Paint The Town Red Torrent Indir

Rate this post

Paint The Town Red Indir

Paint the Town Red  – zekâ, akıl ve sadece elinize gelen her şeyi kullanarak birçok insan ve patronla savaşacağınız kaotik bir aksiyon piksel oyunudur. Geliştiricilerin kendileri ve topluluk tarafından yapılan diğer birçok konum tarafından oluşturulan birkaç düzey vardır. Her bölgedeki temel görev hayatta kalmak ve bölgedeki herkesi öldürmektir. Yapay zeka tarafından kontrol edilen rakiplerin dalgalarını yansıtarak çok oyunculu olarak oynayabilir, diğer kullanıcılara karşı savaşabilir veya aynı anda oynayabilirsiniz.

Boya Şehir Kırmızı Torrent Indir

Paint Town Town’da ana karakter, bir barda ise sandalyeler, tabureler, kitaplar, asılı silahlar ve hatta cam nesneler alabilir. Yüzlerini ve vücudun diğer kısımlarını kana karıştırarak rakiplerinizle yapabileceğiniz herkesi dövün. Maçın sonunda, bölgedeki her şey kanla ıslatılacak ve aynı zamanda ölü düşmanlarla dolup taşacak.

Gladyatör arenada, barda, hapishanede, alışveriş merkezinde ve hatta limandaki gemide savaşın. Her seviye çeşitli öğeler içerir. Kılıçlarla savaşın, ateşli silahlar, kitaplar, kelepçeler, coplar veya bilardo ipuçlarını kullanın. Hayatta kalma modunda, dalgaları yeneceksiniz, ne kadar ileri giderseniz, o kadar çok muhalif, patron ve karakteristikleri olacak.

Bedava Kasaba Kırmızı Boya Oyunu torrent. Bilgisayar oyunu başlatmak Kasaba Boya Kırmızı çok iyi görünüyor, hiçbir sorun belirtileri. Oyuncuya bilardo için bir masa sunulmadan önce, ancak oldukça normal değil – toplar kare. Gelecekte, oyundaki her şeyin kare bir şekle sahip olduğunu göreceksiniz. Hikayenin gelişimi sırasında karakter ceza grubuna yakalanır. Suç fiilleri, büyük soygunlar yaparak, dinlenme ve oyun havuzu gibi işleri arasındalar. Orada bekçi olmanız gerçeği, yani, tanınmış olacak, dostça bir atmosfer durur. Sonra ne yapacağız? Sorun yaratanlardan kurtulmak için. Çünkü birçoğu, o zaman hepsiyle başa çıkmak için çok çalışmalısınız. İlişkinin açıklaması sırasında düşmanların korunması ve yok edilmesi için herhangi bir öğeye erişebilirsiniz. Hepsini yakala. El altında,

Boya Şehir Kırmızı Torrent Indir

Torrent Paint the Town Red’i indirmek isteyenler, tam sürümün kavgalar ve çatışmalar için yeni yerler tarafından seyreltileceğini size bildiririz. Ayrıca, benzersiz silahlar yelpazesinde yeni seviyelerin yanı sıra kullanma yöntemleri ve teknikleri de mevcut olacak. Ayrıca, çeşitli şekillerde hareket edebilirsiniz. Çeşitli oyun modları arasında co-op, rekabetçi olacak. İstatistikleri düzeylerde izleyebilirsiniz.

Kasaba Kırmızısını Boya  – tehlikeli bir çeteye implante edilmiş özel bir ajensin. Ne yazık ki keşfedildiniz ve şimdi hayatta kalmak için tüm suçluları yok etmelisiniz. Ateşli silahlara güvenmek, yumruklarınızı ve diğer haydutların yüzlerini doldurmak için diğer doğaçlama araçları kullanmak zorunda değilsiniz. Kulübe giderken hayatta kalmak için tek bir şansınız olacak – herkesi öldürmeniz gerekiyor! İşaretten sandalyenin bacağına kadar çeşitli öğeler kullanın. Oyundaki grafikler, tıpkı düşmanlarınızın kanı ve kafaları gibi kareler, hatta bilardo topları ve bu kare şeklinde yapılır. Bu nedenle, kanlı sahneler acayip ve delicesine komik görünüyor.

Şehri kırmızıya boya oldukça olumlu, esprili, öldürücü bir oyundur. Mümkün olduğunca çok sayıda kare başlı adamı yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapacağınız bir kan kütlesi ile çılgın savaşlar sizi bekliyor. Acilen paraya ihtiyaç duyan belirli bir boksörün rolünü oynayacaksınız. Karanlık işlerle uğraşan bir suçlu grubuna katılmaya karar verir. Ve şimdi, gün yeni bir iş geldi. Görünüşe göre, her şey basit olurdu, ama aniden bir şey planlandığı gibi tamamen farklı gitti ve kendinizi bir kişi olarak açığa vuruyorsunuz. Artık hayatınızı kurtarmak için herhangi bir yol bulmalısınız, çünkü her yerde rakip kalabalıklar var. Başta bir balta vurmak veya uzuvların ayrılması da dahil olmak üzere tam bir kaos vardır. Düşmanınızı toprağa çarptırarak her şeyi yapabilirsiniz. Sıradan bir kutup veya dışkı bile olabilecek çeşitli cinayet silahlarını toplayın.

Zor bir günün ardından buharlaşmaya yardımcı olacak bir oyundur. Bu oyunda, bir barda tipik bir ucube yüzünü kırmak için arzularınızı tercüme edebileceksiniz. Gerçek beat kare bir kafa, kare yumruk olacak. Çubuğu kanla doldurun, bir sandalye alın ve özellikle rakibinizi şarj edin. Yüzsüz müzisyenler için bulmacaları kırın, enstrümanlarını kırın – dünyayı çirkin müziklerinden kurtarın! Paint the Town Red’de birkaç konum ve farklı mod bulacaksınız. Geliştiriciler sürekli olarak oyun üzerinde çalışıyor ve birçok yeni şey ekliyor. Tüm bunlar oyuna geri dönmenizi ve sanal dünyada buharı bırakmanızı sağlar.

Boya Şehir Kırmızı Torrent Indir
Özellikler:
– Tüm çete ile anlaşma! Her yerde düşman ve tüm silahlar!
– Oyun topluluğu bu oyuna ilgi gösterdi, bu yüzden Valve onlarla tanışmaya karar verdi ve geliştiricilerle yapılan görüşmelerden sonra oyunun Steam’de başlamasını bekleyebiliriz.
– İlginç grafikler – bir sonraki öldürülen haydutun kanı karelere ayrılır, kafalar ilk kez bir bıçakla kesilir, bir ipucu ile düşmanda bir delik açabilirsiniz, vb.
– Paint’i indirecekseniz Town Red torrent, daha sonra oyunun tam sürümünde savaşacak yerler için daha fazla seçenek eklemeyi planladığınızı unutmayın; çeşitli seviyeler; daha eşsiz silahlar, onları almak ve bırakmak için çeşitli seçenekler; örneğin çeşitli taşıma yollarının yanı sıra örneğin bir direkle; işbirlikçi ve rekabetçi modlarda çok oyunculu; seviyeye göre istatistikler.

Sistem Gereksinimleri
MINIMUM:

İşletim Sistemi:  Windows XP SP2
İşlemci:  Intel Çift Çekirdekli 2 GHz (veya AMD eşdeğeri)
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  DirectX 9c, 512MB Video RAM’li Shader Model 3 GPU
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Min spec üzerinde veya çevresinde iseniz Düşük grafik seçenekleriyle ve daha düşük bir çözünürlükte çalıştırmanız gerekebilir.

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi:  Windows 7 veya üzeri, 64 Bit
İşlemci:  2.5 GHz (veya AMD eşdeğeri) @ Intel Quad Core i5
Bellek:  3 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 670+
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Oyun Nasıl Kurulur

  1. Torrent üzerinden oyun dosyalarını indirin.
  2. Kurulum dosyasını çalıştırın talimatları izleyin.
  3. Diskte, oyunun yükleneceği bir yer seçin.
  4. Oyunun yüklü olduğu bildirimini bekleyin.
  5. Oyunun etiketine tıklayın, Oyna!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...