Nitro PDF Indir

5/5 - (1 vote)

Nitro PDF Indir

Nitro PDF Reader  ,  çoğu insanın günlük olarak PDF belgeleriyle gerçekleştirdiği tüm temel görevleri kapsayan kullanışlı bir  PDF editörüdür  .

Nitro PDF Reader ile yalnızca bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını okuyamaz, aynı zamanda bunları çeşitli şekillerde düzenleyebilirsiniz:  PDF belgelerine  not ekleyebilir, not ekleyebilir ve belirli bir metni vurgulayabilir, üzerini çizebilir veya altını çizebilirsiniz. Ayrıca Nitro PDF Reader  , bir PDF’deki tüm görüntüleri çıkarmanıza veya PDF’nin içindeki tüm metni düz metin olarak kaydetmenize, tüm biçimlendirmeyi kaldırmanıza ve düzenlemeyi kolaylaştırmanıza olanak tanır  .

Nitro PDF Reader diğer büyük özelliği bir olan  sanal yazıcı sen hangi ile,  PDF herhangi bir belgeyi dönüştürmek  sürece bunu yetenekleri baskı vardır açmak için kullandığınız uygulamanın olarak -. Tek yapmanız gereken Yazdır seçeneğini seçmek ve Nitro PDF yazıcısını seçmek.

Nitro PDF Reader, programı kullanmayı bir zevk haline getiren güzel tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Ayrıca program, önceki sürümleri etkileyen kararsızlık sorunlarını çözmüş gibi görünüyor, bu yüzden denememeniz için hiçbir neden yok!

Nitro, küresel bir belge üretkenlik şirketidir. Hepsi için tek ve uygun fiyatlı bir çözümde PDF üretkenliği ve eSigning sağlayarak her boyuttaki kuruluşun kağıdı ortadan kaldırmasına, iş süreçlerini hızlandırmasına ve dijital dönüşümü yönlendirmesine yardımcı oluyoruz. 2005 yılında Melbourne, Avustralya’da kurulan Nitro, 2019 Fortune 500’ün% 65’i dahil olmak üzere dünya çapında 10.000’den fazla işletmenin verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Nitro’nun merkezi San Francisco’da olup, ofisleri Dublin, Londra ve Melbourne’da bulunmaktadır. Belgelerle daha fazlasını başarın ve GoNitro.com’da daha verimli çalışın.
Nitro Pro ile PDF dosyalarını ve dijital belgeleri masaüstünden Buluta kadar zahmetsizce işleyin  .  Neredeyse tüm dosya formatlarından endüstri standardı PDF dosyalarını kolayca oluşturmanıza yardımcı olur  . Ve paylaşım sorunsuzdur: Nitro Pro’da oluşturulan herhangi bir PDF  , hemen hemen her makinede açılabilir ve görüntülenebilir ve istediğiniz gibi görüntülenir.

Nitro PDF Indir

Nitro Pro ,  üstün sonuçlar ve tasarruf için  % 100 endüstri standardı  PDF dosyalarını  hızla oluşturmanıza, dönüştürmenize, birleştirmenize, düzenlemenize, imzalamanıza ve paylaşmanıza olanak tanır  . Size dijital belgelerle çalışmayı basit, anlaşılır ve daha uygun maliyetli hale getiren güçlü bir dizi kullanımı kolay araç sunar. Bireysel kullanıcılardan büyük kuruluşlara,  Nitro Pro 64 bit  , kullanıcılara daha akıllı ve daha hızlı çalışma araçları sağlar. İşletmelerin belgeleri oluşturma, hazırlama ve imzalama yöntemlerini hızlandıran daha fazla güçlü özelliği keşfedin.

Evrensel olarak uyumlu PDF’ler
oluşturun Hemen hemen her cihazda herkesin görüntüleyebileceği, Adobe® Acrobat® ile uyumlu% 100 endüstri standardı PDF ve PDF / A dosyaları oluşturun.

PDF dosyalarını kolaylıkla dönüştürün
En sevdiğiniz programları kullanarak içeriği profesyonelce gözden geçirin. PDF dosyalarını  Word, Excel, Outlook ve PowerPoint dosyalarına dönüştürün veya doğrudan Office’ten PDF’ler oluşturun.

PDF’leri profesyonel gibi
düzenleyin Metni değiştirin, yazı tiplerini değiştirin, düzenleri özelleştirin ve daha fazlasını yapın. Optik Karakter Tanıma (OCR), taranan belgeleri aranabilir ve düzenlenebilir PDF’lere dönüştürmenizi sağlar.

Ortak çalışanlarla PDF’leri inceleyin
Yazılım, doğru sürüm kontrolü sağlayan, kullanımı kolay bir dizi işaretleme ve revizyon aracı sunar.

PDF’leri doldurun, imzalayın ve güvenli
hale getirin PDF belgelerini doldurmayı, imzalamayı, güvenli hale getirmeyi ve onaylamayı kolaylaştırır, bu da gizli bilgilerinizin güvende kalacağı anlamına gelir.

Her yerden çalışın
Nitro’nun bulut hizmetleri, herhangi bir cihazdan daha hızlı işbirliği sağlar. Yalnızca bir web tarayıcısı kullanarak belgelerinizi hareket halindeyken dönüştürün, sıkıştırın, birleştirin, paylaşın ve e-İmzalayın.

Nitro PDF Reader, açıklama araçları, görüntü ve metin çıkarıcılar ve belgeleri PDF’ye dönüştürmek için özel bir araç içeren tam özellikli bir PDF okuyucudur.

Geliştirmeler QuickSign, bir QuickSign profili oluşturmaya ilişkin sezgisel rehberlik sayesinde artık daha kolay PDF sürümü, belgelerin belirli standartlara uyması gerektiğinde seçilebilir (PDF 1.4, 1.5, 1.6, 1.7) Crash raportörü, bir çökmenin nedenini hızlı bir şekilde belirlemek için test ve mühendislik ekiplerine PDF dosyaları gönderebilir İyileştirilmiş yükleyici optimize edildi ve kurulumu iki daha az aşamada tamamladı Windows Vista / 7 dosya tarayıcısı, yerel dosya gezgini olarak kullanılır ve dosyaları açma Çözülen Sorunlar Açıklamalar Yazdırma ayarları, Birim türü ve Izgara tercihlerinde birim türü değiştirildiğinde Yorum Boyutu değerlerini dönüştürmüyor Outlook takviminin yazdırılması, ‘meşgul’ veya ‘dışarıda’ olarak işaretlenen günler için yanlış renklere sahip PDF dosyası oluşturuyor Unicode karakterler Nitro’nun belge sekmelerinde doğru şekilde görüntülenmiyor Metin kutuları içindeki PowerPoint Bağlantıları – ve diğer öğelerle birlikte gruplandırılmış – ‘Bağlantıları Dönüştür’ etkinleştirildiğinde, fare imleci konumundan bağımsız olarak farenin üzerine getirilen yorumlar sol üst köşede görüntüleniyor Belgeye özgü birkaç hata var sabitbu sürümde

değişiklikler

  • Geliştirmeler QuickSign, bir QuickSign profili oluşturmaya ilişkin sezgisel rehberlik sayesinde artık daha kolay PDF sürümü, belgelerin belirli standartlara uyması gerektiğinde seçilebilir (PDF 1.4, 1.5, 1.6, 1.7) Crash raportörü, bir çökmenin nedenini hızlı bir şekilde belirlemek için test ve mühendislik ekiplerine PDF dosyaları gönderebilir İyileştirilmiş yükleyici optimize edildi ve kurulumu iki daha az aşamada tamamladı Windows Vista / 7 dosya tarayıcısı, yerel dosya gezgini olarak kullanılır ve dosyaları açma Çözülen Sorunlar Açıklamalar Yazdırma ayarları, Birim türü ve Izgara tercihlerinde birim türü değiştirildiğinde Yorum Boyutu değerlerini dönüştürmüyor Outlook takviminin yazdırılması, ‘meşgul’ veya ‘dışarıda’ olarak işaretlenen günler için yanlış renklere sahip PDF dosyası oluşturuyor Unicode karakterler Nitro’nun belge sekmelerinde doğru şekilde görüntülenmiyor Metin kutuları içindeki PowerPoint Bağlantıları – ve diğer öğelerle birlikte gruplandırılmış – ‘Bağlantıları Dönüştür’ etkinleştirildiğinde, fare imleci konumundan bağımsız olarak farenin üzerine getirilen yorumlar sol üst köşede görüntüleniyor Belgeye özgü birkaç hata var sabitbu sürümde

Artıları

  • Güzel arayüz
  • PDF dosyalarından görüntü ve metin çıkarabilir
  • Belgeleri PDF’ye dönüştürmenizi sağlar
  • Eksiksiz açıklama araçları seti

EKSİLERİ

  • Söylemeye değmez
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...