Omsi 2 Indir

Omsi 2 Indir

5/5 - (2 votes)

Omsi 2 Indir

Bir sonraki tura çıkın!  OMSI 2 ile yeni bir omnibus simülatörünü deneyimleyin  ve omnibusu sürerken Spandau’yu keşfetmeye başlayın. OMSI 2 tanınmış ve ödüllü omnibus simülatörü “OMSI – The Bus Simulator” un halefidir. OMSI 2, yalnızca OMSI’den bildiğiniz güzergahları ve otobüsleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda birçok heyecan verici yeni özellik ekler. OMSI 2’de OMSI tarihindeki ilk eklemli otobüsü MAN NG272’yi kullanabilirsiniz. Ruhleben metro istasyonundan  Spandau psikiyatri kliniğine toplam 12 km mesafedeki yeni omnibus hattı 5’i keşfedin  . Yeni eklenen  kronoloji  fonksiyonu sayesinde sadece  Spandau’dan geçemezsiniz 1986 ve 1994 yılları arasında Spandau’da meydana gelen değişiklikleri yeniden yaşamak için. 80 ve 90’ların cazibesinin tadını çıkarın ve Berlin Duvarı’nın yıkılmasından sonraki dönemin nasıl olduğunu öğrenin. Ve tüm bunlar çift katlı veya mafsallı bir otobüsün direksiyonunda.

Omsi 2 Indir

Mafsallı  eklem kinematiği kesin fiziksel ve görsel rekreasyon yanı sıra gelen sesler ve sistemler (eğilme koruması) ile otobüs MAN NG272. MAN NL202’nin yanı sıra bilinen SD200 ve SD202 tiplerinin yeniden işlenmesi ve eklenmesi (daha uzun yıllar üretim, acil kapı açıcıları, hedef panoları, araç numarasına bağlı ses değişimleri). Ruhleben metro istasyonundan Spandau omnibus hattı 5, toplam 12 km uzaklıktaki psikiyatri kliniği Spandau’ya, birkaç yeni bina, sıkılmış bir zaman çizelgesi ve çeşitli otobüs terminallerine sahip 5 dakikalık bir ritim ve çeşitli ve uzun süreli sürüş keyfi için atamalar. kopya Kronoloji işlevi: 1986-1994 yılları arasında Spandau’da gerçekleşen değişikliği yeniden yaşayın! OMSI  2 şimdi Alman yeniden birleşmesinden sonraki heyecan verici yılları ve onunla birlikte gelen tüm yenilikleri ve rota genişletmelerini (137’den Falkensee’ye) kopyalamaktadır.

OMSI 2, oyuncuları büyük bir şehir içi otobüsünün sürüş koltuğuna yerleştiren bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, Berlin şehri boyunca farklı rotalarda bir otobüse binmekle suçlanıyor ve bu büyüleyici şehri bir tür busman tatilinde ziyaret etmek isteyen herkes nihayet hayallerini yerine getirme değişikliğine sahip olacak.

OMSI 2 oyuncularının ustalaşması için birçok farklı kontrol var ve bu ilk başta biraz zor olsa da, oyunun gerçekçiliğine katkıda bulunmaya yardımcı oluyor ve muhtemelen birçok simülasyon hayranı çekiyor. Farklı hava koşulları, günün saatleri ve oyunun taze hissetmesine yardımcı olmak için şehir rotaları gibi oyun, ancak oyuncular kapalı kapılar ve tuğla duvarların ortasında duran yolcular gibi çeşitli hataları fark ettiler.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply