Ori And The Blind Forest Indir

Ori And The Blind Forest Indir

5/5 - (1 vote)

Ori And The Blind Forest Indir

Buradan Ori and the Blind Forest’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz  !  Bu sayfada Ori and the Blind Forest ile ilgili bilgileri ve oyunu ücretsiz olarak nasıl indirebileceğinizi bulacaksınız. Burada doğrudan bağlantı (farklı dosya sunucusundan) veya bir torrent indirmesi alırsınız. Ücretsiz indirme bağlantısı   sayfanın altında bulunabilir.

Nibel ormanı ölüyor. Güçlü bir fırtına bir dizi yıkıcı olayı harekete geçirdikten sonra, beklenmedik bir kahramanın cesaretini bulmak ve evini kurtarmak için karanlık bir düşmanla yüzleşmek için yolculuk yapması gerekir. “Ori and the Blind Forest”, Moon Studios tarafından PC için hazırlanmış görsel olarak büyüleyici bir aksiyon-platform aracılığıyla, kaderinde kahramanlık olan genç bir öksüzün hikayesini anlatıyor. Elle boyanmış sanat eserleri, titizlikle canlandırılmış karakter performansı ve tamamen orkestre edilmiş bir müzikle “Ori and the Blind Forest” aşk ve fedakarlık ve hepimizin içinde var olan umut hakkında derin bir duygusal hikayeyi keşfediyor.

Bu programı 2015 yılında kataloğumuza eklediğimizden bu yana 10.126 indirmeye ulaştı ve geçen hafta 8 kez indirildi. Ori and the Blind Forest, işletim sistemi Windows 7 ve daha yeni sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak mevcuttur. Kataloğumuzdaki son güncellemesi 16.03.2015 tarihinde gerçekleşti. Ori ve Blind Forest’ın dosya boyutuyla ilgili ayrıntılar şu anda mevcut değil. Amerika Birleşik Devletleri, Bangladeş ve Kanada gibi ülkelerde yoğun olarak kullanılan bir programdır.

Ori And The Blind Forest Indir

Nibel ormanı ölüyor. Güçlü bir fırtına bir dizi yıkıcı olayı harekete geçirdikten sonra, beklenmedik bir kahramanın cesaretini bulmak ve evini kurtarmak için karanlık bir düşmanla yüzleşmek için yolculuk yapması gerekir. “Ori and the Blind Forest”,  Moon Studios tarafından PC için hazırlanmış görsel olarak büyüleyici bir aksiyon- platform aracılığıyla, kaderinde kahramanlık olan genç bir öksüzün hikayesini anlatıyor . Elle boyanmış sanat eserleri, titizlikle canlandırılmış karakter performansı ve tamamen orkestre edilmiş bir müzikle “Ori and the Blind Forest” aşk ve fedakarlık ve hepimizin içinde var olan umut hakkında derin bir duygusal hikayeyi keşfediyor.

Mükemmel karışım, zorlu oyun, çarpıcı görseller, büyüleyici müzikler ve ilk oyunda 8-12 saatlik oyun süresiyle iyi bir hikaye. Aynı zamanda bir bulmaca ve aksiyon platform oyunu arasında mükemmel bir karışım, oyunda ilerledikçe daha fazla beceri, hp ve enerji açmanın en iyisini sağlayarak daha önce yapamadığınız yerlere gitmenize ve daha güçlü düşmanlarla savaşmanıza olanak tanır ve ölmeden daha fazla hata yapın (yine de yine de yüzlerce kez öleceksiniz!) Seviye tasarımı karanlık ruhlarla karşılaştırılabilir, çünkü bu “açık dünya” değil ama her zaman eski bölgeleri tekrar ziyaret edebilir ve zaman zaman bölgelere seyahat edebilirsiniz. henüz gitmemelisin.

Ori and the Blind Forest, Moon Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan bir platform macera Metroidvania video oyunudur. Oyuncu, cinsiyeti belirsiz beyaz bir koruyucu ruh olan Ori ve Ruh Ağacının ışığı ve gözleri olan Sein’i kontrol ediyor. Ori, gezinmek için zıplayabilir, tırmanabilir ve diğer yetenekleri kullanabilir. Sein, düşmanlarla savaşmak veya engelleri aşmak için Spirit Flames’i vurabilir. Ori, platformlardan atlarken ve bulmacaları çözerken çevreleriyle etkileşime girmelidir. Ori, ormanı restore etmeye çalışırken düşmanlarla karşı karşıya kalır. Oyuncu, Ori’ın sağlık parçaları, enerji parçaları, yeni yetenekler ve yükseltmeler toplamasına yardımcı olur. Oyun dünyası, oyuncunun önceden erişilemeyen alanlara erişmesine izin veren yeni yeteneklerle bir Metroidvania tarzında oyuncuya açılıyor. Oyunda dağılan puanları kaydetmenin yanı sıra, oyuncular kontrol noktası olarak hizmet vermeyi seçtikleri her an “ruh bağlantıları” oluşturabilirler. Bununla birlikte, ruh bağları yalnızca oyun sırasında toplanan enerji hücreleri kullanılarak oluşturulabilir; ihtiyaç duyulan enerji bol miktarda arz edilmediğinden, oyuncuları yalnızca gerektiğinde üretmeye zorlar.

Oyun, platformlarda atlama ve eşya toplama sürecidir. Ori and the Blind Forest Ücretsiz İndir. Oyuncuya, oyunun ana kahramanı olan Ori adında bir peri yaratığı verilir. Bir ateşböceği Ori maceralarında yardımcı olur, enerji pıhtıları atabilir. Her zamanki atışa ek olarak, ateşböceği etrafındaki tüm düşmanları yok eden güçlü bir enerji atımı üretme yeteneğine sahiptir. Her zamanki düşmanlara ek olarak, patronlarla da savaşmak gerekiyor. Bu çekim enerji tüketir. Enerjiye ek olarak, yaşamın bir göstergesi var. Oyunun başında Ori çok zayıftır, ancak oyunun geçişi sırasında Ori ek yaşam ve enerji noktaları bulabilir.
Ayrıca Ori su altında yüzmeyi, duvarlara tırmanmayı ve çift zıplamayı öğrenebilir. Oyuncunun oyunun herhangi bir anında oyunu kurtarmasına izin verilir ancak bunun için 1 puan can harcanacaktır. Bu nedenle, tedbirli bir şekilde kurtulmak gerekir. Oyun sevimli grafiklere, pitoresk bir dünyaya ve mükemmel bir şekilde uygulanmış fiziğe sahip. Platform severlerin hayranları oyunu takdir edeceklerdir.

Ori ve Kör Ormanın Özellikleri

 • Olağanüstü bir aktivite oyunu.
 • İkna edici bir hikayesi var.
 • Kahramanın savaşını tasvir ediyor.
 • Çok sayıda yeni düzenleme ve madde var.
 • Oyun harika tasarımlarla oluşturuldu.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
 • RAM:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)
 • Depolama:  8 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core i5 2300 veya AMD FX6120
 • RAM:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 550 Ti veya Radeon HD 6770
 • Depolama:  8 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply