No Man’s Sky Indir

5/5 - (1 vote)

No Man’s Sky Indir

No Mans Sky – belirli bir türe atfedilmesi zor olan kesinlikle benzersiz bir oyun. Hello Games stüdyosu bunu oluşturdu ve Ağustos 2016’da piyasaya sürüldü. Bu proje bir bilim kurgu ortamında RPG sistemli bir uzay simülatörüdür. Oyunun ana görevi, alışılmadık bir sırrı ortaya çıkarmak için evrenin merkezine ulaşmaktır. No Man’s Sky’da, düşman korsan gemileriyle birlikte şiddetli gezegenlerin ve sakinlerinin iklimi ile tehlikeli uzay olaylarına rastlayacaksınız. Bu fikir Spore oyunundan fikirlere dayanmaktadır.

Oyunun özgünlüğü prosedürel nesli kullanıyor. Gezegenler, biyomları, flora ve faunası rastgele yaratıyor. Galaksiler, kuyruklu yıldızlar, göktaşları ve uzay sisteminin diğer nesneleri de tesadüfen bulunmakta ve yaratılmaktadır. Büyüleyici gerçek şu ki, oyun galaksilerin ve gezegenlerin genişliklerini dolaşan ve analiz eden yapay zeka tarafından test edildi. Bu nedenle, geliştiriciler dünyanın neslini oldukça çeşitlendirebildiler.

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden esinlenen No Man’s Sky, benzersiz bir planla dolu, keşfetmek için bir galaksi sunuyor.

No Man's Sky İndir

No Man’s Sky’da her yıldız, her biri hayatla dolu gezegenlerin yörüngesindeki uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu ve sınırlama olmaksızın derin uzaydan gezegensel yüzeylere sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürle oluşturulan bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz.

Destansı bir yolculuğa çıkın – Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için sizi ona doğru bir yolculuğa çeken karşı konulmaz bir darbe yatıyor. Ancak, düşman yaratıklarla ve şiddetli korsanlarla karşı karşıya kaldığınızda, ölümün bir bedeli olduğunu bilirsiniz ve hayatta kalmak, geminizi, silahınızı ve elbisenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır.

Kendi kaderini bul – No Man’s Sky’da yolculuğun sana kalmış. Bir savaşçı olacak, güçsüzleri avlayacak ve zenginliklerini alacak mı yoksa korsanları için korsanları mı alacaksınız? Geminizi hız ve silah için geliştirirseniz güç sizindir. Yoksa bir tüccar mı? Unutulmuş dünyalarda zengin kaynaklar bulun ve en yüksek fiyatlarla kullanın. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanın. Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha önce kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Daha ileri atlamak için motorlarınızı yükseltin ve istenmeyen şeyleri öldürecek toksik ortamlarda hayatta kalmak için takımınızı güçlendirin.

Yolculuğunuzu paylaşın – Galaksi yaşayan, nefes alan bir yer. Ticaret konvoyları yıldızlar arasında seyahat eder, gruplar toprak için yarışır, korsanlar dikkatsizce avlanır ve polis hiç izler. Diğer tüm oyuncular aynı galakside yaşar ve keşiflerinizi bilinen alanı kapsayan bir haritada onlarla paylaşmayı seçebilirsiniz. Belki de eylemlerinin sonuçlarını ve ow’nuzu göreceksiniz.

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden esinlenen No Man’s Sky, benzersiz gezegenler ve yaşam formları ve sürekli tehlike ve aksiyonla dolu bir galaksi sunuyor.

No Man’s Sky’da her yıldız, her biri hayatla dolu gezegenlerin yörüngesindeki uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu ve sınırlama olmaksızın derin uzaydan gezegensel yüzeylere sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürle oluşturulan bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz.

Şimdi dahil …

Lansmanından bu yana 10 büyük güncellemenin tümünü oynayın: Foundation, Pathfinder, Atlas Rises, NEXT, Abyss, Visions, 2.0 BEYOND güncellemesi, Synthesis, Living Ship ve Exo Mech.

Paylaşılan bir evrenin merkezine destansı bir yolculuk sizi bekliyor, tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfetmenize, ticaret yapmanıza, savaşmanıza ve hayatta kalmanıza izin veriyor.

Destansı bir yolculuğa çıkın

Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için sizi ona doğru bir yolculuğa çeken karşı konulmaz bir darbe yatıyor. Ancak, düşman yaratıklarla ve şiddetli korsanlarla karşı karşıya kaldığınızda, ölümün bir bedeli olduğunu bilirsiniz ve hayatta kalmak, geminizi, silahınızı ve elbisenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır.

Kendi kaderini bul

No Man’s Sky’da yolculuğunuz size kalmış. Bir savaşçı olacak, güçsüzleri avlayacak ve zenginliklerini alacak mı yoksa korsanları için korsanları mı alacaksınız? Geminizi hız ve silah için geliştirirseniz güç sizindir.

Yoksa bir tüccar mı? Unutulmuş dünyalarda zengin kaynaklar bulun ve en yüksek fiyatlarla kullanın. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanın.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha önce kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Daha ileri atlamak için motorlarınızı yükseltin ve istenmeyen şeyleri öldürecek toksik ortamlarda hayatta kalmak için takımınızı güçlendirin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En az:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit versiyonlar)
  • İşlemci:  Intel Core i3
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
  • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...