi bir şey, satın alınabilen kozmetik öğelerle oynanarak açılabilir. güzel grafikleri ile bu oyun sizi saatlerce eğlendirebilir.

Hızlı tempolu takım tabanlı birinci şahıs fantezi aksiyonu!

Oynaması ücretsiz oyunlar tüm öfke haline geldi ve paladinler sahneye gerçek bir ücretsiz oyun olarak giriyor. Herhangi bir seviyede rekabetçi bir şekilde oynayın ve kart kullanımıyla daha fazla şampiyon ve şampiyon becerisinin kilidini açın. Altın kazanmak , düşmanlarınızı yok ederken eşyalarınızı öne çıkarmak için yeni karakterler , karakter görünümleri ve silah görünümleri satın almanıza izin verecektir  . Bu fantastik ortamda benzersiz şampiyonlarla çeşitli haritalarda oynayın. Rakip oyunculara karşı hedefler kazanmak için takım olarak girin. Hareketlerinizi, saldırılarınızı koordine edin ve zaferinizi sağlayacak yıkıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarın. Her karakter farklı şekilde oynar  ve farklı görünümler için ek yetenekler ve görünümler için kartların kilidini açarak erişiminiz olan herhangi bir karakteri daha da özelleştirebilirsiniz.

Paladins , çok çeşitli oynanabilir karakterlerle profesyonelce tasarlanmış bir deneyim olarak kalabalık bir türde ortaya çıkıyor  . Derin bir yükseltme kart sistemi ile hızlı tempolu aksiyon, istediğiniz şekilde oynayabileceğiniz ve karakterlerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ücretsiz bir hesap oluşturun, şampiyonunuzu seçin ve bugün harekete geçin!

Bu takım bazlı unvanın daha yumuşak bir tarafı da var. Bazen bazı arkadaşlarınızla birkaç maç yapmak ve başka şeyler hakkında sohbet etmek isteyebilirsiniz. Oyuna rahatlama niyetiyle başlamak gayet iyi çalışıyor. Aslında çoğu oyuncu, arkadaşlarıyla veya yabancılarla sürekli sohbet ederken bulur. Bu oyunun büyük ölçüde sosyal etkileşimlere dayandığını fark edebilirsiniz. Onu bu kadar harika yapan şeylerden biri de bu. 

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır. Paladins, içine girdiği birçok türden biridir. Ancak, oynamanın ücretsiz olduğu düşünüldüğünde, oradaki en iyi seçeneklerden biridir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun hemen hemen her platformda mevcuttur. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinde çalışabilir. 

Bizim almamız

Paladins, diğer oyuncularla bazı yoğun dövüşler ve basit stratejiler için sahip olabileceğiniz endişeyi kesinlikle kaşıyacak.

İndirmeli misin?

Evet, bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Orta seviye donanım gerektirebilir, ancak kesinlikle buna değer.

sistem gereksinimleri

  • Paladins: Champions of the Realm Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci:  Dört çekirdekli Intel veya AMD
  • Hafıza Ram:  4GB
  • Ekran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 650+ veya ATI Radeon 6950+
  • HDD:  10 GB kullanılabilir sabit disk alanı

Artıları

  • Yalnızca satın alınabilen kozmetiklerle ücretsiz oyun
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli fantastik karakterler
  • Oyunu taze tutmak için yeni içerik eklendi

EKSİLERİ

  • Hesabınız beşinci seviyeye ulaşana kadar gerçek rakiplere karşı oynayamazsınız
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...