oCam Indir

5/5 - (1 vote)

oCam Indir

oCam  ,  Windows PC’niz üzerinden monitörde oynatılacak videoyu kaydedebilen güçlü bir  video kayıt programıdır . Uzun zamandır, dünyadaki birçok insan bu çözümü kullandı ve bu optimize edildi. Bu çözüm, sınırsız uzunluk avantajlarıyla çeşitli formatlar kullanarak çevrimiçi oyun da dahil olmak üzere birçok internet videosunu etkili bir şekilde kaydedebilir. Ayrıca, bu çözümde GIF kayıt işlevini ve WEB-CAM kayıt işlevini kullanabilirsiniz. oCam  çok yönlü bir screengrab ve  masaüstü yakalama  yazılımıdır!

oCam, ekran yakalama ve ekran kayıt işlevine sahiptir. Bu, PC’nizin ekranında görüntülenenlerin ekran görüntüsünü almak için bu uygulamayı kullanabileceğiniz anlamına gelir; ekranda belirli bir bölgenin veya tüm ekranın ekran görüntüsünü alın. Ayrıca ekranınızdakilerin video kaydını da yapabileceğiniz anlamına gelir; ekran ve ses girişini kaydetme, yalnızca ses girişini kaydetme, sistem sesini kaydetme, mikrofondan kaydetme, oyun kaydetme.

oCam, Microsoft’un Windows işletim sisteminin 32 ve 64 bit sürümleriyle çalışır. Bu, Windows XP’den Windows 8.1’e kadar olan ve bu sürümün yazıldığı en son Windows sürümü olan herhangi bir sürümdür. Windows PC’de oCam’i çalıştırmak ve çalıştırmak için standart bir yükleme işlemini tamamlamanız gerekir: bir yükleyici indirin, çalıştırın, kurulum sihirbazının talimatlarını izleyin.

oCam Indir

oCam’in arayüzü iki unsurdan oluşur. İlki, ekranda istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz yeşil bir dikdörtgendir; bu dikdörtgenin altında ne varsa yakalanacak veya kaydedilecektir. İkincisi, oCam’in sunduğu tüm özelliklere ve ayarlara erişmek için kullanabileceğiniz bir kontrol panelidir.

Bu kontrol panelinden aşağıdaki özelliklere erişebilirsiniz: yeşil dikdörtgeni yeniden boyutlandırın; Seçenekler menüsünü açın ve kısayol tuşlarını ayarlayın, bir filigran seçin, bir dil seçin ve daha fazlasını yapın; ekran görüntüsü al; kayıt işlemini başlatmak; ekran ve ses girişi kaydetmek, sadece ses girişi kaydetmek; birçok codec bileşeninden birini seçin; sistem sesini veya mikrofondan kayıt; bir oyun kaydedin.

Eğer gerekiyorsa  Windows bilgisayarın ekran görüntülerini almak  veya video eğitimi veya screencast her türlü oluşturmak için ekrandaki olur rekor herşeyi,  oCam piyasadaki en eksiksiz ekran yakalama ve kayıt araçlarından biridir.

Ekran yakalama araçlarının çoğunda olduğu gibi,  oCam  iki farklı arayüzle birlikte gelir: bunlardan biri  , kayıt penceresinin boyutu , ses ayarları veya kayıt, duraklatma, duraklatma, duraklatma, durdurma ve yakalama düğmeleri ve yakalama alanını temsil eden başka bir yeşil kare.

OCam neden   diğer yakalama araçlarından daha iyi?

Biz karşılaştırırsanız  oCam  sadece birkaç örnek isim böyle Screenpresso veya Greenshot olarak en doğrudan rekabet, için, onun büyük avantajı için olasılık  codec’i seçmek  bizim video eğitimi için ekran kaydedebilirsiniz hangi ile.

Böylece, diğerleri arasında MP4, MKV, AVI, FLV, M4V, MOV, WMV ve VOB formatlarının kaplarını kullanarak bir GIF oluşturma  veya ekranımızı kaydetme arasında seçim yapabiliriz  .

oCam Windows 10 Uygulaması  – Bilgisayarınızdan monitörde oynatılacak videoyu kaydedebilen güçlü video kayıt programı. Ohsoft.net, bu Video Kayıt ve Akış yazılımını PC için geliştirdi. En son oCam sürümünü ücretsiz edinin.

Windows için oCam Alternatif Uygulamaları

 • Windows 64 bit / 32 bit için Movavi Screen Recorder Studio Uygulaması

oCam Özellikleri

 • oCam Basit ve Hızlı İndirin!
 • Tüm Windows (64/32 bit) sürümleriyle çalışır!
 • oCam Son Sürüm!
 • Windows 10 ile tamamen uyumlu

Windows 10’da oCam Kurulumu

Bu uygulamanın Windows işletim sistemimizde çalışmasını sağlamak için yapabileceğimiz birçok yol var. Bu nedenle, lütfen aşağıdaki kolay yöntemlerden birini seçin

Yöntem 1: Uygulamayı El İle Yükleme

Lütfen dikkat: programları yalnızca güvenilir yayıncılardan ve perakende web sitelerinden indirmeli ve yüklemelisiniz.

 1. İlk olarak, favori Web tarayıcınızı açın, Chrome’u veya sahip olduğunuz herhangi bir Tarayıcıyı kullanabilirsiniz
 2. OCam kurulum dosyasını bu sayfanın yukarısındaki güvenilir bağlantıdan indirin
 3. Veya bu linkten indirebilirsiniz:  oCam’i indirin
 4. Programı indirmek için Kaydet  veya  Farklı kaydet’i  seçin  . Windows Defender gibi çoğu virüsten koruma programı, karşıdan yükleme sırasında programı virüslere karşı tarar.
  • Kaydet’i seçerseniz  , program dosyası İndirilenler klasörünüze kaydedilir.
  • Veya  Farklı kaydet’i seçerseniz, masaüstünüz gibi nereye kaydedeceğinizi seçebilirsiniz.
 5. İndirme oCam’i tamamlandıktan sonra, Kurulum işlemini çalıştırmak için .exe dosyasına iki kez tıklayın.
 6. Ardından, tamamlanana kadar görünen Windows kurulum talimatlarını izleyin
 7. Şimdi oCam simgesi Masaüstünüzde görünecek
 8. Windows 10 pc / laptop uygulama çalıştırmak için simgeye tıklayın.

Yöntem 2: Windows Mağazası Kullanarak Uygulama Yükleme

Adım 1: Windows Mağazası Uygulamasını açın

Windows Mağazası’nı masaüstü widget’inizde veya altta Görev Çubuğu’nda bulabilirsiniz. Üzerinde Windows logolu küçük bir alışveriş çantası simgesi gibi görünüyor.

2. Adım: Uygulamaları Windows Mağazası’nda bulma

OCam’i sağ üstteki arama kutusunu kullanarak Windows mağazasında bulabilirsiniz.

Veya   popülerliğe ve öne çıkan uygulamalara göre mevcut daha fazla uygulamayı keşfetmek istiyorsanız Uygulamaları seçebilirsiniz.

3. Adım: Uygulamayı Windows Mağazası’ndan yükleme

Windows mağazasında oCam’i bulduğunuzda, adı ve logoyu ve ardından aşağıdaki düğmeyi göreceksiniz. Düğme, ücretsiz bir uygulama ise Ücretsiz olarak işaretlenir  veya ödenirse fiyatı verir.

Düğmeye tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Ardından, tamamlandığında Aç’ı  tıklayabilirsiniz  .

Uygulamayı başka bir makineye zaten yüklediyseniz  bunun yerine Yükle diyebilir  .

OCam App nasıl kaldırılır?

Yöntem 1: Uygulamayı El İle Kaldırma

 1. Farenizi Windows masaüstünüzün altındaki görev çubuğunun üzerine getirin
 2. Ardından “Başlat” düğmesine / Windows logosuna tıklayın
 3. “Denetim Masası” seçeneğini seçin
 4. Program Ekle veya Kaldır simgesini tıklayın.
 5. Görüntülenen uygulamalardan “oCam” i seçin, ardından “Kaldır / Kaldır” ı tıklayın.
 6. “YES” (EVET) düğmesine tıklayarak Kaldırma işlemini tamamlayın.
 7. Tamamlandı! Artık Windows işletim sisteminiz oCam uygulamasından temiz.

Yöntem 2: Uygulamaları Windows Mağazasından Kaldırma

1. Adım: oCam uygulamasını bulun

 • İstemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız uygulamalar için PC’nizde biraz yer kazanmak için bunları kaldırabilirsiniz. Uygulamaya ulaşmak için Başlat düğmesine tıklayın  .
 • Ardından, kaldırmak istediğiniz uygulamayı bulun.

Adım 2: oCam’i Windows Mağazasından Kaldırma

 • Uygulamayı sağ tıklayın ve Kaldır’ı tıklayın  .
 • Son bir kutu görünecektir – Kaldır’ı  tekrar tıklayın  .
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...