Outlast Whistleblower Indir

5/5 - (1 vote)

Outlast Whistleblower Indir

Outlast Whistleblower PC Game Red Barrels tarafından geliştirilmiş ve  Red Barrels  tarafından sunulmuştur. Outlast Whistleblower gerçek kurgusal bir oyundur. Zihin üfleme ilk korku oyunu olan. Oyunun hikaye gerçekten basit ve işaretine kadar. Grafik efektler gerçekten korkutucu. Hikaye, insanları mahkum olarak tutan ve onlara yasadışı ameliyatlar yapan cinayet doktoru hakkında.

Tüm oyun çok korkutucu ve şaşırtıcı faktörlere sahip. Bu oyunla ilgili en iyi şey, şaşırtıcı efektler ve senaryoların hikaye klipleri. Oyun tamamen bir adam ordusuna dayanıyor. Oyuna dahil olan silahlar gerçekten basit ve eski moda. Bu oyunlardan önce çok fazla korku olan ve Red Asses tarafından tanıtılan ilk oyun, Assasin Creed  ve  Tom Clancy Splinter Cell nedeniyle iyi biliniyor  .

Outlast Whistleblower’ın grafik efektleri ve görsel efektleri   şaşırtıcı. Çünkü oyunun tamamı gece moduna dayanıyor. Tüm oyunun karanlığa dayandığı sadece size ve diğer bilge yerlere bakacaksınız. Oyunun ses efektleri gerçekten şaşırtıcı ve oyun oynayacağınız her adımda sizi korkutacak. Oyun hakkında en iyi şey, bir daha ne olacağını asla bilemeyeceğinizdir. Oyunun sonu gerçekten şaşırtıcı. Oyunun sonu Final Fantasy VII adlı başka bir oyunu hatırlatıyor  .

Outlast Bilgi Uçurma İndir

Whistleblower, Outlast’a giden hikayeyi başlatır ve Mount Massive Asylum’un hikayesindeki gerçek son bölümü göstermek için ilk oyunun olaylarını aşar.

Outlast: Whistleblower, Outlast’ın başında Miles Upshur da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki gazetecilere e-posta gönderen Murkoff Corporation ile sözleşmeli yazılım mühendisi Waylon Park’ın hikayesini takip ediyor.

Waylon ile birkaç hafta boyunca Massive Dağı’ndaki zamanında buluşacaksınız, bu sırada katı güvenlik protokolleri sayesinde karısı ve oğluna bile temas edemedi. Hastaları üzerinde tehlikeli ve sorumsuz deneyler yapan, kar amacı güden bilim insanlarına ve doktorlara karşı derin bir güvensizlik geliştiren Waylon, Masif Dağı’nın çürümüş çekirdeğinin maskesini düşüren olayları harekete geçiriyor.

Outlast Whistleblower ücretsiz indir pc oyunu hayatta kalma korku video oyunudur. Red Barrels tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Windows için 6 Mayıs 2014’te piyasaya sürüldü. Whistleblower, Murkoff tarafından işe alınan bir yazılım mühendisi olan Waylon Park ve Outlast’ın başlangıcında Miles dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki gazetecilere e-posta gönderen adam olarak oynamanıza izin verecek. Sıkı güvenlik protokolleri sayesinde karısıyla ve oğluyla bile konuşamadığı Massive Dağı’nda iki hafta geçiren Elon, tehlikeli ve sorumsuz hasta deneyimlerine öncülük eden kârlı bilim adamlarına ve doktorlara derin bir güvensizlik geliştirdi. Waylon, katı güvenlik protokolleri sayesinde karısı ve oğluyla bile temas kuramadığı Massive Dağı’ndaki zamanından birkaç hafta sonra buluşacak.

PC için Outlast Whistleblower indir  Murkoff tarafından işe alınan bir yazılım mühendisi olan Waylon Park ve Outlast’ın başlangıcında Miles dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki gazetecilere e-posta gönderen adam olarak oynamanıza izin verecek. Sıkı güvenlik protokolleri sayesinde karısıyla ve oğluyla bile konuşamadığı Massive Dağı’nda iki hafta geçiren Elon, tehlikeli ve sorumsuz hasta deneyimlerine öncülük eden kârlı bilim adamlarına ve doktorlara derin bir güvensizlik geliştirdi. Ayalon’da bu fakir ruhların öfkesini kıvılcım haline getirdiğini ve Massif Dağı’nın çürük kalbini açığa vurmasının yolunu açtı.Wistleblower, Outlast’a yol açan hikayeye başlar ve Mount’un gerçek son bölümünü gösteren ilk oyunun olaylarının ötesine uzanır. Büyük Sığınma hikayesi. Outlast: Whistleblower Waylon Park’ın hikayesini takip ediyor,

Outlast Whistleblower indirmek pc oyunu  tarihin en büyük oyun serilerinden bazılarında gazilerin geliştirdiği birinci şahıs bakış açısıyla korku hayatta kalma oyunu Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deneyimdir. Araştırmacı bir gazeteci Miles Absher olarak, Büyük İltica Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfetmek için yeterince uzun süre hayatta kalmaya çalışın… cesaretiniz varsa. Colorado’nun uzak dağlarında, Masif İltica Dağı’nın içinde vahşetler bekliyor. Son zamanlarda Murkoff Ulusötesi Arama ve Yardımlaşma şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev, iltica şimdiye kadar gizlice çalışıyor … İsimsiz bir kaynağın tavsiyesi üzerine, serbest gazeteci Miles Upshur tesise baskın düzenledi ve keşfettiği şey bilim, din, doğa ve başka bir şey arasındaki korkunç bir çizgi. İçeri girdikten sonra, tek kaçış umudu Monte Massif’in kalbindeki korkunç gerçek. Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermek için tasarlanmış gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir.

Outlast Whistleblower indirmek pc Bu oyun çok zor ve bir oyuncu olarak, oyunu indirdikten sonra, bazı zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak endişelenmeyin çünkü size nasıl oynanacağı konusunda bazı tavsiyeler vereceğim ve bu nedenle, oynamaktan endişe etmek. Oyunda adından da anlaşılacağı gibi, oyunda ana karakter olan “Park” olarak bilinen belirli bir karakter var ve yaptığı şey bip sesi ve Yığınlar olarak bilinen belirli bir kişiye e-posta göndererek yapıyor ve işyerinizde neler olduğu konusunda sizi bilgilendirir. İşyerindeki yetkililer gibi, her zaman olduğu gibi, onu tutukladı ve bir deney olarak kullandı, çünkü şirketin sırlarını bir yabancıya sızdırdı ve çok ciddi bir suç. Whistleblower Outlast’a götüren hikayeyi anlatmasına rağmen, Mount Massive Sığınma hikayesinin son bölümünü gösteren ilk oyunun olaylarını atlayacak.

Outlast Whistleblower’ın Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Outlast Whistleblower Free Download’ın temel özellikleri aşağıdadır.

  • Grafikler ve görsel efektler inanılmaz
  • Şimdiye kadar yapılmış en iyi Korku oyunu
  • Oyunun ses efektleri gerçekten dehşet verici
  • Gece modu efekti daha gerçekçi görünüyor

Outlast Whistleblower PC Game Sistem Gereksinimleri

Outlast Whistleblower Free Download’ı başlatmadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 ve 8.1
  • CPU: Çift Çekirdekli 2.2GHz
  • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
  • Sabit disk Alanı: 3 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...