Painkiller Indir

5/5 - (1 vote)

Painkiller Indir

Ağrı kesici Cehennem ve Lanet Genel Bakış

Bu oyun ağrı kesicinin ikinci kısmıdır. Bu oyun İskandinav oyunları tarafından yayınlandı  . Ağrı kesici Cehennem ve Lanet çok gelişmiş grafiklere ve ses efektlerine sahiptir. Bu oyuna bazı yeni şeyler de eklendi. Bu oyun aksiyon dolu ve güç tam düşman.

Ağrı kesici Cehennem ve Lanet’in  tamamlaması gereken farklı bölümler var. Her bölümün farklı seviyeleri vardır. Bu oyunda oyuncu tamamlamak için farklı seviyeleri vardır. Bu seviyeler çok zordur ve oyuncu farklı stratejiler ve planlamalarla oynamak zorundadır. Oyuncunun düşmanı şeytanlardır. Oyuncu bu düşmanları öldürmek ve katletmek zorundadır. Her seviyede farklı yerler göreceksiniz. Bazı yerleri izlemek çok hoş.

Oyuncu, ağrı kesici, av tüfeği ve elektro sürücü gibi birçok şaşırtıcı silaha sahip. Önceki oyunda görmediğiniz bazı yeni silahlar da eklendi. Bu silahların kendine özgü özellikleri ve avantajları var. Oyuncu bu oyunda uzmansa, biraz daha düşman ekleyerek seviyeyi kendisi için zorlaştırabilir. Bu oyunun tekli modu 2 oyuncu tarafından oynanacaktır. Bu oyunun çok oyunculu modu da mevcuttur. Bu oyun aynı zamanda 8 oyuncunun oynayabileceği bir hayatta kalma moduna sahiptir.

Özel Painkiller demomuz, cehennem derinliklerinden iki tam seviyeye sahiptir: Bölüm 3 Suda 3. Seviye Şehir ‘(ultra şiddetli bir Venedik); ve Bölüm 3 Seviye 5 Harabeleri ‘, baş seviye seviye patronu Thor. Travma’nın sadece Nightmare’deki demoyu tamamladığınızda kilidi açılmış olsa da, dört zorluk ayarı arasında seçim yapabilirsiniz (orta seviye tasarruflar olmadan ortalama başarı yok). Oynamak için toplam üç silahınız var (kutuya bakın).

City on Water, seviyenin eteklerinde sizinle başlar, bu yüzden önünüzdeki düşmanları almak için gereken cephane kutularını bulmak için arkanıza bakın. Şehre girerken, ilk hedeflerinizi görmek için sola bakın – patlayan varillerin üzerinde duran iki dikkatsiz keçi.

Ahlar Köprüsü’nden geçtikten sonra, binaların çıkıntılarındaki ölümsüz bisikletçileri bitirin ve kırmızı beş köşeli yıldız görünmelidir. İlerledikçe, ayrılan düşmanların yeşil ruhlarını toplamayı unutmayın, çünkü bunların 100’ü sizi yolunda herhangi bir şeyi öldürebilecek güçlü bir şeytana dönüştürür.

Sonunda, çok daha fazla öldürmeden sonra, kendinizi cehennemin tam anlamıyla koptuğu süslü tablolarla süslenmiş güzel ayrıntılı bir binanın dışında bulacaksınız. Sonra, çok sert kafatası kafalı canavarlar içeren bir çeşme ile bir seviyeye gidin – her şeyi yok edin ve sonunda dönen beyaz beş köşeli yıldıza girerek seviyenin sonuna ulaşacaksınız. Uf!

Ağrı kesici İndir

Bölüm 3 Seviye 5, Thor’un dev çekiçini kırılana kadar vurmanızı içerir (sağlığını şarj etmek ve yere basmak için kullanır, size zarar verir). Daha sonra onu dolana kadar patlattın – ekranın üstündeki kırmızı daire nasıl yaptığını gösterir. İpucu: Silahını yere basmak üzereyken zıplayın.

Cehennem derinliklerinden hantal, şekilsiz bir iblis, barutla dolu bir varil taşıyarak bana doğru mücadele ediyor. Ben talihsiz yaratık yok ve namlu ateş, yeraltı mağara duvarlarının etrafında ahşap parçalanmak, uzuvlar ve sakatat karışımı göndermek. Bu çok komik. Aslında, guffaws’ımın sesi o kadar yüksek ki, bu kadar kıkırdayan şeye bir göz atmak için koşan ZONE ekibini kesintiye uğratıyor. Bir kez söyledim ve tekrar söyleyeceğim – şiddet içeren video oyunlarıyla ilgili hiçbir sorun yok. İçinde yaşadığımız bir dünyanın berbat bok fırtınasında, bilgisayar ekranındaki bazı hayali canavarlara birkaç sanal fotoğraf çekmek yapabileceğimiz en az zararlı şeylerden biridir. Bu yüzden Ağrı kesici’yi seviyorum.

Bu şanlı bir şekilde şiddet içeren birinci şahıs nişancı, video oyunlarını sürekli olarak sorumsuz eğlence olarak kınayan dindar sosyal yorumculara meydan okuyan, kanlı iki parmaklı bir selamdır. Ayrıca şimdiye kadar gördüğüm en güzel görünümlü seviyelerden bazılarına sahip son derece eğlenceli, iyi tasarlanmış bir oyun ve evet, Far Cry’yi içeriyor  .

Kilitle ve Yükle

İşe başlayalım. Ağrı kesici, ilhamını Doom Quake  ve  Duke Nukem gibi klasiklerden alan ama oldukça yaratıcı bir silah, akıllı ragdoll fiziği ve yeni nesil görsellerle saçma bir silah ve silah patlatıcısıdır  . Geliştirici People Can Fly, oyunun çömelmiş bir düğmesinin olmamasıyla gurur duyuyor – benim gibi gizliliği pek sevmiyor gibi görünüyor. Bu, Painkiller’in çekiciliğinin önemli bir parçası – Deus Ex olmadığını biliyor ve bu gerçeği canlandırıyor  .

Oyunu, son zamanlarda eşi Catherine ile birlikte bir araba kazasında ölen herkes için Daniel Garner olarak oynuyorsunuz. Bununla birlikte, sevgiliniz daha sonra bir çift altın kanatla bağlanmış ve göksel arpındaki en son Dido albümünü patlatmaya başlamış olsa da, Araf’ta mahsur kaldınız ve ona katılmadan önce ruhunuzu arındırmalısınız. Neyse ki bizim için, bu temelde Şeytan’dan ve onun şeytani takipçileri ordusundan kutsal saçmalıkları patlatmayı içeriyor. Ağrı kesici dört zorluk seviyesine sahiptir ve 24 bölümle doludur, beş bölümden oluşur ve her zaman büyük bir patron savaşı ile biter (ve büyük demek istiyoruz). Sonuçta, Painkiller çoğu oyuncuyu daha kolay bir seviyede sürmek için en az on saat sürecek ve bu gizli alanları keşfetmek, tüm kutsal eşyaları ve altın paraları toplamak için zaman harcamadan, ve 60fps lik bir sıvı ile muhteşem manzaraya hayran kalacaksınız. Oynanış basit. Mücadele edilecek RPG istatistikleri, konuşacak NPC’ler ve araç yok. Silahınızı kükreyen, körük veya cackles olan herhangi bir şeye doğrultun, onları Hades’e geri çekin ve seviyenin bir sonraki bölümüne ilerleyin.

Seviye geçişleri ateşli kırmızı beş köşeli yıldız şeklinde bir kontrol noktası ile belirtilir. Üzerinde yürüdüğünüzde, birkaç kapı genellikle kapalı olacak ve bir sonraki canavar dalgası size doğru kazılmaya başlayacak, zaten ölü bedeninizi araf pate’ye indirmeye eğilmiş olacak.

Özel Tarot kartları ve power-up’larla ek ilgi sağlanır. Gümüş (geçici) ve altın (kalıcı) Tarot kartları, bir seviyedeki belirli eylemleri tamamladıkları için verilir.

belirli bir zamanda bitirmek gibi, ve serin bir slo-mo etkisi gibi özel güçlerle donatın. Bir seviyeye başlamadan önce, kartlarınızı bir Black Tarot tahtasında düzenleyebilirsiniz ve açık tabutları, çömleği ve varilleri patlatmak için yeterince altın para topladığınız sürece, bunları bir seviye boyunca savaşlarınıza yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

vahşi savaşçı

Bu arada ruhlar, toplandığında sağlığınıza bir tane ekleyen yenilmiş düşmanların yeşil yüzen detritusudur. Ancak, 66 tanesini biriktirdiğinizde, sizi siyah beyaz olarak her şeyi gören, düşmanları parıldayan turuncu varlıklar olarak gösterilen güçlü bir şeytana dönüştürürler. Yerine Dooms’dan Berserk modu gibi, daha sonra farenin ustaca bir dokunuşuyla yolunuzdaki cehennem hizmetçilerinin her birini parçalara ayırarak fırtına yapabilirsiniz. Fantastik.

Ağrı kesici seviyesinin tasarımı özellikle özel değildir, adımlarla ilgili çok fazla dolaşır ve yeniden izler, ancak sizi şaşırtacak ve şeylerin monoton olmasını önlemek için yeterli çeşitlilik vardır. Buna daha sonra sıçrama pedleri, Indiana Jones tarzı bir dizi kırma tavan eklenmesi ve kendi başınıza keşfetmenize ve tıpkı yaptığımız gibi kraliyet şaftına sahip olmamız için adil olmayan birkaç kötü tuzak var. Bununla birlikte, mimari ve arka planlar hayranlık uyandırıcıdır. 24 seviyenin her biri tamamen farklı tarzlara ve dokulara sahiptir.

Tamam, tamam, Ağrı kesici’nin birkaç kötü noktası var. Başlangıç ​​olarak, karakterlerin kolları kapılardan geliyor ve diğer taraftaki bir düşmanın yakınında olduğunuzda bir duvardan vurulmanın çılgınca bir zevkiyle belirli bir miktar kırpma var. Ayrıca, her öldürüldüğünüzde (ve yapacaksanız) oyun otomatik olarak son hızlı kaydetme yerine son kontrol noktasını yeniden yükler, bu yüzden bırakmanız ve yeniden yüklemeniz gerekir. Çok sinir bozucu.

Son olarak, Painkiller sadece aptalca, amansız bir bulmaca çözme ile acımasız bir patlatmadır – sırf sınırsız şiddetin dışına itilen sınır yoktur. Bilinmeyen bir geliştiriciden gelen ve eski skool patlamasından bizi memnun eden Serious Sam ile karşılaştırmaları çekeceğinizden emin olabilirsiniz, ancak gerçekten bu oyundan ve Chaser gibi diğer B sınıfı çabalardan farklı bir sınıftadır  .

People Can Fly kolundaki etkilerini giyiyor, ancak oyunun bir aşk emeği olduğu izlenimini ediniyorsunuz. Ağrı kesici, vurulduğunda etrafınızda çırpınan kartpostallarla dolu kutular ve her yöne çırpınan çok renkli kıvılcımlar gönderen havai fişekler gibi yüce dokunuşlarla doludur. Bir kez söyledim ve tekrar söyleyeceğim – şiddet içeren video oyunlarıyla ilgili hiçbir sorun yok. Katılmıyorum, sizi göz yuvasından tahta bir kazıkla cehenneme göndereceğim.

Ağrı kesici Cehennem ve Lanetleme Özellikleri

 • Birinci şahıs nişancı video oyunu.
 • Ağrı kesici ikinci kısmı.
 • İskandinav oyunları tarafından yayınlandı.
 • Çok gelişmiş grafikler ve ses efektleri.
 • Aksiyon ve güç dolu düşmanlarla dolu.
 • Farklı ilginç seviyeleri.
 • Farklı şaşırtıcı konumu ile her seviye.
 • Oyuncu farklı stratejiler ve planlama ile oynamak zorundadır.
 • Oyuncunun düşmanı şeytanlardır.
 • Oyuncu bu düşmanları öldürmek ve katletmek zorundadır.
 • Çok şaşırtıcı silahlar.
 • Bu oyunun tek, çoklu ve hayatta kalma modu mevcuttur.

Painkiller Hell and Damnation Sistem Gereksinimleri

Aşağıda Painkiller Hell and Damnation’ın minimum sistem gereksinimleri verilmiştir.

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista / Windows 7, Windows 8 ve 8.1
 • CPU: Core 2 Duo
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • Sabit Disk: 5 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...