Netflix Video Indir

5/5 - (2 votes)

Netflix Video Indir

Netflix, en iyi bilinen video akışı servis sağlayıcısıdır ve 190’dan fazla ülkede kullanılabilir. Netflix, TV şovlarını ve filmleri izlemek için çevrimiçi video akışı hizmetlerini kullanan 148+ milyon aboneye sahiptir. Netflix’ten video izlemek için önce bir aboneliğiniz olması gerekir. Netflix, farklı ihtiyaçları olan kullanıcılar için 3 abonelik planı sunar, Netflix’ten herhangi bir içeriğin sınırsız olarak izlenmesinin keyfini çıkarabilir ve çevrimdışı görüntüleme için Netflix Uygulamasında video indirebilirsiniz. Netflix Uygulaması yalnızca iOS / Android cihazlarla ve Windows 10 PC / dizüstü bilgisayarlarla uyumludur.

Bu nedenle, Netflix videolarını Windows 7 ve 8 ile çalışan PC / dizüstü bilgisayara nasıl indirebilirim? Birisi, Netflix Uygulaması ile uyumlu olmak için sistemi en son Windows 10’a yükseltebileceğinizi söyleyecektir. Açıkçası, bu seçenek kabul edilmeyecektir. Windows 10’u PC’nizde / dizüstü bilgisayarınızda bulundurmak, sistemi yeniden oluşturmanız gerektiğinden kolay bir şey değildir. Netflix videolarını indirmenin başka yolları var mı?

Netflix Video İndirme

Evet! Netflix’ten Windows 8 / 8.1 / 7’de herhangi bir film ve TV şovunu indirmek için ‘Netflix Video Downloader’ adlı üçüncü taraf bir araca ihtiyacınız var. Net, özlü ve güçlü bir arayüze sahip, kullanıcılara kolay ve çeşitli Netflix videolarının hızlı indirilebilen profesyonel bir Netflix video indiricisidir. Ayrıca Netflix Video Downloader,  videoları HD çözümünde (1080p’ye kadar) indirmeyi ve orijinal filmlerin ve TV şovlarının tüm altyazılarını ve ses parçalarını tutmayı destekler.

Aşağıdaki ayrıntılı eğitici, Netflix’ten Netflix Video Downloader ile nasıl video indireceğinizi adım adım gösterecektir. Lütfen   başlamadan önce Netflix Video Downloader’ı indirin ve bilgisayarınıza / dizüstü bilgisayarınıza kurun.

Adım 1 Windows 7/8’de Netflix Video Downloader’ı çalıştırın ve Netflix hesabına giriş yapın

Netflix Video Downloader’ı çalıştırın ve Netflix hesabınıza giriş yapın. Netflix giriş penceresinin, arama kutusuna herhangi bir kelime girip ‘enter’ tıklanarak açılması gerekir.

Adım 2 Çıkış Video Kalitesini Ayarlama

Netflix Video Downloader, HD kalitesinde video almayı destekler  , çıktı kalitesini Yüksek olarak ayarlamak için sağ üst köşedeki Ayar düğmesini tıklayabilir   veya  cihazlarınızın depolama alanına göre Orta veya  Düşük’ü seçebilirsiniz  . Ayrıca, Çıktı yolunu özelleştirme ayarı da bu pencerede bulunur.

Adım 3 Netflix Video Downloader’da Tercih Videolarını Ara

Netflix Video Downloader, filmlerin ve TV şovlarının adını girerek veya Netflix Web Player’dan videoların bağlantısını kopyalayıp yapıştırarak videoları içe aktarmanıza olanak tanır. Videonun adını veya bağlantısını girdikten sonra, klavyenizdeki “Enter” düğmesine basmanız yeterlidir  , ardından film adını girdiyseniz programın videoyu veya ilgili videonun tümünü listeler.

Adım 4 Filmleri veya TV Şovlarını İndirme

 İndirmek istediğiniz  filmleri veya TV şovlarını bulun ve  indirmeye  başlamak için her bir başlığın indirme simgesini doğrudan tıklayın

Adım 5 İndirilen Geçmişi Kontrol Etme

İndirdikten sonra,  yakın zamanda indirdiğiniz tüm videoları gösteren Kitaplık’ta indirilen geçmişi kontrol edebilirsiniz  .

Şimdiye kadar, ihtiyacınız olan videoları indirdiniz ve yerel dosyalarınız olarak kaydedin. Bu videoların keyfini özgürce çıkarabilirsiniz. Netflix video indirici, Windows 10/8/7’de Netflix videolarını indirmesi gereken biri için mükemmel bir araçtır. İndirilen videolar yerel diskinize .mp4 dosyaları olarak kaydedilir. Sonsuza kadar saklayabileceğiniz videolar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...