Outlast 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Outlast 2 Indir

Outlast 2 is the sequel to the acclaimed survival horror game Outlast. Set in the same universe as the first game, but with different characters and a different setting, Outlast 2 is a twisted new journey into the depths of the human mind and its dark secrets.

Outlast 2, vahşi dünyamızı, vahşi doğanın derinliklerinde ve medeniyetten gizlenmiş bir kasaba olan Temple Gate’i doğurmak için geride bırakan Sullivan Knoth ve takipçilerini tanıtıyor. Knoth ve sürüsü, zamanın sonundaki sıkıntılara hazırlanıyor ve tam onun kalınlığındasınız.

Sen Blake Langermann, karýn Lynn ile çalýţan bir kameraman. İkiniz risk almak ve kimsenin dokunmaya cesaret edemeyeceği hikayeleri ortaya çıkarmak için derinlemesine araştırmak isteyen araştırmacı gazetecilersiniz.

Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının imkansız görünen cinayeti ile başlayan ipuçlarını takip ediyorsunuz.
Soruşturma sizi kilometrelerce Arizona çölüne, kimsenin üzerine ışık tutamayacak kadar karanlık bir karanlığa ve deliye dönecek kadar derin bir yolsuzluğa gidecek tek aklı başında şey olabilir.

Outlast 2 İndir

2013 Outlast, karanlık, tehditkar atmosferi ve iyi uygulanmış atlama korkuları nedeniyle büyük beğeni topladı. Devam filmi Outlast 2, bir önceki oyunda tematik ve mekanik olarak – anlatısal olarak olmasa da – sizi  gizemli bir öldürmenin  dibine inmek için  küçük bir Arizona kasabasını araştıran araştırmacı bir gazetecinin rolüne sokuyor . Kameranızın gece görüş işlevi karanlıkta görmenizi sağlar, ancak piller bitmektedir; güç kaynakları için çöp atma oyunun merkezinde.

Bir klasiği hızlandırmak

Outlast 2, gergin ama yavaş tempolu gizli bölümlere sahip olan selefinden biraz daha tempolu. Burada, eylem farklı konumlar arasında nispeten hızlı hareket eder. Çevre tasarımında da biraz daha yaratıcılık var; Bu oyunda,  mimarinin kendisi değişebilir ve değişebilir , bu da her şeyin göründüğü gibi olmadığını düşündürür. Bazı oyuncular orijinalden biraz daha doğrusal bulabilirler, bu da keşfe daha fazla odaklanmıştır, ancak bu daralmanın sonucu korku setlerinin daha iyi sunumudur.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...