Outlast Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Outlast Torrentle Indir

Colorado’nun uzak dağlarında dehşet Masif Dağı hastanesinde yaratılır. Kurum uzun zaman önce terk edildi, ancak son zamanlarda ulusötesi şirket Murcoff’un “araştırma ve yardım” programı kapsamında restore edildi. Şimdiye kadar hastanedeki her şey tamamen gizliydi … Dahili bir kaynaktan bahşiş vererek bağımsız gazeteci Miles Apshur hastaneye giriyor. Orada keşfettiği şey – bilim ve dinin, doğanın ve tamamen farklı bir şeyin tüm sınırlarını geçer. İçeri girdikten sonra Miles, Massive Dağı’nın kalbindeki gizli gerçeğe biraz ışık tutmayı umuyor.

Red Barrels tarafından yayınlanan ve geliştirilen 4 Eylül 2013’te yayınlanan bir korku hayatta kalma video oyunudur. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Linux, Macintosh işletim sistemleri ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek oyunculu bir oyundur. Bu oyunda, oyuncu, analitik gazeteci Miles Upshur’ın işini, katliam hastaları tarafından işgal edilen Leadville, Colorado’da hava koşullarına dayanıklı bir akıl kliniğini araştırırken bekliyor. Oyun ilk bireysel bakış açısından oynanır ve bazı gizli etkileşim mekaniğini vurgular. Oyuncu yürüyebilir, koşabilir, önsezebilir, zıplayabilir, basamaklı taburelere çıkabilir ve nesneler üzerinde tonoz yapabilir. Yine de çoğu oyunun aksine, oyuncunun ekranda göze çarpan bir refah çubuğu yoktur ve düşmanlara saldıramaz. Oyuncu daha ziyade gizli stratejilere bağlı olmalıdır, örneğin, depolama alanlarını örtmek, düşmanları sinsice gizlemek, gölgelerde kalmak ve katlanmak için şeylerin arkasında ya da altında gizlenmek. Daha sonra, oyuncu takipçisini yenmeye çalışabilir.
Outlast Torrentle indir

Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Son zamanlarda ulusaşırı Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev, iltica şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor.

İsimsiz bir kaynaktan bahşiş veren bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdiğinde, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor.

Gazeteci, Merkoff şirketinin çalışanının hastanede deneyler olduğunu ve yasal olmadığını bildiren bir e-posta ile mektup alır. Outlast Bedava İndir. Ve kahraman orada olmaya ve olağanüstü bir röportaj yapmaya karar verir.
Zaten hastanede olan Miles, eylem sırasında kana susamış deli adamlarla buluşuyor. Kapısının arkasında devam eden kabusu bütünüyle kendi gözleriyle görür. Her adımda parçalara ayrılmış cesetler, çılgın ve biçimsiz hastalar koridorların etrafında yürüyor görebilirsiniz. Hastanenin koridorlarında dolaşan gazeteci, bunun sadece bilimsel enstitü Murkoff’un bir maskelemesi olduğunu öğrenir. Bu korkunç beyin çocuğunun amacı deneylerdir. Yardımı ile şirket, süper güçleri olan insanların yeni bir alt türünü ortaya çıkarmak istedi.
Oyunun tüm eylemi kapıdan, hastaneden çıkışta gerçekleşiyor. Outlast benzer oyunlardan farklıdır, çünkü karakter oyunda savaşamaz. Sadece silahı yok. Bu nedenle, sadece güvenli ruhları gizleyerek ve kötü ruhlardan kaçarak kurtarılabilir. Miles, bir video kamera ile “silahlanmış” sıradan bir kişi tarafından temsil edilmektedir. Daha doğrusu, gece görüş fonksiyonu sayesinde, kahraman kasvetli bir hastanede dolaşabilir. Outlast sadece korkutucu oyunlarla alışılmış bir deney değil … Mükemmel bir görselleştirme.

Outlast Torrentle indir

Outlast, Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs bir hayatta kalma korku video oyunudur. Outlast’ta oyuncu, cinayet hastası tarafından istila edilen harap bir psikiyatri hastanesine giderken araştırmacı gazeteci Miles Upshur rolünü üstleniyor. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır ve bazı gizli oyun mekaniğine sahiptir. Oyuncu yürüyebilir, koşabilir, çömelebilir, zıplayabilir, merdivenlere tırmanabilir ve nesnelerin üzerinde tonoz yapabilir. Ancak çoğu oyunun aksine, oyuncunun ekranda görünür bir sağlık çubuğu yoktur ve düşmanlara saldıramaz. Oyuncu bunun yerine dolaplarda saklanmak, düşmanları gizlemek, gölgelerde kalmak ve hayatta kalabilmek için şeylerin arkasında veya altında saklanmak gibi gizli taktiklere güvenmek zorundadır. Alternatif olarak, oyuncu takipçisini geçmeye çalışabilir. Oyuncu ölürse, oyun en son kontrol noktasına sıfırlanır.

Hastanenin çoğu ışıksızdır ve karanlıkta oyuncunun görmesinin tek yolu gece görüşü ile donatılmış bir kameranın merceğidir. Gece görüş modunun kullanılması pilleri yavaşça tüketir ve müzikçaları binada bulunan ek piller için atmaya zorlar. Outlast, geleneksel atlama korkularını ve ses ipuçlarını yoğun bir şekilde kullanır, bu da bir düşman görürse oyuncuyu uyarır. Oyuncu kameralarıyla belirli olayları kaydederse, Miles bu konuda bir not yazarak düşüncelerine daha fazla bilgi verir. Hastane hakkında geçmişe dönük ve diğer tamamlayıcı bilgiler sunan belgeler toplanabilir.

Geliştirici Red Barrels, Outstin’in savaştan bağımsız anlatı stili üzerinde birincil etki olarak Amnezi’deki hayatta kalma odaklı oyun: Karanlık İniş’e işaret etti. REC gibi bulunan görüntüleri içeren korku filmleri de etkiliydi.

Outlast Torrentle indir

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: 2,2 GHz Çift Çekirdekli CPU
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 – 64 bit * (* 32 bit sistemleri resmi olarak desteklenmemektedir, ancak 3Gb kullanıcı modu adres alanı sağlayacak şekilde yapılandırılmışsa çalışmalıdır. Bkz. Http://msdn.microsoft.com/ en-us / windows / bb613473)
 • VİDEO KARTI: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 38xx serisi
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 5 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: 2.8 GHz Dört Çekirdekli CPU
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 3 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8 64-bit
 • VİDEO KARTI: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 5 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

https://www.youtube.com/watch?v=SA7d0NJfkRU

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...