Outlaws Indir

5/5 - (1 vote)

Outlaws Indir

Vahşi Batı’ya Hoş Geldiniz, Hayır, Bu Hammersmith değil. (İki Ronnie, 1972.) Gerçek Vahşi Batı. Bilirsiniz, siyah baba kötülerinin küçük küçük kasabaları ele geçirmek için ayrıntılı planlara dahil oldukları yer, büyük ölçüde, her zaman dörtnala dörtnala koşmak, gökyüzüne çılgınca ateş etmek ve küçük tüyleri sürüklemek için kendilerine ait bir High Street istedikleri için. atlarının arkasında ip parçaları üzerinde hayvanlar. Muazzam kolyeleri ve saç stillerine sahip olan ve zamanlarından yüz yıl önce makyaj yapan kadınların, başları aşağıda dolaştığı, çünkü yukarı bakarlarsa, kirli bıyıklı, cılız bir kovboy, pötikareli korse sıyırır. gözleri ile vücut. (Muhtemelen bu iyilerden biri olup olmadığını anlamaya çalışıyor, Tanrı 19. yüzyıl çiftçisinin bikini şeklinde bronzlaşmış karılarından korkuyor. Vahşi Batı, çiftçilerin ve ineklerin arkadaş olması gereken türden bir yerdir – çünkü pekala, biri sabanı itmeyi, diğeri ineği kovalamayı sever, ama arkadaş olamamalarının nedeni bu değil. (Çiftçinin ineği değilse ve topraklarında dolaşıp herkesi korkutan tuhaf yarı insan, yarı inek yaratıklar yerine stoğunu yüzde ÇOK sığır tutmak istemediği sürece.) Zaten orası.

Ama senin hakkında konuşalım …

Sen Chris Anderson’sın – kırmızı göze düşkün olan sıska, siyah baba şerif ve … Yeniden başla. Siz James Anderson’sınız – kırmızı göze herhangi bir kayda değer düşkünlüğü olmayan, sıska, siyah giyimli eski şerif. Altı yıl toplama kampında kaldıktan sonra genç bir Henry Fonda’ya benziyorsun ve görünüşe göre sahte bir George Washington sakalı takıyorsun. Tüm çirkin kanun adamlarının Westernlere girdiği o seksi eşlerden birine sahipsin, sırf yağmacı kötüler tarafından öldürüldüklerinde daha kötü görünmesi için. (Kabul edelim, elbise giymiş bir domuz gibi görünseydi kimin umurunda?) Ayrıca gurur duyacağın genç bir kızın var – gurur duyuyorum, çünkü onca yıl eyerde zıpladıktan sonra, sen ‘ üreyebildiğiniz için şanslıyız.

Eski bir hukukçusunuz çünkü asılmadan önce bir kanun kırıcıyı vurmayı kendi üzerinize aldınız. Görünüşe göre, yetkililer bu yanlışı kabul etmiş görünüyorlardı, bu yüzden araya giren bürokratların size yüklediğini düşündüğünüz gereksiz kısıtlamalara boyun eğmek yerine işten istifa ettiniz. Küçük bir çiftlikte yaşıyorsun, bu da birinin demiryolu planlarına engel oluyor.

Kaçınılmaz olarak, bir gün malzeme satın almak için şehre gidiyorsunuz ve enkaz halindeki evinizi bulmak için geri dönüyorsunuz, seksi karınız tam da pabuçlarını patlatacak ve çocuğunuz dişçi önlüğü içinde bir deli tarafından kaçırılıyor. Bu suistimal eyleminden sorumlu yüzlerce yıkanmamış çaresizliği vurmaya gidin. Tüm gerçek silahlı savaşçılar gibi, seksi karınızın ölümü bir rahatsızlık olarak görünse de, işlerin hızına geri döndüğünüz için rahatlamış görünüyorsunuz.

Bir avuç dolusu referans …

Temel olarak Outlaws, birinci şahıs tarafından görüntülenen bir aksiyon macerasıdır. Yenilenmiş bir Dark Forces 3D motoruna dayanıyor ve Full Throttle, çizgi film tarzı grafikler kullanıyor Bu, ilk bakışta pek iyi bir fikir gibi görünmeyebilir: Sonuçta, Quake motoru bu tür oyunlarda bir standart belirledi. Ancak, birkaç seviye oynadıktan sonra, gülmek gibi görünüyor. Başlık serisinden itibaren akla gelebilecek her klişeyi kullanarak ‘Spaghetti Western’ görünümü için her şeyi yaptılar.

Ortak tasarımcılar Stephen Shaw ve Daron Stinnett, kendilerinin itiraf ettiği Sergio Leone hayranlarıdır ve bunun sonucunda Outlaws çok atmosferiktir. Kasabalar ayrıntılı ve hepsinin gizli alanları var. Hareket eden bir trende sekans var. Ve her yer haydutlarla dolup taşıyor. Bir dizi silah var – altı atıcınız bir Winchester karabina ile destekleniyor ve. Bölümler arasında ilerledikçe daha fazla ve daha iyi silahlar bulacaksınız. Bir av tüfeği, bir bıçak (oldukça soğuk bir şekilde fırlatırsınız) ve hatta dinamit çubukları bile var. Doğal olarak bunları puronuzla yakarsınız. Kontroller sonsuz derecede özelleştirilebilir, böylece yukarı ve aşağı bakabilir, Quake tarzında, nesnelerin arkasında eğilebilir ve siperde gezinerek insanları vurmak için fırlayabilirsin. Macera öğesi çoğunlukla bir sonraki alana erişmenizi sağlayan nesneleri bulmayı keşfetmekten ibarettir – ancak bu tür büyük bir bulmaca yoktur. Bununla birlikte, ilerledikçe kesik sahneler şeklinde ortaya çıkan bir olay örgüsü var. Her ne olursa olsun oynamanız için ‘tarihi görevler’ de olacak. Umalım da işin içinde biraz vagon turu vardır.

Katliam hayranları, bazı seviyelerde duran atları vuramayacağınızı bildiklerinde hayal kırıklığına uğrayacaklar. Bu, Amerika’da bir atı vurmanın Hindistan’da bir ineği vurmaya veya Kraliçe Anneyi burada vurmaya benzediği bir yerde düşünülemez. (Şimdi bir oyun fikri var …) Her neyse, tavukları vurabilirsin – ki bu bana biraz ‘gaga’ geliyor – ve ağ seçenekleriyle birbirinizi vurabilirsiniz. Oyunda 12 kötü adamdan birini seçebilir ve Colt 45’ler, ıslık çalarak, puro içerken ve kırbaçlarla birbirinizi uçurarak güneş ışığında gizlice dolaşabilirsiniz. Gülmek olmalı.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...