Office 2019 Indir

5/5 - (1 vote)

Office 2019 Indir

Microsoft Office 2019  ,  milyonlarca ev kullanıcısı, iş ekibi, eğitim çalışanı, öğrenci ve devlet kuruluşu tarafından günlük yaratılışlarını, düzenlemelerini, yönetimini yönetmek için kullanılan popüler bir ev ve iş verimliliği uygulamaları paketinin onuncu ve en  yeni sürümüdür. , işbirliği ve belgelerin paylaşımı. Bireysel veya ortak oluşturmaya yönelik tam destekle  MS Office 2019  , daha önce yalnızca popüler Office 365 bulut hizmetinde bulunan birçok çözüm ve hizmetten yararlandı ve bunları tüm masaüstü Office kullanıcıları için kullanılabilir hale getirdi  .

Benzer şekilde, Office paketlerinin önceki sürümlerinde olduğu gibi, en son yeni sürümü, ev ve iş kullanıcıları için ( OutlookWordExcelPowerPointOneNote  for Windows’un tam sürümlerine erişimi içeren) tek başına bir kerelik lisans olarak satın alınabilir  ,  ek bulut hizmetlerinin, yerel PC uygulamalarının (Plus Access ve Publisher), web ve mobil Office uygulamalarının, özel bulut dosya depolama ve paylaşım seçeneklerinin, derin güvenlik ve uyumluluk hizmetlerinin, ekip çalışmasının ve diğer gelişmiş seçeneklerin kilidini açan yıllık Office 365 aboneliğinin yanı sıra  .

2016-2019 arasında geliştirilen Office 365 Pro Plus’ın sunduğu geleneksel belge oluşturma araçlarına ek olarak, bu en yeni  Office paketi  , Skype Kurumsal ve her iki yeni gelen için de baştan sona tasarlanmış diğer geliştirilmiş BT seçenekleriyle birlikte gelir ve çok yönlü araçlarından tam olarak yararlanmak için deneyimli Office paketi gazileri.

Lütfen satın aldığınız Ofisin  farkında olun “tek seferlik satın alma” seçeneği ile ev veya iş bilgisayarınız için kalıcı bir lisans alırsınız, ancak Office 365 kullanıcılarının aldığı düzenli güncelleştirmeler ve özellik yükseltmeleri alamazsınız. Bu yerel teklif, uygulamalarına geleneksel Windows uygulamaları aracılığıyla veya bilgisayarları çevrimdışı olduğunda erişmeye alışkın kullanıcılar için son derece uygundur. Bununla birlikte, Office, son derece gelişmiş uygulamalarla birlikte gelen tam özellikli bir üretkenlik paketi olduğundan, aylık aylık abonelik Office 365 kullanıcılarının alacağı güncellemeler olmasa bile, yıllar boyunca size mükemmel hizmet sunacaktır.

ofis 2019 indir

Microsoft Office 2019  , 102 dile çevrilmiştir ve çevrimdışı uygulamalar için kalıcı lisans satın alma desteğiyle hizmet olarak Deneme Yazılımı olarak çevrimiçi olarak geçerli bir yazılımdır.

Microsoft Office  , Microsoft tarafından geliştirilen bir istemci ve sunucu yazılımı ve hizmetleri ailesidir  . Başlangıçta,  Microsoft Office’in üretkenlik uygulamalarıyla birlikte bir dizi olan  bir ofis paketi için kullanılan terim  , Microsoft Office’in ilk sürümünde Microsoft WordMicrosoft Excel ve  Microsoft PowerPoint’i içeriyordu  . Office’in farklı kullanıcılara ve işletim sistemlerine yönelik çeşitli sürümleri vardır. Hem Windows hem de Mac’te klasik ve popüler masaüstü sürümü var; Office Online adlı web tarayıcı sürümü  ; ve hatta Android ve iOS sürümleri. Microsoft Office ayrıca  Office 365’e sahiptir, ek özelliklere sahip paketin bulut tabanlı bir abonelik hizmeti.

Hepsi bir arada

Microsoft Office için ünlü paketlerden ikisi  Office Ev ve İş  ve  Ofis Ev ve Öğrenci’dir . İkisi farklı amaçlar için pazarlanırken, her ikisi de paketlerdeki uygulamalar ve hizmetler açısından büyük benzerliklere sahiptir. Her ikisi de bir PC veya Mac  için sadece  bir kerelik satın alımlardır – uygulamaların  bir sonraki sürümü yayınlandıktan sonra, o sürüm için tekrar satın almanız gerektiğini düşünerek. Her iki paket de  60 gün  boyunca ek bir ücret ödemeden Microsoft desteğine sahiptir . Her ikisi de   ev kullanımı için lisanslıdır , ancak Home & Business ticari kullanım için de lisanslanmıştır. Her ikisinin de  klasik Word, Excel, PowerPoint sürümleri vardır, ancak Home & Business  paketinde ekstra uygulama  Outlook’u var.

Her ikisi de dahil olan özellikler için harika ve uygun fiyatlı, ancak Microsoft Office paketi için daha iyi bir anlaşma teklif etti. Bulut tabanlı  Office 365  , planlarının aylık veya yıllık aboneliğini satın almanıza olanak tanır. Yalnızca klasik Office uygulamalarını ve Microsoft desteğini almakla kalmayacak, aynı zamanda  uygulamalarınız arasında Access  ve  Publisher’a da sahip olacaksınız  , 1 TB’lık ücretsiz bir  OneDrive bulut depolama alanına sahip olacaksınız ve uygulamalarınızın   tamamı en son sürüme güncellenecektir . Aboneliğiniz.

İstediğini al

Ancak, Office 365 tüm Office paketlerinden en iyi seçenek gibi görünse de, yalnızca küçük miktarlarda özelliklere sahip içerik veya Office 365’te bulunanların yarısına ihtiyaç duymayan türde olabilirsiniz. Ev & İş ve Ev & Öğrenci gibi klasik Microsoft Office paketleri bu konuda yardımcı olabilir. Bir kerelik satın alımlara rağmen, satın aldığınız sürümden memnunsanız uygulamaları kullanma lisansınız bir ömür boyu olabilir. Bu, özellikle çok fazla uğraşmadan kullanabilecekleri denenmiş ve test edilmiş ofis üretkenlik programlarına ihtiyaç duyanlar için büyük bir para tasarrufu olabilir.

Paketler daha iyi

Microsoft fırsatlarıyla seçiminiz ne olursa olsun, zaten tek bir satın alma için bir araya getirilmiş olanlar, özellikle ofis işleri veya okul işleri için çok daha uygundur. Office 365 gelmeden önceki önceki paketler, özelliklerine göre eksik olabilir, ancak yalnızca gerçekte kullanacakları uygulamaları arayan kullanıcılar için mükemmel olabilirler. Office 365, ücretsiz 1 TB  bulut depolama alanına sahiptir , ancak herkesin her zaman buna ihtiyacı yoktur, bu nedenle bu Microsoft Office planları hala klasik olarak kabul edilir.

Yeni Özellikler  Selefi  Office 2016’ya göre Office 2019’a yapılan en büyük katkı   , Office 365’te sunulan yeni özelliklerin ve hizmetlerin paylaşılmasıyla geldi. Word metin düzenleyicisinde, Konuşma Özelliği (vurgulanan metninizin ses üretimi için) gibi yeni araçlar içerir. ), Öğrenme Araçları (belgelerinizi otomatik olarak geliştirir), Siyah tema (ekranı karartmak ve çeşitli gereksiz öğeleri masaüstünüzden kaldırmak için mükemmel bir kullanıcı arayüzü seçeneği).Diğer uygulamalar kalem veya dijital kalem kontrolleri için daha iyi destek, Outlook’ta daha iyi gelen kutusu yönetimi, Excel için yeni formül ve grafikler ve PowerPoint için yeni animasyon özellikleri aldı. Dikkate değer bir değişiklik, Windows 10 işletim sistemiyle birlikte gelen OneNote’un UWP sürümüyle değiştirilen geleneksel x86 OneNote uygulamasının kaldırılmasıdır. Klasik uygulamanın kullanımı isteğe bağlı bir özellik olarak kabul edilir. Office 2019’un

kullanıcı arabirimi,  Office  2016’ya kıyasla değişmeden kaldı ve eski süit kullanıcılarının daha yeni uygulamalara kolayca yükseltme yapmalarını sağladı.

Artıları

  • Popüler Office uygulamalarının klasik sürümlerine sahiptir
  • Bir kerelik satın alma, daha fazla ek ücret alma şansı anlamına gelir
  • Hem Windows hem de Mac’te çalışır
  • Ücretsiz müşteri desteği

EKSİLERİ

  • Yalnızca bir PC veya Mac için
  • Yıllık versiyonlar daha hızlı modası geçmiş demektir
  • Belirli uygulamalar ve hizmetler seçilemiyor
  • Sadece 60 gün müşteri desteği
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...