Outlast Whistleblower Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Outlast Whistleblower Indir

Colorado’nun uzak dağlarında dehşet Masif Dağı hastanesinde yaratılır. Kurum uzun zaman önce terk edildi, ancak son zamanlarda ulusötesi şirket Murcoff’un “araştırma ve yardım” programı kapsamında restore edildi. Şimdiye kadar, hastanedeki her şey tamamen gizliydi … Dahili bir kaynaktan bahşiş vererek bağımsız gazeteci Miles Apshur hastaneye giriyor. Orada keşfettiği şey – bilim ve dinin, doğanın ve tamamen farklı bir şeyin tüm sınırlarını geçer. İçeri girdikten sonra Miles, Massive Dağı’nın kalbindeki gizli gerçeğe biraz ışık tutmayı umuyor. Outlast: Bilgi uçuran. Ekin adı, muhbirin, kahramanı Outlast’ın psikiyatri hastanesini ziyaret etmeye karar verdiği kişi olacağını söylüyor. Whistleblower’da, Katliamdan bir süre önce Massive Dağı’nı göreceğiz ve bu olayın tüm dehşetini yaşayacağız. Ayrıca Merkof Enstitüsü’nün yeni lokasyonlarını, karakterlerini ve daha ayrıntılı bir tarihini bekliyoruz.

Outlast Bilgi Uçurucu Torrent İndir

Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Ulusötesi Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yakın zamanda yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev, şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde …

İçerideki bir kaynaktan hareketle hareket eden bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdiğinde, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor.

Cehennem, tarihin en büyük oyun serilerinden bazılarının gazileri tarafından geliştirilen birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunu olan Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deney. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak, Massive Asylum Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın … cesaretiniz varsa.

Sinopsis:
Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Son zamanlarda ulusaşırı Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev, iltica şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor.
İsimsiz bir kaynaktan bahşiş veren bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdiğinde, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor.
Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir.

Outlast Bilgi Uçurucu Torrent İndir

Whistleblower, Murkoff ile sözleşmeli bir yazılım mühendisi olan Waylon Park ve Outlast’ın başlangıcında, Miles dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki gazetecilere e-posta gönderen adam olarak oynamanıza izin verecek. Mount Massive’da birkaç hafta geçiren ve sıkı güvenlik protokolleri sayesinde karısıyla ve oğluyla bile konuşamadığı Waylon, kar amaçlı bilim adamlarına ve doktorlara, hastalar. Bu fakir ruhlarla özdeşleşmek Waylon’un öfkesini körükledi ve Masif Dağı’nın çürümüş çekirdeğinin maskesini kaldırması için zemin hazırladı.
Whistleblower Outlast’a götüren hikayeyi anlatmasına rağmen, Mount Massive Asylum’un hikayesindeki son bölümü göstermek için ilk oyunun olaylarını geçecek.

Outlast Bilgi Uçurucu Torrent İndir

Oyunun özellikleri:
Korkunç hayatta kalmanın gerçek deneyimi, savaşçı değilsin. Hayatta kalmak istiyorsan tek seçenek kaçmak … ya da saklanmak zorunda kalmak.
Dalış grafikleri – mükemmel grafik kalitesi, oyunculara keşif için ayrıntılı ve korkunç bir dünya verir.
Gizle ve çal – parkour ile birlikte oyunun gizli temeli.
Öngörülemeyen Düşmanlar – Oyuncular, barınaktaki korkunç sakinlerden birinin ne zaman ve nereden onu yakalayacağını bilemezler.
Gerçek korku yaratan Outlast ve karakterlerin karakterleri, gerçek psikiyatristlerden ve kendi çılgınlıklarına karşı gerçek suçlar işleyen kişilerden ilham alıyor.

minimum sistem gereksinimleri

İşlemci : 2.2 GHz Çift Çekirdekli CPU
RAM:    2 GB
İşletim Sistemi:     Windows XP / Vista /     7/8 – 64 bit
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx serisi
Boş Disk Alanı:    2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci : 2.8 GHz Dört Çekirdekli CPU
RAM:    3 GB
İşletim Sistemi:    Windows Vista / 7/8 – 64 bit
Ekran Kartı:     1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850 veya daha iyisi
Boş Disk Alanı:    2 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...