Nero 8 Indir

5/5 - (1 vote)

Nero 8 Indir

Disk yazma söz konusu olduğunda, yazılım piyasası çok sayıda özel uygulama ile doludur, böylece yeni başlayanlar bile video veya veri CD’lerini ve DVD’lerini kolayca oluşturabilir. Böyle bir araç,  kullanıcı dostu arayüzünü karmaşık özellikler ve işlevlerle birleştiren Nero 8 Ultra Edition’dır .

Artık geliştirilmemesine rağmen, Nero’nun bu eski sürümü, en yeni Windows sürümleriyle uyumluluğu sayesinde, sezgisel seçeneklerinden ve yapılandırma ayarlarından bahsetmemekle birlikte güvenle kullanılabilir.

Ev eğlencesi için gizli yeteneklere sahip güçlü disk yazma aracı

Nero StartSmart’ın ana menüsü, ses kopyalama ve disk kopyalamanın yanı sıra uygulamanın öne çıkan verileri ve ses yazma özelliklerine genel bir bakış sunar. Bununla birlikte, Nero, burada görülebilen fotoğraf düzenleme, slayt gösterileri, ses parçası karıştırma, oluşturma ve çizme, ses düzenleme ve kaydetme, video yazma veya düzenleme ve yakalama gibi çok sayıda başka, görünüşte ilgisiz yeteneklere sahiptir.

Nero 8 Ultra Edition’ın özel bir bölümü, kullanıcıların ses, video ve slayt gösterilerini sorunsuz bir şekilde oynatmasına, fotoğrafların tadını çıkarmasına, TV üzerinden medyayı yönetmesine, PVR kullanarak TV’den görüntüleri kaydetmesine, medya paylaşmasına, canlı TV izlemesine, Internet’i yönetmesine izin veren özel bir ev bölümüdür. hizmetleri ve TV yayını. Tüm bunlar harici programlara başvurmadan yapılabilir.

Nero 8 Indir

Yanma hızını ayarlayın ve hataları kontrol etmek için görevleri simüle edin

Disk yazma ile ilgili olarak Nero, yedekleme ve kurtarma diskleri oluşturmayı, kapak resmini tasarlamayı, yazma hızını kontrol etmeyi (diski oynatmak için kullanılacak hedef cihazın performansına bağlı olarak), veri bütünlüğünü doğrulamayı mümkün kılar başarılı yazma görevlerini gerçekleştirin ve yazma sırasında hiçbir hata oluşmayacağından emin olmak için simülasyonları çalıştırın, bu da diski işe yaramaz hale getirir.

Nero 8, Nero serisindeki tüm ürünler kadar verimli çalışır, yani RAM ve CPU kullanım seviyesi zaman zaman zirve yapabilir, bu da bir disk yazma uygulaması için normaldir. Testlerimizde tepki süresi iyiydi ve sizi bir süre bilgisayarınıza yapıştırmak için birçok seçenek var.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Nero 8 Ultra Edition’ın yıllar boyunca verdiği tüm ilgiyi hak eden verimli ve güvenilir bir yazılım parçası olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Artık resmi web sitesinden satın alınamaz ve indirilemez, ancak yine de Softpedia’dan alabilir ve bir seri numaranız varsa tam sürümü etkinleştirebilirsiniz.

Nero 8, Nero AG tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir yazılım paketidir. Nero SmartStart, Nero Suite’teki uygulamaları yönetmek ve kullanmak için birleştirilmiş arabirimdir. Sürümün disk yazma özelliklerinden bazıları şunlardır:
1. Nero Express – Başlangıç ​​kullanıcısına yönelik Burning ROM’un basitleştirilmiş bir arayüzü
2. Nero Rescue Agent – hasarlı veya kısmen okunamayan ortamlar için bir kurtarma aracı.
3. Nero Burning ROM – varsayılan Nero optik disk yazma programı
4. Nero BurnRights – yönetici bir kullanıcının diğer kullanıcılar için erişim hakları
koymasını sağlar 5. Nero CoverDesigner – kullanıcının disk kapakları oluşturmasını ve yazdırmasını sağlayan bir uygulama
6. Nero Info Tool – kullanıcının diskle ilgili sistem bilgilerini
çıkarmasını sağlar 7. Nero DiscSpeed ​​- bir disk performansı ve hız tanı aracı
Nero 8 paketinin diğer özellikleri arasında Eğlence Uygulamaları (Nero ShowTime ve Nero Live), Video yazma araçları (Nero Vision), Ses yönetim araçları (Nero WaveEditon ve Nero SoundTrax) ve Fotoğraf araçları (Nero PhotoSnap ve PhotoSnap Viewer)

Nero 8, Ses ve Multimedya kategorisinin bir parçası olan CD Yazıcıları alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce olarak mevcuttur ve son olarak 2008-12-17 tarihinde güncellenmiştir. Program Win95, Win98, WinME, WinXP, Windows2000, Windows2003, Windows Tablet PC Edition 2005, Windows Media Center Edition 2005, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista üzerine yüklenebilir Kurumsal, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate x64.
Nero 8 (sürüm 8.3.13.0), 235.93 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklayın. Şimdiye kadar program 36531 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi korumanız için indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Windows için Nero 8 Ultra Edition CD / DVD Yazma Yazılımı  gelen  Nero  size DVD, HD DVD veya Blu-ray yazıcı çoğunu çıkmak için, Windows için güçlü bir yazılım paketidir. Yazılım, DVD filmleri ve ses CD’leri yazmanıza, ev filmlerinizi düzenlemenize, fotoğrafları bir DVD slayt gösterisine dönüştürmenize ve hatta sabit sürücünüzü yedeklemenize olanak tanır. Bu, yazıcılarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen Windows kullanıcıları için harika bir seçenektir.

Ses Desteği

Nero, ses dosyalarıyla çalışmak ve ses dosyaları yazmak için eksiksiz bir araç paketine sahiptir. MP3 veya AAC mix diskleri oluşturmak için CD’leri kopyalayabilir, pop ve çatlaklar olmadan LP’leri ve kasetleri dönüştürebilir, özel çalma listeleri oluşturabilir ve DJ gibi müzikleri karıştırabilirsiniz. Yazılım 7.1 kanal ses kaydetme, düzenleme ve karıştırmayı destekler. CD’ye yazmak veya MP3 çalarınıza yüklemek için sesi Audible dahil hemen hemen her formata dönüştürebilirsiniz.

Fotoğraf ve Video

Yazılım, dijital video kameralardan veya analog yakalama cihazlarından video çekmek ve düzenlemek için araçlar içerir. DV ve HDV video ile çalışabilir ve VCD, SVCD veya DVD’ye yazabilirsiniz. Nero’yu UPnP ev sineması cihazlarına medya akışı yapmak ve iPod veya PSP için video aktarmak için bile kullanabilirsiniz.

TV ve Ev Sineması

Nero, PC’nizi PVR’ye dönüştürmek için TV tarayıcısı kartı ile çalışabilecek araçlar içerir. Ayrıca, mağazadan satın alınan DVD’leri bilgisayarınızda çalabilir, bu da onu Ev Sineması PC’si için mükemmel bir yazılım seçeneği haline getirir.

Veri Özellikleri

Yazılım ayrıca bilgisayar verilerini CD, DVD, HD DVD ve Blu-ray disklere yazacaktır. Önemli belgeleri arşivlemek için virüs korumalı bir yedekleme sihirbazı içerir. Yedekleme paketi Windows Vista arama klasörü ile bile uyumludur.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...