Oxygen Not Included Torrent Indir

Oxygen Not Included Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Oxygen Not Included Indir

Oxygen Not Included  , her şeyi yapabileceğiniz inanılmaz yeni bir maceradır. Burada çeşitli görevler yapacağınız muazzam uzay dünyasına gitmeniz gerekiyor. Şu anda oyun geliştiriliyor, ancak ilginç bir arsa ve canlı çizim ile kullanıcıları memnun edebilir. Burada hayatınızı kurtarmanın yollarını bulmanız gerekiyor ve bu çok zor olacak. Küçük bir grup sömürgecinin yöneticisi olacaksınız. Emrinizde, düzgün çalışan bir koloni oluşturmanız ve daha sonra içinde gerçekleşen tüm olayları ve eylemleri takip etmeniz gereken büyük bir alan olacaktır. Yolda oldukça kısa bir sürede ele alınması gereken birçok engel olacak. Dikkatli olun ve doğru silahı bulun, çünkü koloniniz her zaman saldırabilir.

Oksijen Dahil Değil Torrent İndir

Arsa.  Bu projenin tüm özü, asteroitin derinliklerinde bir koloni inşa etmek, daha kesin olmak gerekirse, o zaman üssü yeniden inşa etmek ve daha sonra çalışmalarını desteklemek isteyen bir sömürgeci ekibini yönetmeniz gerekiyor. Ayrıca, kolonilere her zaman su ve hükümler vermelisiniz, buna ek olarak, her zaman iyi ruh halini korumalısınız. Oyun dikey-iki boyutlu bir şekilde yapılır ve komik, mükemmel mizah ile doldurulur. Koloninin her zaman gelişmesi ve ölmemesi için, temel elementler hariç: su, gıda ve oksijen, çok sayıda yapı inşa etmelisiniz, ancak bu, yerlerini iyi düşünerek düzgün bir şekilde yapılmalıdır. .

Oynanış. Şu anda oyunun oynanışı daha da çeşitli hale geldi ve bunu her seviyede kesinlikle göreceksiniz, çünkü oyunun hemen hemen tüm aşamalarında çok farklı. Dijital yaratımın geliştiricileri, başka bir ek programdan memnun oldular – krakerin ortaya çıktığı yerelleştiriciler.

Ne anlatan bir isim –  Oksijen Dahil Değil.  Sadece dahil değildir – aynı zamanda su ve yiyecek elde etmek, ısıtmaya dikkat etmek için bir oyuncu gerektirir. Eylemlerin dış uzayda, yani insanlarla doldurulmasına karar verilen bir asteroit zindanlarında gerçekleştiğini tahmin etmek kolaydır. Buradalar, diğer her şey gibi, komik görünüyorlar. Karakterlerin eylemlerini gözlemleyin veya daha ziyade yanlara doğru yönetin.

Do not Starve and Shank için en unutulmaz şirket Klei Entertainment oyunu yarattı. Aksine, hala yaratıyor – 2016 sonunda veya 2017 başında torrent Oksijen Dahil Değil’i indirebilirsiniz. Fragmanda yazılmıştır ve hatta farklı insanların trajik kaderi hakkında bilgi edinebilirsiniz, kimin nereden aldığı belli değil. Ama bu indie!

Oksijen Dahil Değil Torrent İndir

Oksijen Dahil Değil torrenti indir. Dont Starve gibi bir proje için bilinen igrodely studio Klei Entertainment, oyun topluluğuna yeni beyin çocuğu olan Oksijen Dahil Değil’yi sağladı. İnanılmaz derecede eğlenceli ve heyecan verici macera, kendinizi alanın genişliğine daldırmanıza izin verecek ve birçok renkli yer açacak. Simülatör oldukça düşünceli yarattı, oyuncular önerilen şartlarda hayatta kalmak kolay olmayacak, ama inan bana, sonuç buna değer.

Oyuncular sırayla geniş bir koloni alacaklar. Yerleşimcileri yönetmeniz ve sömürgecilere mümkün olan her şeyi yapmanız gereken, ciddi bir alanda mümkün olduğunca rahattı. Oyunun ele alınması gereken farklı zorluklar ortaya çıkacağından. Üssün hayati işlevlerini inşa etmek ve kazmak için çok şeyim var. Sakinlere ölmedi, onlara yiyecek, su, oksijen, ısı ve diğer şeyleri sağlamanız gerekiyor.

“Oksijen verilmez” adı altında, onsuz bir süre hayatta kalmayı öğrenmeniz gerektiği anlaşılıyor. Engellerden korkmuyorsanız, sitemizin uygun bir menüsünü kullanarak Oksijen Dahil Değil’i indirmek için acele edin. Geliştiriciler, dolaylı kontrole sahip olağandışı bir proje teklif ettiler, burada ana iş kolu – bir asteroitin derinliklerinde yürütülen dikey boyutlu bir koloninin oluşturulması. Oyun çok çeşitlidir ve tüm seviyelerde farklılık gösterir. Köpüklü mizah her aşamada size eşlik edeceğinden kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Oksijen Dahil Değil Torrent İndir

Dahil Olmayan Oksijen Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oxygen Not Included için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Oxygen Not Included indirme işlemini tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Ekstraksiyon tamamlandıktan sonra, Oxygen Not Included.exe adlı dosyaya çift tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.
 5. Oyunun tadını Çıkar!

sistem gereksinimleri

 MİNİMUM: 
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz
 • Bellek: 4 GB bellek
 • Ekran Kartı: Intel HD 4600 (AMD veya NVIDIA eşdeğeri)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Disk alanı: 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı

Leave a Reply