Office 2016 Tam Indirme

Office 2016 Tam Indir

Office 2016 Tam Indir

MS Office 2016 Filehippo, önceki ofis paketlerini 2013 ve Mac 2011 için Office ve önceki Office 2019’un yerini aldı. MS Office, her iki platform için Microsoft Office’in Microsoft Inc. sürümünün ikonik bir ‘franchise’ ve olağanüstü Office üretkenlik paketidir. Office 365 aboneleri için 9 Temmuz 2015’te macOS’ta ve 22 Eylül 2015’te Microsoft Windows’da yayımlandı.

Filehippo ms office 2016’da eklenen bazı yeni özellikler, artık bulutta bulunan dosyaları doğrudan masaüstünüzden oluşturabilir, açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz, Word için kullanılabilen yeni akıllı komutlar kullanan “Tell Me” adlı yeni bir arama aracı , PowerPoint ve Excel ve Office Online’a bağlı diğer kullanıcılarla birlikte gerçek zamanlı olarak yazma yeteneği. Bu, farklı yerlerdeki ve hatta ülkelerdeki ekip üyeleriyle işbirliği için önemli bir özelliktir.

Diğer küçük özellikler Insights, web ile bağlamsallaştırılmış bilgi elde etmek için Bing ile entegre bir araç, yeni Excel grafik türleri (ağaç haritaları, pasta grafikler, basamaklı grafikler, kutu grafikleri ve histogramlar) ve veri kaybı önleme (DLP) ), Word, Excel ve  PowerPoint için kullanılabilir .

Office 2016 Tam Indirme

Office 2016’nın grafik arabirimi, önceki sürüm olan Office 2013’e kıyasla neredeyse değişmeden kaldı. Office 2016, Office 2013’te kullanılanla aynı Microsoft grafik dilini miras alıyor – düzenin üzerinde yapılan küçük değişiklikler de dahil olmak üzere düz bir grafik arabirime dayanıyor paketin mobil sürümüne uygundur.

Özellikleri

Birlikte çalışmak
artık daha kolay Office 2016, belgeleri paylaşmayı ve aynı anda başkalarıyla çalışmayı kolaylaştırıyor. Word, PowerPoint ve OneNote’ta diğerlerinin birlikte yazma ile yaptığı düzenlemeleri görün. Geliştirilmiş sürüm geçmişi, düzenleme işlemi sırasında belgenin anlık görüntülerine geri dönmenizi sağlar. Bir düğmeyi tıklayarak doğrudan belgenizden paylaşın. Veya Outlook’ta yeni modern ekleri kullanın — OneDrive’dan dosya ekleyin   ve Outlook’tan çıkmadan otomatik olarak izin yapılandırın. PC’nizden veya Mac’inizden Windows, Apple® ve Android ™ telefonlarınıza ve tabletlerinize kadar Office 2016 belgelerinizi herhangi bir aygıtınızda inceleyin, düzenleyin, analiz edin ve sunun.

Sizin için çalışıyor
İstediğiniz sonuçları elde etmek için yeni, daha hızlı yollarla Office 64 bit ile işinize devam edin. Sadece Word,  Excel veya PowerPoint’e ne yapmak istediğinizi söyleyin ve Tell Me sizi komuta yönlendirecektir. Akıllı Arama, web’den arama sonuçlarını belge içinde sunmak için vurguladığınız terimleri ve belgedeki diğer bağlamsal bilgileri kullanır. Geçmiş verilerinizi hızlı bir şekilde gelecekteki eğilimlerin bir analizine dönüştürmek için tek tıklamayla öngörmeyi kullanın. Yeni grafikler, karmaşık verileri görselleştirmenize yardımcı olur.

Ofis sizinle birlikte taşınır
İşten en sevdiğiniz kafeye, tüm cihazlarınızdaki önemli olan arkadaşlarınız, aileniz ve projelerinizle bağlantıda kalın. Okuma, düzenleme, yakınlaştırma ve gezinme için dokunmayı kullanın. Dijital mürekkep kullanarak notlar yazın veya ek açıklamalar yapın. Bulut depolama alanınıza kolayca kaydedin ve hiçbir şeyi kaçırmadan bir cihazdan diğerine geçin. Office uygulamaları, kullandığınız cihazdan bağımsız olarak kaldığınız yerden devam eder.

Windows 10 ile mükemmel
Office 2016 artı Windows 10, işleri halletmek için dünyanın en eksiksiz çözümüdür. Sadece bir kez “Merhaba” deyin, Windows sizi PC’nize ve Office’inize tek bir adımda bağlar. İşlerinizi halletmenize yardımcı olması için Cortana’yı Ofisinize getirin. Office 365 entegrasyonu ile Cortana’nın toplantı hazırlığı gibi görevlerde yardımcı olmasına izin verin. Windows 10’daki Office Mobile uygulamaları dokunma dostu, hızlı ve hareket halindeyken verimlilik için optimize edilmiştir.

En iyi Office değeri
Office 365 esnek abonelik planları size en uygun seçeneği belirlemenizi sağlar. Tüm ev için ayrı bir plan veya bir plan seçin. Office 365, PC ve Mac için Microsoft Word , MS Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote gibi yeni Office 2016 uygulamalarını içerir  . OneDrive, önemli olan şeylere (arkadaşlarınıza, ailenize, projelerinize ve dosyalarınıza) her yerde, her cihazda bağlı kalmanızı sağlar. Office 2016 konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Her Office 365 abonesi Microsoft tarafından eğitilmiş uzmanlardan ücretsiz teknik destek alır.

Microsoft Office 2016 Kapsamaları:

 • Microsoft Word:  Bir Kelime İşlemci.
 • Microsoft Excel:  Bir Elektronik Tablo.
 • Microsoft Powerpoint:  Metin, Grafikler ve Diğer Nesnelerden Oluşan Ekranda Görüntülenen ve Sunum Yapan veya Asetatlara veya Slaytlara Yazdırılabilen Slayt Gösterileri Oluşturmak için Kullanılan Bir Sunum Programı.
 • Microsoft Access: İlişkisel Microsoft Jet Veritabanı Altyapısı’nı Grafik Kullanıcı Arabirimi ve Yazılım Geliştirme Araçları ile Birleştiren Windows için Veritabanı Yönetim Sistemi. Microsoft Access, Access Jet Veritabanı Altyapısına Göre Verileri Kendi Biçiminde Depolar. Ayrıca, Diğer Uygulamalarda ve Veritabanında Depolanan Verilere Doğrudan İçe Aktarabilir veya Bağlantı Verebilir
 • Microsoft Outlook:  Office 97’de Windows Mesajlaşma, Microsoft Mail ve Schedule + ile Başlayan Kişisel Bilgi Yöneticisi, E-posta İstemcisi, Takvim, Görev Yöneticisi ve Adres Defteri’ni içerir.
 • Microsoft Onenote:  El Yazısı veya Yazılı Notlar, Çizimler, Ekran Görüntüleri ve Sesli Yorumları Birleştiren Not Defteri Programı. Notlar İnternet veya Ağ Üzerindeki Diğer Onenote Kullanıcılarıyla Paylaşılabilir.
 • Microsoft Publisher:  Broşür, Etiket, Takvim, Tebrik Kartı, Kartvizit, Haber Bülteni, Web Sitesi ve Kartpostal Tasarlamak için En Çok Kullanılan Windows için Masaüstü Yayıncılık Uygulaması
 • İş için Skype:  Bir  Konferans ve Toplantılar için Entegre İletişim Client  Gerçek Zamanlı, O, yalnızca o Microsoft Office Masaüstü Uygulaması mı Ne bir Uygun Ağ Altyapısı olmadan Faydalı Nor Onun Adı “Microsoft” önek vardır.
 • Microsoft Project:  Olayları Takip Etmek ve Herhangi Bir Office Paketinde Paketlenmemiş Ağ Grafikleri ve Gantt Grafikleri Oluşturmak için Windows için bir Proje Yönetimi Uygulaması
 • Microsoft Visio:  Windows için bir Şema ve Akış Şeması Uygulaması Herhangi Bir Office Paketinde Birlikte Gelmez.

MS Office 2016 Filehippo Sistem Gereksinimleri 

 • 1 GHz işlemci
 • 2GB RAM
 • 3 GB kullanılabilir disk alanı; geçici dosyalar için fazladan alana sahip olmak daha iyidir
 • Minimum 1280 x 800 ekran çözünürlüğü
 • Windows 7 SP1 veya üstü işletim sistemi; Microsoft’a göre en son işletim sisteminde en iyi şekilde çalışır
 • Kullanılan tarayıcılar, en son sürümlerden hemen önceki sürümlerin en son sürümleri olmalıdır
 • En azından Net 3.5; tercih edilen 4.5 LCR
 • Bir Microsoft hesabı (doğal olarak kendisine bir OneDrive hesabı eklenmiştir).
 • Gerektirir  . NET Framework .

MS Office 2016’yı İndirme ve Yükleme

 1. Bu yazının üst kısmındaki indirme düğmelerini tıklayın ve gerekli dosyaları indirmeyi tamamlayın. İndirme hızınıza bağlı olarak bu işlem birkaç dakika ila birkaç saat sürebilir.
 2. İndirilen dosyaları ayıklayın.
 3. Devam etmeden önce Microsoft Office 2013, 2016 veya ms office 2010 filehippo ile ilgili tüm dosyaları kaldırdığınızdan ve kaldırdığınızdan emin olun.
 4. “Yazılım Dosyaları” nı açın ve “Install.exe” dosyasını çalıştırın. Bu pencerede, x86 veya x64 sürümlerini, Office ProPlus’ı veya Office Standartlarını, istediğiniz dili ve hangi Office araçlarını indirmek istediğinizi seçebilirsiniz.
 5. “Office’i Yükle” yi ve ardından “Tamam” ı seçin. Office 2016’nın yüklenmesini bitirmesini bekleyin.
 6. Tamamlandığında, “Yardımcı Programlar” sekmesine gidin ve ardından “Word” ü seçin. Etkinleştirmenizi istediklerinde çıkış’ı tıklattıktan sonra Microsoft Word’den çıkmanız yeterlidir.
 7. Ardından, yardımcı programlar sekmesinde Office RETAIL => VL’yi seçin. Tamamlandığında (“Tamamlandı” diyecek) “Office’i Etkinleştir” i seçin.
 8. “AKTİVASYON BAŞARILI” mesajını aldıktan sonra işiniz bitti!
 9. Artık bilgisayarınızda herhangi bir sınırlama olmaksızın Microsoft Office 2016’nın tam sürümüne sahipsiniz.

Not: Genel destek 13 Ekim 2020’de sona erer ve genişletilmiş destek 14 Ekim 2025’te sona erer. MacOS ve Windows’da kalıcı olarak lisanslanan sürüm 22 Eylül 2015’te yayınlanmıştır. Halefi Office 2019’dan beri yalnızca Windows 10 veya Windows Server 2019’u destekliyor , bu Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 ve Windows Server 2016 ile uyumlu Microsoft Office’in son sürümüdür.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply